Results for GSK Adventsstævne 2016
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Adventsstvne 2016 | Udskriftsdato | 04 december 2016 | |||
Stvne by | Glostrup | Udskriftstidspunkt | 11:52 | |||
Arrangr | Glostrup svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 04 december 2016 |
Lb 8, 4X50m Medley Mix, Finaler rg. 0-2016 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Roskilde Mixed | 2002 | Roskilde Svmning | 2:12.29 | ||||||
Caroline Gerlach | 2002 | 36.31 | 36.31 | |||||||
Silke Larsen | 2003 | 37.32 | 1:13.63 | |||||||
Lucas Hagbarth Jrgensen | 2002 | 30.95 | 1:44.58 | |||||||
Lukas Pedersen | 2003 | 27.71 | 2:12.29 | |||||||
2 | Stt-Stjernerne 1 | 2000 | Swim Team Tstrup | 2:15.54 | ||||||
Caroline Mller | 2002 | 40.72 | 40.72 | |||||||
Patrick S. Hansen | 2000 | 34.05 | 1:14.77 | |||||||
Silas Bech Rindorf | 2000 | 29.99 | 1:44.76 | |||||||
Laura Petersson | 2001 | 30.78 | 2:15.54 | |||||||
3 | Helsingr K3 Mix 1 | 0 | Helsingr Svmmeklub | 2:21.76 | ||||||
Emmely stman Pedersen | 2005 | 35.95 | 35.95 | |||||||
Jakob Bjerg Snekkersten | 2003 | 39.43 | 1:15.38 | |||||||
Valdemar Menck Nielsen | 2005 | 33.73 | 1:49.11 | |||||||
Caroline Trjgaard | 2005 | 32.65 | 2:21.76 | |||||||
4 | Helsingr K3 Mix 2 | 0 | Helsingr Svmmeklub | 2:26.42 | ||||||
Mikkeline Rud Wiberg | 2005 | 40.22 | 40.22 | |||||||
Johanne Weber | 2005 | 40.37 | 1:20.59 | |||||||
Eigil Sigfusson | 2004 | 34.72 | 1:55.31 | |||||||
Oliver Bak Jensen | 2002 | 31.11 | 2:26.42 | |||||||
5 | Gsk Heroes 1 | 2004 | Glostrup Svmme Klub | 2:27.96 | ||||||
Lauritz Johansen | 2004 | 37.69 | 37.69 | |||||||
Freya Ry Nielsen | 2005 | 42.33 | 1:20.02 | |||||||
Anton Skov Grell | 2004 | 36.13 | 1:56.15 | |||||||
Antoinette Zafra | 2005 | 31.81 | 2:27.96 | |||||||
6 | Roskilde Mixed 2 | 0 | Roskilde Svmning | 2:29.36 | ||||||
Emma Enevoldsen | 2003 | 39.56 | 39.56 | |||||||
Aleksander Grn Skovgaard | 2004 | 43.21 | 1:22.77 | |||||||
Affou Adlouni | 2002 | 32.73 | 1:55.50 | |||||||
Ulrika Paaske | 2004 | 33.86 | 2:29.36 | |||||||
7 | Stt-Stjernerne 2 | 2001 | Swim Team Tstrup | 2:30.89 | ||||||
Julie Gerner Knudsen | 2002 | 42.27 | 42.27 | |||||||
Mikkel Brundert Hansen | 2002 | 40.61 | 1:22.88 | |||||||
Emilia Hffer | 2001 | 38.79 | 2:01.67 | |||||||
Rasmus Emil Poulsen | 2001 | 29.22 | 2:30.89 | |||||||
8 | Vilde Rensdyr | 2005 | Vallensbk IF Af 1939 | 2:35.51 | ||||||
Annika Khn | 2005 | 43.50 | 43.50 | |||||||
Mille Hansen | 2005 | 44.45 | 1:27.95 | |||||||
Sebastian Rendlev | 2005 | 35.57 | 2:03.52 | |||||||
Matias Munkholm | 2004 | 31.99 | 2:35.51 | |||||||
9 | Helsingr K3 Mix 3 | 0 | Helsingr Svmmeklub | 2:36.13 | ||||||
Kristine G. Skjrbk | 2004 | 40.97 | 40.97 | |||||||
Bjrn Cramer Hansen | 2004 | 44.29 | 1:25.26 | |||||||
Julius Hjgaard Allin | 2003 | 35.23 | 2:00.49 | |||||||
Rebecca Maria Bagger | 2005 | 35.64 | 2:36.13 | |||||||
10 | Gsk Heroes 2 | 2005 | Glostrup Svmme Klub | 2:44.56 | ||||||
Frederik Funder | 2005 | 46.60 | 46.60 | |||||||
Anna sterby | 2005 | 48.14 | 1:34.74 | |||||||
Thea Mikkelsen | 2005 | 37.99 | 2:12.73 | |||||||
Emil Kruse Enemrke | 2005 | 31.83 | 2:44.56 | |||||||
11 | Team Rudolf | 2004 | Swim Team Tstrup | 2:45.44 | ||||||
Isabella M. Madsen | 2007 | 48.29 | 48.29 | |||||||
Jeppe Kjr | 2004 | 41.37 | 1:29.66 | |||||||
Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | 37.44 | 2:07.10 | |||||||
Helena Fogh Kronborg | 2005 | 38.34 | 2:45.44 | |||||||
12 | Team Snow | 2004 | Swim Team Tstrup | 2:47.74 | ||||||
Hannah Rrbech | 2006 | 46.00 | 46.00 | |||||||
Kalle Gerner Knudsen | 2004 | 43.30 | 1:29.30 | |||||||
Sune Vergmann | 2005 | 38.99 | 2:08.29 | |||||||
Rebecca Ella Madsen | 2006 | 39.45 | 2:47.74 | |||||||
13 | Stt-Stjernerne 3 | 2002 | Swim Team Tstrup | 3:03.96 | ||||||
Jasmin Danielsen | 2001 | 51.20 | 51.20 | |||||||
Sofie Korczak | 2004 | 52.58 | 1:43.78 | |||||||
William Jensen | 2002 | 44.22 | 2:28.00 | |||||||
William Gerv | 2003 | 35.96 | 3:03.96 | |||||||
14 | de 4 Sm Dvrge | 2004 | Swim Team Tstrup | 3:08.85 | ||||||
Maja Hansen | 2006 | 56.97 | 56.97 | |||||||
Emma Haagen | 2006 | 51.50 | 1:48.47 | |||||||
Jonas Vollquartz Svensson | 2004 | 46.06 | 2:34.53 | |||||||
Peter K. M. Petersen | 2006 | 34.32 | 3:08.85 | |||||||
- | Helsingr K3 Mix 4 | 0 | Helsingr Svmmeklub | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | DNS | |||||||||
- | AIF Julenisser | 2002 | Albertslund IF | DSQ | Tyvstart | |||||
Silja Mortensen | 2003 | 42.84 | 42.84 | |||||||
Laura Buchmann | 2004 | 45.51 | 1:28.35 | |||||||
- | Hsk Mix 1 | 1985 | Hovedstadens Svmmeklub | DSQ | asynkr. ben 15m | |||||
Louis Giesel | 2006 | 51.44 | 51.44 | |||||||
- | Hsk Mix 2 | 1985 | Hovedstadens Svmmeklub | DSQ | asynkr. ben 50m | |||||
Marie Meyer Have | 2003 | 37.81 | 37.81 | |||||||
- | Hsk Mix 4 | 1985 | Hovedstadens Svmmeklub | DSQ | n hnd v. afsl. | |||||
Morgan Vietz Skovlund | 2005 | 50.78 | 50.78 | |||||||
Jakob Hald | 2003 | 43.57 | 1:34.35 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 04 december 2016 |
Licens til Glostrup Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:52 |