2021-12-07   04:27:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspivmr  01 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Seinjoki    Tulostusaika  16:34   
  Jrjestj  Seinjoen Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  01 lokakuu 2016         
 
 
Laji 18, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Elmeri Aho  2004    205  1:26.89  3:03.00  4:41.46  6:18.52  12:30.92   
  Seinjoen Uimarit-58        7:56.06  9:32.86  11:08.04       
                     
Elias Hirvilammi  2004    141  1:35.29  3:22.64  5:11.79  7:02.03  14:10.41   
  Seinjoen Uimarit-58        8:52.62  10:42.16  12:31.21       
                     
 
Laji 18, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Juho Porkkala  2001    506  1:04.66  2:14.11  3:24.62  4:35.45  9:16.38   
  Seinjoen Uimarit-58  8:56.22      5:45.51  6:56.54  8:07.69       
                     
Ali Khalili  2001    422  1:07.30  2:21.60  3:37.64  4:53.82  9:51.06   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls        6:09.72  7:24.33  8:40.44       
                     
Juuso Syrjl  2001    303  1:14.60  2:37.53  4:01.04  5:25.99  10:59.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls        6:49.94  8:14.54  9:39.01       
                     
Ivar Nordman  2003    283  1:17.87  2:44.28  4:10.57  5:37.55  11:14.68   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  12:17.10      7:04.03  8:32.25  9:55.50       
                     
Kalle Juupaluoma  2002    217  1:17.06  2:47.59  4:22.53  6:01.12  12:17.74   
  Seinjoen Uimarit-58        7:36.70  9:12.44  10:46.64       
                     
Eero Hirvilammi  2002    193  1:24.29  3:02.19  4:42.35  6:22.85  12:46.29   
  Seinjoen Uimarit-58        8:01.57  9:40.34  11:17.58       
                     
Eeli Hanka  2003    182  1:21.60  2:58.94  4:40.06  6:22.57  13:01.15   
  Seinjoen Uimarit-58        8:03.40  9:44.64  11:25.29       
                     
Roope Oijennus  2003    170  1:30.84  3:09.93  4:50.54  6:31.94  13:19.52   
  Seinjoen Uimarit-58        8:14.54  9:56.81  11:39.16       
                     
Johannes Laihorinne  2003    128  1:38.77  3:32.85  5:28.66  7:21.04  14:38.19   
  Seinjoen Uimarit-58        9:14.11  11:05.38  12:56.93       
                     
10  Iisakki Laihorinne  2003    127  1:38.95  3:33.26  5:30.82  7:24.62  14:40.47   
  Seinjoen Uimarit-58        9:17.75  11:10.24  12:59.74       
                     
 
Laji 18, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Tuomas Ylipelkonen  2000    571  1:02.34  2:09.91  3:18.15  4:26.38  8:54.28   
  Seinjoen Uimarit-58  8:44.09      5:33.90  6:43.08  7:51.28       
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  01 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Seinjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner