Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2017
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
TYR VANTAA JUNIOR MEET 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:29 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 maaliskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 800m VU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: Ravintola Oklahoma |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
|
345 |
1:13.93 |
2:38.24 |
4:00.78 |
5:24.28 |
10:44.62 |
|
|
Simmis Wanda |
10:56.33 |
|
|
6:45.90 |
8:07.80 |
9:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Kuitu |
2004 |
|
280 |
1:18.69 |
2:45.31 |
4:13.01 |
5:41.38 |
11:30.32 |
|
|
Simmis Wanda |
11:33.60 |
|
|
7:09.50 |
8:37.51 |
10:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matti Nätti |
2004 |
|
244 |
1:22.22 |
2:54.56 |
4:26.56 |
6:00.16 |
12:02.80 |
|
|
Simmis Wanda |
12:09.58 |
|
|
7:33.58 |
9:05.60 |
10:38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 800m VU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Sponsori: Ravintola Oklahoma |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Taneli Lantta |
2001 |
|
561 |
1:04.82 |
2:13.99 |
3:23.95 |
4:34.06 |
9:08.16 |
|
|
Simmis Wanda |
9:17.31 |
|
|
5:43.87 |
6:53.10 |
8:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Krapf |
2001 |
|
497 |
1:06.02 |
2:16.59 |
3:28.85 |
4:41.29 |
9:30.45 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
9:38.82 |
|
|
5:54.01 |
7:06.66 |
8:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Harald Åström |
2001 |
|
458 |
1:06.94 |
2:19.10 |
3:33.19 |
4:47.77 |
9:46.15 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
9:40.20 |
|
|
6:02.05 |
7:17.67 |
8:32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Niklas Linnanen |
2001 |
|
397 |
1:08.23 |
2:23.84 |
3:41.83 |
5:01.19 |
10:15.16 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
9:40.84 |
|
|
6:19.76 |
7:40.52 |
9:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Danila Shishinin |
2002 |
|
356 |
1:13.68 |
2:34.43 |
3:55.92 |
5:17.84 |
10:37.44 |
|
|
ORCA Helsinki |
10:22.31 |
|
|
6:38.84 |
7:58.69 |
9:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Matias Ola |
2002 |
|
324 |
1:15.88 |
2:38.36 |
4:01.56 |
5:26.25 |
10:58.22 |
|
|
ORCA Helsinki |
10:25.17 |
|
|
6:50.07 |
8:14.94 |
9:38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ali Gardberg |
2001 |
|
295 |
1:15.47 |
2:40.43 |
4:06.64 |
5:34.09 |
11:19.02 |
|
|
Simmis Wanda |
11:54.73 |
|
|
7:01.65 |
8:28.69 |
9:55.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Aleksi Vuorio |
2002 |
|
288 |
1:14.66 |
2:40.22 |
4:05.31 |
5:32.39 |
11:24.28 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
11:37.67 |
|
|
7:00.25 |
8:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Heikki Väkeväinen |
2002 |
|
253 |
1:18.93 |
2:49.40 |
4:21.30 |
5:52.18 |
11:54.14 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
12:18.87 |
|
|
7:25.85 |
8:59.07 |
10:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Touko Luukkonen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Helsingin Uimarit |
9:52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 800m VU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
Sponsori: Ravintola Oklahoma |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alexey Belfer |
2000 |
|
433 |
1:07.85 |
2:22.65 |
3:37.81 |
4:54.91 |
9:57.16 |
|
|
ORCA Helsinki |
10:35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:29 |
|