2021-12-03   01:43:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset ÅSK Games 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

ÅSK Games

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  SK Games 2016    Tulostuspivmr  08 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  18:48   
  Jrjestj  bo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  08 lokakuu 2016         
 
 
Laji 24, M, P-16, P-13 100 m su, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: Best-Hall Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Santeri Herpola  2003    375  32.60        1:07.83   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:07.20                 
                     
Akira Konttinen  2003    261  37.31        1:16.55   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:14.61                 
                     
Akseli Leppnen  2004    250  37.33        1:17.60   
  Cetus Espoo  1:17.24                 
                     
Miro Birkstedt  2004    234  39.39        1:19.41   
  Tatu Tampere  1:19.28                 
                     
Lassi Niemi  2004    222  38.79        1:20.81   
  Tatu Tampere  1:20.47                 
                     
Nikita Semach  2005    199  40.95        1:23.71   
  Swimming Jyvskyl  1:22.24                 
                     
Lev Vlasov  2007    183  42.40        1:26.06   
  Tatu Tampere                   
                     
Elias Laine  2003    175  42.82        1:27.43   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:30.94                 
                     
Tatu Kunttila  2003    175  42.35        1:27.45   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:26.47                 
                     
10  Tomi Silander  2006    168  43.54        1:28.61   
  Cetus Espoo  1:30.54                 
                     
11  Joona Saloniemi  2004    160  43.69        1:30.00   
  Tatu Tampere  1:33.77                 
                     
12  Marat Trubichkin  2003    160  42.96        1:30.10   
  Swimming Jyvskyl                   
                     
13  Paavo Nenonen  2005    159  45.02        1:30.22   
  Cetus Espoo  1:31.48                 
                     
14  Max Dahl  2005    145  43.11        1:33.13   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Samu Virtanen  2004    142  46.13        1:33.64   
  Swimming Jyvskyl  1:29.22                 
                     
16  Felix Kandolin  2007    135  46.38        1:35.33   
  Aurajoen Uinti  1:36.70                 
                     
17  Akseli Kotti  2004    132  47.83        1:35.90   
  Tatu Tampere  1:29.36                 
                     
18  Elias Joona  2005    130  45.24        1:36.60   
  Swimming Jyvskyl  1:52.31                 
                     
19  Olli Paaskoski  2005    126  47.79        1:37.56   
  Cetus Espoo                   
                     
20  Niko Teperi  2005    123  47.39        1:38.15   
  Cetus Espoo  1:39.13                 
                     
21  Eerik Rantanen  2004    121  47.93        1:38.70   
  Uimaseura Kaarina  1:29.49                 
                     
22  Joonatan Davie  2006    115  49.02        1:40.43   
  Aurajoen Uinti  1:43.75                 
                     
23  Casper Leo  2004    114  48.99        1:40.67   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:39.97                 
                     
24  Samuel Salminen  2003    102  50.02        1:44.66   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:52.41                 
                     
25  Olli-Pekka Kitinoja  2004    101  51.99        1:44.83   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
26  Aarni Linderborg  2005    92  53.25        1:48.18   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:04.46                 
                     
27  Eemeli Arnell  2005    75  56.89        1:55.87   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
28  Frans Roine  2005    41  1:09.38        2:21.62   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Arttu Venemies  2005              DSQ  75m 
  Swimming Jyvskyl  1:40.79                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 24, M, P-16, P-13 100 m su, Loppukilpailut 14 - 16 v 
Sponsori: Best-Hall Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lauri Elomaa  2000    478  30.65        1:02.59   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:03.10                 
                     
Joona Korhonen  2000    468  30.57        1:03.02   
  Tatu Tampere  1:02.30                 
                     
Elias Laine  2002    405  31.59        1:06.12   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:04.06                 
                     
Rasmus Sderholm  2002    402  32.39        1:06.26   
  Helsingfors Simsllskap  1:07.16                 
                     
Efim Romanov  2002    391  32.72        1:06.90   
  Tatu Tampere  1:07.38                 
                     
Oskar Voiko  2002    365  32.81        1:08.47   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:07.74                 
                     
Jiri Jrvinen  2001    353  34.46        1:09.24   
  Swimming Jyvskyl  1:08.08                 
                     
Pirkka Perkola  2001    340  33.93        1:10.07   
  Tatu Tampere  1:11.67                 
                     
Eerik Tikkakoski  2001    332  33.51        1:10.62   
  Tatu Tampere  1:11.86                 
                     
10  Axel Olander  2002    298  35.38        1:13.19   
  Tatu Tampere  1:08.85                 
                     
11  Mio Harju  2002    290  35.91        1:13.91   
  Tatu Tampere  1:15.24                 
                     
12  Maxim Kolomainen  2001    254  37.01        1:17.18   
  Swimming Jyvskyl  1:18.88                 
                     
13  Niklas Konttinen  2001    236  37.77        1:19.10   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:17.47                 
                     
14  Santeri Kinnunen  2002    216  38.51        1:21.46   
  Uimaseura Kaarina  1:21.45                 
                     
15  Elmeri Eronen  2002    198  40.20        1:23.94   
  Uimaseura Kaarina  1:25.64                 
                     
 
Laji 24, M, P-16, P-13 100 m su, Loppukilpailut 17 - 99 v 
Sponsori: Best-Hall Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lassi Ruohonen  1998    486  29.88        1:02.22   
  Helsingfors Simsllskap  1:01.93                 
                     
Pietari Virta  1997    483  30.57        1:02.35   
  Tatu Tampere  1:01.78                 
                     
Jaakko Siipola  1999    425  30.80        1:05.09   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:02.46                 
                     
Severi Nieminen  1999    415  31.33        1:05.58   
  Gladius Kirkkonummi  1:04.67                 
                     
Santeri Mettl  1999    404  32.36        1:06.18   
  Tatu Tampere  1:08.37                 
                     
Jimi Miromaa  1996    126  47.50        1:37.61   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:37.25                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  08 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  18:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner