Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2017 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Helsinki |
|
Tulostusaika |
12:19 |
|
|
Järjestäjä |
HSS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 marraskuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Louna Kasvio |
2006 |
|
468 |
35.54 |
1:16.72 |
2:05.48 |
|
2:40.38 |
|
|
Cetus Espoo |
2:40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Wilma Sundt |
2006 |
|
399 |
39.27 |
1:24.32 |
2:10.79 |
|
2:49.14 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Malin Lindblom |
2006 |
|
333 |
39.31 |
1:27.52 |
2:22.65 |
|
2:59.75 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Enni Tammilehto |
2006 |
|
305 |
44.44 |
1:29.88 |
2:23.91 |
|
3:05.05 |
|
|
Cetus Espoo |
3:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Helmi Räsänen |
2006 |
|
299 |
43.73 |
1:30.99 |
2:25.19 |
|
3:06.28 |
|
|
Simmis Grani |
3:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Janina Granberg |
2006 |
|
290 |
43.47 |
1:34.21 |
2:28.14 |
|
3:08.10 |
|
|
Cetus Espoo |
3:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Meri-Xenia Lignell |
2006 |
|
284 |
39.94 |
1:26.80 |
2:26.72 |
|
3:09.36 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Heta Kosunen |
2006 |
|
269 |
42.92 |
1:29.37 |
2:30.11 |
|
3:12.92 |
|
|
Cetus Espoo |
3:37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Iiris Soilevaara |
2006 |
|
248 |
47.33 |
1:42.30 |
2:33.70 |
|
3:18.17 |
|
|
Cetus Espoo |
3:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Kia Mäennenä |
2006 |
|
240 |
48.69 |
1:39.49 |
2:37.59 |
|
3:20.23 |
|
|
Cetus Espoo |
3:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Lily Päivänen |
2006 |
|
235 |
45.95 |
1:36.35 |
2:38.08 |
|
3:21.63 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Ninja Brelo |
2006 |
|
233 |
48.18 |
1:41.18 |
2:36.17 |
|
3:22.23 |
|
|
Cetus Espoo |
3:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Cécilia Richard |
2006 |
|
229 |
45.67 |
1:38.54 |
2:38.64 |
|
3:23.37 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lada Belozjorova |
2006 |
|
226 |
46.29 |
1:41.60 |
2:39.31 |
|
3:24.50 |
|
|
Stadin Delfiinit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Ella Kostiainen |
2006 |
|
222 |
43.70 |
1:35.19 |
2:39.44 |
|
3:25.64 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Rebecca Risso Ricci |
2006 |
|
210 |
52.98 |
1:46.23 |
2:45.53 |
|
3:29.55 |
|
|
Cetus Espoo |
3:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
|
208 |
48.21 |
1:44.91 |
2:42.33 |
|
3:30.15 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Unna Korja |
2006 |
|
193 |
49.89 |
1:42.57 |
2:44.91 |
|
3:35.46 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Ruth Risso Ricci |
2006 |
|
190 |
52.43 |
1:49.29 |
2:51.28 |
|
3:36.36 |
|
|
Cetus Espoo |
3:34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Iris Lahtinen |
2006 |
|
185 |
47.18 |
1:45.46 |
2:46.20 |
|
3:38.45 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Laura Kangas |
2006 |
|
127 |
58.88 |
2:00.02 |
3:08.99 |
|
4:07.39 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Amanda Nilsson |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SU |
|
Cetus Espoo |
3:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Heidi Still |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
4:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
3:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tua Iivanainen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vieno Virtanen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
|
503 |
34.56 |
1:16.43 |
2:01.36 |
|
2:36.59 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kira Lindroos |
2005 |
|
461 |
35.07 |
1:18.17 |
2:03.04 |
|
2:41.27 |
|
|
Cetus Espoo |
2:39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Inka Vahtola |
2005 |
|
424 |
38.54 |
1:22.18 |
2:07.69 |
|
2:45.82 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sofia Rinne |
2005 |
|
409 |
36.85 |
1:18.88 |
2:08.39 |
|
2:47.79 |
|
|
Cetus Espoo |
2:48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Veera Korsoff |
2005 |
|
404 |
35.56 |
1:19.45 |
2:09.02 |
|
2:48.54 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ada Hakkarainen |
2005 |
|
400 |
36.94 |
1:21.15 |
2:11.29 |
|
2:49.05 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:51.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Laura Kousa |
2005 |
|
362 |
40.99 |
1:22.65 |
2:16.15 |
|
2:54.73 |
|
|
Cetus Espoo |
2:54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Rina Rantanen |
2005 |
|
353 |
40.20 |
1:28.62 |
2:16.29 |
|
2:56.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Anna Hakkarainen |
2005 |
|
344 |
37.90 |
1:23.25 |
2:19.11 |
|
2:57.72 |
|
|
Cetus Espoo |
2:56.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Kaarina Rihte |
2005 |
|
343 |
37.74 |
1:26.94 |
2:18.31 |
|
2:57.83 |
|
|
Cetus Espoo |
3:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Iida Vesa |
2005 |
|
338 |
38.22 |
1:21.76 |
2:17.70 |
|
2:58.74 |
|
|
ORCA Helsinki |
3:00.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Hanna Martola |
2005 |
|
336 |
43.81 |
1:30.56 |
2:20.62 |
|
2:59.13 |
|
|
Cetus Espoo |
2:57.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Saara Raulos |
2005 |
|
318 |
39.79 |
1:27.61 |
2:18.86 |
|
3:02.52 |
|
|
Cetus Espoo |
3:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Säde Ryynänen |
2005 |
|
317 |
44.77 |
1:28.67 |
2:21.27 |
|
3:02.62 |
|
|
Cetus Espoo |
3:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Maj Kajander |
2005 |
|
310 |
40.95 |
1:26.34 |
2:24.38 |
|
3:04.06 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
3:04.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kukka Peill |
2005 |
|
306 |
44.22 |
1:29.87 |
2:23.34 |
|
3:04.72 |
|
|
Cetus Espoo |
3:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Ronja Nevanko |
2005 |
|
305 |
40.37 |
1:29.54 |
2:22.48 |
|
3:05.06 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Sofi Andström |
2005 |
|
296 |
44.43 |
1:31.81 |
2:23.78 |
|
3:06.79 |
|
|
ORCA Helsinki |
3:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Lotta Nevalainen |
2005 |
|
274 |
44.39 |
1:36.45 |
2:31.66 |
|
3:11.64 |
|
|
Cetus Espoo |
3:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Elina Ruha |
2005 |
|
270 |
47.43 |
1:33.10 |
2:31.67 |
|
3:12.55 |
|
|
Cetus Espoo |
3:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Juulia Lindfors |
2005 |
|
266 |
47.44 |
1:38.61 |
2:30.75 |
|
3:13.71 |
|
|
Cetus Espoo |
3:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Sofie Johansson |
2005 |
|
257 |
42.54 |
1:35.11 |
2:31.65 |
|
3:15.90 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
3:20.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Milla Tahvanainen |
2005 |
|
215 |
47.85 |
1:41.61 |
2:41.85 |
|
3:27.90 |
|
|
Cetus Espoo |
3:47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Sanni Räty |
2005 |
|
205 |
44.90 |
1:43.08 |
2:43.45 |
|
3:31.16 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Emma Autio |
2005 |
|
193 |
46.76 |
1:39.67 |
2:43.75 |
|
3:35.25 |
|
|
Cetus Espoo |
3:43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Siiri Päivärinta |
2005 |
|
182 |
52.30 |
1:49.03 |
2:50.23 |
|
3:39.50 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Helmi Jämsén |
2005 |
|
177 |
51.17 |
1:52.11 |
2:52.83 |
|
3:41.91 |
|
|
Cetus Espoo |
3:41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Ronja Ristevirta |
2005 |
|
171 |
51.16 |
1:49.73 |
2:52.59 |
|
3:44.31 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Anna Bernards |
2005 |
|
167 |
51.88 |
1:48.03 |
2:54.45 |
|
3:46.18 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Minea Partanen |
2005 |
|
158 |
52.68 |
1:57.43 |
2:57.80 |
|
3:50.01 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anjenike Kriek |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
pu |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jasmin Savonen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
3:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nea Hollström |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SU |
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Pälsi |
2004 |
|
643 |
30.46 |
1:07.32 |
1:50.19 |
|
2:24.34 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veera Säämänen |
2004 |
|
517 |
33.43 |
1:12.91 |
1:59.64 |
|
2:35.24 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saga Jatkola |
2004 |
|
514 |
33.13 |
1:12.13 |
1:58.65 |
|
2:35.52 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anna Edwards |
2004 |
|
504 |
34.00 |
1:15.88 |
1:58.64 |
|
2:36.52 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Greta Beszteri |
2004 |
|
484 |
36.06 |
1:17.41 |
2:01.93 |
|
2:38.68 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
478 |
34.89 |
1:16.91 |
2:03.52 |
|
2:39.34 |
|
|
Cetus Espoo |
2:39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
|
467 |
35.61 |
1:18.45 |
2:05.63 |
|
2:40.50 |
|
|
Cetus Espoo |
2:41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Aamu Änkilä |
2004 |
|
446 |
33.64 |
1:17.56 |
2:08.02 |
|
2:42.99 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Helmi Haverinen |
2004 |
|
441 |
35.41 |
1:16.25 |
2:04.65 |
|
2:43.68 |
|
|
Cetus Espoo |
2:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
|
434 |
34.80 |
1:17.94 |
2:11.99 |
|
2:44.55 |
|
|
Cetus Espoo |
2:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
425 |
36.37 |
1:18.89 |
2:08.76 |
|
2:45.67 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Helmiina Toivonen |
2004 |
|
423 |
36.81 |
1:22.26 |
2:07.49 |
|
2:45.98 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Peppi Vesalainen |
2004 |
|
407 |
35.25 |
1:19.66 |
2:07.31 |
|
2:48.10 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Pinja Nieminen |
2004 |
|
379 |
36.98 |
1:20.45 |
2:10.02 |
|
2:52.05 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Ada-Maj Saarinen |
2004 |
|
328 |
36.80 |
1:23.75 |
2:18.05 |
|
3:00.62 |
|
|
ORCA Helsinki |
3:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Linda Ilonen |
2004 |
|
285 |
44.68 |
1:34.24 |
2:27.96 |
|
3:09.16 |
|
|
Cetus Espoo |
3:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Iiris Virtanen |
2004 |
|
274 |
39.44 |
1:25.98 |
2:28.40 |
|
3:11.62 |
|
|
Simmis Grani |
3:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Linnea Alakörkkö |
2004 |
|
264 |
42.45 |
1:33.42 |
2:30.59 |
|
3:14.17 |
|
|
Cetus Espoo |
3:17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Veera Mäkelä |
2004 |
|
242 |
42.45 |
1:34.46 |
2:34.90 |
|
3:19.85 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
3:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Beata Koroknay-Pál |
2004 |
|
235 |
47.82 |
1:41.22 |
2:38.44 |
|
3:21.85 |
|
|
Cetus Espoo |
3:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Tuuli Jokinen |
2004 |
|
212 |
44.16 |
1:35.40 |
2:39.43 |
|
3:28.85 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lahtinen |
2003 |
|
740 |
29.95 |
1:06.10 |
1:44.93 |
|
2:17.73 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Johansson |
2003 |
|
563 |
33.32 |
1:11.28 |
1:55.27 |
|
2:30.81 |
|
|
Cetus Espoo |
2:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Róza Nagy |
2003 |
|
561 |
32.83 |
1:12.97 |
1:55.65 |
|
2:31.03 |
|
|
Cetus Espoo |
2:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Laura Kellberg |
2003 |
|
548 |
31.37 |
1:08.63 |
1:56.53 |
|
2:32.17 |
|
|
Cetus Espoo |
2:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
|
542 |
32.42 |
1:12.42 |
1:57.34 |
|
2:32.79 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Milla Hyttinen |
2003 |
|
504 |
35.42 |
1:16.51 |
2:01.80 |
|
2:36.47 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
|
495 |
33.00 |
1:12.21 |
2:01.16 |
|
2:37.41 |
|
|
Cetus Espoo |
2:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
|
495 |
36.18 |
1:17.88 |
2:01.41 |
|
2:37.42 |
|
|
Cetus Espoo |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Sofia Långström |
2003 |
|
470 |
34.65 |
1:18.29 |
2:03.60 |
|
2:40.20 |
|
|
Cetus Espoo |
2:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Julia Peltola |
2003 |
|
468 |
32.88 |
1:15.08 |
2:02.55 |
|
2:40.44 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Ethel Piksilä |
2003 |
|
437 |
34.52 |
1:15.65 |
2:05.89 |
|
2:44.17 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Cindy Palm |
2003 |
|
430 |
34.30 |
1:18.51 |
2:04.80 |
|
2:44.97 |
|
|
Cetus Espoo |
2:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Sanna Valkonen |
2003 |
|
386 |
37.43 |
1:21.80 |
2:13.29 |
|
2:51.00 |
|
|
Cetus Espoo |
3:00.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Martina Uusitalo |
2003 |
|
386 |
38.60 |
1:20.95 |
2:11.97 |
|
2:51.06 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Siiri Hargreaves |
2003 |
|
367 |
36.58 |
1:21.90 |
2:15.35 |
|
2:53.98 |
|
|
Cetus Espoo |
2:59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Annika Alanen |
2003 |
|
345 |
37.86 |
1:22.35 |
2:17.18 |
|
2:57.51 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
3:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Delia Helena Aho |
2003 |
|
339 |
42.92 |
1:29.06 |
2:21.16 |
|
2:58.69 |
|
|
Cetus Espoo |
3:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Siiri Kokko |
2003 |
|
335 |
39.65 |
1:24.98 |
2:17.29 |
|
2:59.30 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Ava von Wendt |
2003 |
|
293 |
41.89 |
1:28.83 |
2:25.64 |
|
3:07.59 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Alma Portin |
2003 |
|
254 |
43.81 |
1:32.66 |
2:30.69 |
|
3:16.51 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nea Kovalainen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SU |
|
ORCA Helsinki |
3:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Siri Auvinen |
2002 |
|
654 |
30.10 |
1:06.89 |
1:49.45 |
|
2:23.54 |
|
|
Cetus Espoo |
2:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mirka Mettinen |
2002 |
|
559 |
32.33 |
1:12.55 |
1:54.64 |
|
2:31.21 |
|
|
Cetus Espoo |
2:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anni Savolainen |
2002 |
|
548 |
35.79 |
1:15.35 |
1:57.77 |
|
2:32.22 |
|
|
Cetus Espoo |
2:40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jonna Vasara |
2002 |
|
544 |
32.60 |
1:12.63 |
1:57.17 |
|
2:32.59 |
|
|
Cetus Espoo |
2:31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nella Korpela |
2002 |
|
453 |
35.20 |
1:19.07 |
2:03.77 |
|
2:42.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Marleen Mikk |
2002 |
|
418 |
34.85 |
1:17.47 |
2:08.46 |
|
2:46.64 |
|
|
Cetus Espoo |
2:54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Cami Wacklin |
2002 |
|
399 |
36.15 |
1:19.51 |
2:09.74 |
|
2:49.19 |
|
|
Cetus Espoo |
2:52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
388 |
36.86 |
1:21.53 |
2:11.07 |
|
2:50.74 |
|
|
Cetus Espoo |
2:46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Miisa Mäkelä |
2002 |
|
333 |
38.29 |
1:24.25 |
2:18.11 |
|
2:59.66 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
3:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap |
Tulostusaika |
12:19 |
|