Resultat för Speedo Cup
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
11:18 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
|
28.70 |
1:06.42 |
1:44.09 |
|
2:16.98 |
|
|
Cetus Espoo |
2:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
|
|
29.53 |
1:07.12 |
1:46.87 |
|
2:20.04 |
|
|
Cetus Espoo |
2:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
|
|
30.57 |
1:08.27 |
1:48.78 |
|
2:21.73 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
|
|
30.04 |
1:08.48 |
1:51.49 |
|
2:25.83 |
|
|
Uinti Tampere |
2:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Juho Laukkanen |
2001 |
|
|
30.86 |
1:07.92 |
1:49.71 |
|
2:26.10 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Niilo Olander |
2001 |
|
|
31.93 |
1:13.17 |
1:54.09 |
|
2:29.29 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Danila Shishinin |
2002 |
|
|
34.09 |
1:16.66 |
2:00.87 |
|
2:37.03 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:36.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Pyry Kurunsaari |
2001 |
|
|
33.38 |
1:13.20 |
2:01.80 |
|
2:40.15 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ville Lauslahti |
2001 |
|
|
32.38 |
1:12.68 |
2:02.31 |
|
2:40.24 |
|
|
Cetus Espoo |
2:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Victor Vardeka |
2001 |
|
|
32.53 |
1:15.12 |
2:03.93 |
|
2:43.02 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Muhammed Tantula |
2002 |
|
|
34.79 |
1:18.90 |
2:09.18 |
|
2:48.12 |
|
|
Simmis Grani |
2:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Eemeli Leinonen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Tampere |
2:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
|
26.01 |
58.64 |
1:37.39 |
|
2:06.53 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Werneri Koskinen |
1998 |
|
|
27.66 |
1:02.16 |
1:37.02 |
|
2:07.42 |
|
|
Uinti Tampere |
2:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Reko Patinen |
1998 |
|
|
28.52 |
1:01.88 |
1:39.53 |
|
2:09.70 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
|
|
28.72 |
1:05.21 |
1:42.85 |
|
2:13.08 |
|
|
Cetus Espoo |
2:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eetu Alitalo |
1999 |
|
|
29.20 |
1:04.15 |
1:42.43 |
|
2:13.09 |
|
|
Cetus Espoo |
2:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mikko Pesso |
1997 |
|
|
29.18 |
1:03.85 |
1:42.30 |
|
2:14.44 |
|
|
Cetus Espoo |
2:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Eetu Isosuo |
2000 |
|
|
30.30 |
1:10.00 |
1:50.59 |
|
2:22.09 |
|
|
Cetus Espoo |
2:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Alex Lassila |
2000 |
|
|
30.44 |
1:08.53 |
1:50.49 |
|
2:24.43 |
|
|
Cetus Espoo |
2:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Samuli Jeskanen |
1996 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
11:18 |
|