2021-12-03   12:07:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Holbæk Youth Festival 2016

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Torsdag

Resultat Lb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Holbk Youth Festival    Udskriftsdato  06 maj 2016   
  Stvne by  Holbk    Udskriftstidspunkt  17:20   
  Arrangr  Holbk Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  06 maj 2016         
 
 
Lb 8, 100m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Kasper Bonnichsen  2002  Svmmeklubben Triton Ballerup    29.78        1:03.80   
August Ryom  2002  Kge Svmmeklub    31.14        1:06.17   
Jonas Andersen  2001  Holbk Svmme Klub    33.52        1:12.64   
Theodor Palm  2002  Holbk Svmme Klub    34.00        1:13.27   
Emil Krohn Olsen  2001  Kge Svmmeklub    34.44        1:14.74   
Kristoffer Koch Pedersen  2001  Korsr Sv & Livr. Klub    33.90        1:15.09   
Sebastian Bonde  2002  Holbk Svmme Klub    36.70        1:17.02   
Alexander E. Pedersen  2002  Holbk Svmme Klub    36.77        1:18.59   
Jacob Ellekr  2002  Holbk Svmme Klub    38.40        1:19.29   
10  Mads Lind  2002  A6    37.75        1:20.97   
                     
 
Lb 8, 100m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2003-2003 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Jonathan Eskildsen  2003  Kge Svmmeklub    33.38        1:11.41   
Lasse Darlem Brandt  2003  Svmmeklubben Triton Ballerup    34.33        1:11.71   
Nicolai Therkelsen  2003  A6    36.01        1:16.20   
Mathias Toft Nrskov  2003  Svmmeklubben Triton Ballerup    42.62        1:34.62   
Jeppe Bengtsn  2003  Kge Svmmeklub    53.85        2:21.92   
                     
 
Lb 8, 100m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Oliver Schultz  2004  Kge Svmmeklub    39.26        1:24.48   
Pelle Colmorten  2004  Roskilde Svmning    39.06        1:29.36   
Noah Tranum  2004  A6    43.60        1:34.80   
Bertram Grn Brandelev  2004  Svmmeklubben Triton Ballerup    48.39        1:43.13   
Mikkel Nielsen  2004  Holbk Svmme Klub    47.30        1:45.54   
Noah Vester Nielsen  2004  Korsr Sv & Livr. Klub    52.45        1:51.80   
Eren Kaya  2004  Kge Svmmeklub            DSQ  Asynk arme 
                     
 
Lb 8, 100m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Malte Hagbarth Jrgensen  2005  Roskilde Svmning    44.62        1:33.27   
Philip Rindum  2005  Svmmeklubben Triton Ballerup    46.85        1:40.02   
Hjalte Dalskov  2005  Holbk Svmme Klub    50.24        1:53.63   
                     
 
Lb 8, 100m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2006-2016 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    50m        Opnet  Status 











 
Jonathan Nyegaard  2007  Roskilde Svmning    46.55        1:39.98   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.03  Udskriftsdato  06 maj 2016 
Licens til Holbk Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  17:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner