Tulokset Tatti-uinnit 2016
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Tatti-uinnit 2016 | Tulostuspäivämäärä | 15 lokakuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kemi | Tulostusaika | 12:06 | |||
Järjestäjä | Kemin Työväen Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 lokakuu 2016 |
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Anna Kortesalmi | 2006 | 37.55 | |||||||
Rovaniemen Uimaseura | 36.84 | |||||||||
2 | Noora-Maria Linna | 2006 | 40.93 | |||||||
Vieskan Uimarit | 41.79 | |||||||||
3 | Riialiina Kiljala | 2008 | 40.96 | |||||||
Vieskan Uimarit | 51.31 | |||||||||
4 | Aava Näykki | 2007 | 41.78 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 45.61 | |||||||||
5 | Armi Aurora Tavi | 2007 | 43.34 | |||||||
Kemin Uimaseura | 43.90 | |||||||||
6 | Aino Kauppinen | 2006 | 43.76 | |||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
7 | Elli Hakola | 2006 | 46.10 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 47.70 | |||||||||
8 | Elsa Pelkonen | 2007 | 51.96 | |||||||
Vieskan Uimarit | 50.55 | |||||||||
9 | Ella Utriainen | 2007 | 53.17 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
- | Janette Sarajärvi | 2006 | DSQ | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 59.72 | |||||||||
SW 10.3 Ei pysynyt koko matkaa omalla radallaan | ||||||||||
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Helmi Jouhten | 2004 | 30.83 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 29.63 | |||||||||
2 | Nanna Savolainen | 2004 | 32.89 | |||||||
Oulun Lohet | 33.15 | |||||||||
3 | Anastasia Parfenova | 2004 | 33.39 | |||||||
Kemijärven Kaiku | 33.91 | |||||||||
4 | Kiia Junttari | 2004 | 35.28 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | 34.06 | |||||||||
5 | Katariina Koivuranta | 2005 | 35.37 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 34.80 | |||||||||
6 | Julia Piisilä | 2004 | 35.62 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 35.35 | |||||||||
7 | Milla Marttila | 2005 | 36.12 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 36.33 | |||||||||
8 | Emilia Kivijärvi | 2004 | 36.23 | |||||||
Rovaniemen Uimaseura | 41.84 | |||||||||
9 | Lotta Kaarre | 2005 | 36.52 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 37.00 | |||||||||
10 | Vilma Utriainen | 2005 | 36.65 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 37.24 | |||||||||
11 | Saana Näsi | 2004 | 36.88 | |||||||
Kemin Uimaseura | 39.31 | |||||||||
12 | Elli Hyvönen | 2004 | 37.42 | |||||||
Haukiputaan Heitto | 37.61 | |||||||||
13 | Emilia Jylkkä | 2005 | 37.87 | |||||||
Rovaniemen Uimaseura | ||||||||||
14 | Henna Koponen | 2004 | 38.13 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 37.63 | |||||||||
15 | Lilli Eskola | 2005 | 38.27 | |||||||
Haukiputaan Heitto | 43.71 | |||||||||
16 | Milla Siira | 2005 | 38.74 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 37.95 | |||||||||
17 | Neta Siponmaa | 2005 | 39.13 | |||||||
Kemin Uimaseura | 41.18 | |||||||||
18 | Ella Sipola | 2005 | 39.87 | |||||||
Haukiputaan Heitto | 39.67 | |||||||||
19 | Raita Virtanen | 2005 | 40.17 | |||||||
Kemijärven Kaiku | 44.57 | |||||||||
20 | Minja Ollonen | 2004 | 41.39 | |||||||
Haukiputaan Heitto | 40.57 | |||||||||
21 | Sofia Kivelä | 2005 | 41.62 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 41.26 | |||||||||
22 | Sofia Kangas | 2005 | 56.67 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Anna-Sofia Brännkärr | 2001 | 28.59 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | 28.09 | |||||||||
2 | Jenni Niskanen | 1999 | 28.75 | |||||||
Rovaniemen Uimaseura | 28.60 | |||||||||
3 | Noora Siltari | 2000 | 29.57 | |||||||
Kemin Uimaseura | 28.81 | |||||||||
4 | Nelle Ojakippola | 2001 | 29.71 | |||||||
Vieskan Uimarit | 28.80 | |||||||||
5 | Aada Sulasalmi | 2002 | 30.09 | |||||||
Kemijärven Kaiku | 29.58 | |||||||||
6 | Senni Keisu | 2001 | 30.71 | |||||||
Oulun Lohet | 29.99 | |||||||||
7 | Iina Elorinne | 2002 | 30.94 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 31.09 | |||||||||
8 | Inna Pajuluoma | 1999 | 31.15 | |||||||
Oulun Lohet | 29.55 | |||||||||
9 | Sara Ylimäki | 2003 | 31.50 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | 31.31 | |||||||||
10 | Nita Poutiainen | 2003 | 31.64 | |||||||
Oulun Lohet | 31.18 | |||||||||
11 | Karita Juntunen | 1999 | 32.08 | |||||||
Rovaniemen Uimaseura | 31.25 | |||||||||
12 | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | 32.18 | |||||||
Rovaniemen Uimaseura | 31.33 | |||||||||
13 | Miina Laukka | 2003 | 33.92 | |||||||
Kempeleen Pyrintö | 33.49 | |||||||||
14 | Lotta Pakanen | 2001 | 34.79 | |||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
15 | Vanessa Ventelä | 2002 | 35.60 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | 35.45 | |||||||||
16 | Tinja-Riina Malinen | 2003 | 39.58 | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
- | Jessi Nurmela | 2002 | DSQ | |||||||
Haukiputaan Heitto | 32.27 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 15 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit | Tulostusaika | 12:06 |