2021-12-01   17:27:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Joulkarkelot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Joulukarkelot    Tulostuspivmr  09 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  14:53   
  Jrjestj  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  09 joulukuu 2017         
 
 
Laji 18, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla Strandberg  2005    404  33.04        1:08.81   
  Vanders  1:09.16                 
                     
Essi Ahvenainen  2005    401  33.09        1:09.02   
  Vanders  1:09.45                 
                     
Tatiana Sukhareva  2005    335  35.84        1:13.25   
  Vanders  1:12.56                 
                     
Janina Granberg  2006    335  35.42        1:13.28   
  Cetus Espoo  1:12.37                 
                     
Annaliina Mnttri  2006    312  36.76        1:15.03   
  Cetus Espoo  1:14.31                 
                     
Iina Rissanen  2005    309  36.30        1:15.29   
  Vanders  1:14.04                 
                     
Milla Kiviranta  2006    297  36.49        1:16.30   
  Vanders  1:15.56                 
                     
Enni Tammilehto  2006    294  36.47        1:16.53   
  Cetus Espoo  1:15.02                 
                     
Rebekka Ritmala  2006    280  37.31        1:17.77   
  Vanders  1:15.95                 
                     
10  Iiris Soilevaara  2006    280  37.46        1:17.79   
  Cetus Espoo  1:19.03                 
                     
11  Iisa-lotta Rantaniitty  2006    263  37.67        1:19.39   
  Cetus Espoo  1:17.72                 
                     
12  Amanda Nilsson  2006    259  37.85        1:19.85   
  Cetus Espoo  1:17.75                 
                     
13  Heta Kosunen  2006    245  37.85        1:21.36   
  Cetus Espoo  1:20.65                 
                     
14  Kia Mennen  2006    241  39.45        1:21.72   
  Cetus Espoo  1:19.04                 
                     
15  Malla Kostiainen  2006    241  38.65        1:21.75   
  Cetus Espoo  1:21.65                 
                     
16  Ada Oila  2005    235  39.48        1:22.48   
  Vanders  1:21.83                 
                     
17  Oona Sarlin  2006    231  39.75        1:22.89   
  Vanders  1:20.23                 
                     
18  Ninja Brelo  2006    215  40.16        1:24.97   
  Cetus Espoo  1:24.56                 
                     
19  Rebecca Risso Ricci  2006    212  40.01        1:25.26   
  Cetus Espoo  1:21.52                 
                     
20  Emmi Halonen  2006    199  40.49        1:27.11   
  Vanders  1:24.54                 
                     
21  Ruth Risso Ricci  2006    187  41.85        1:28.90   
  Cetus Espoo  1:23.54                 
                     
22  Hilda Kupila  2006    163  44.61        1:33.10   
  Vanders  1:32.26                 
                     
23  Minni Kinnunen  2006    158  45.38        1:34.03   
  Vanders  1:37.23                 
                     
24  Vivian Vesa  2006    121  48.01        1:42.80   
  Cetus Espoo                   
                     
25  Inka Aunimo  2006    96  51.02        1:51.17   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 18, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aada Rissanen  2004    478  31.08        1:05.08   
  Vanders  1:04.98                 
                     
Ida Lehtovaara  2003    461  31.55        1:05.90   
  Uimaseura Aquila  1:03.75                 
                     
Liinu Louhikoski  2004    451  31.78        1:06.35   
  Vanders  1:03.39                 
                     
Vilja Grundstrm  2003    451  32.01        1:06.38   
  Vanders  1:04.91                 
                     
Tiiu Korhonen  2003    405  32.69        1:08.78   
  Uimaseura Aquila  1:06.20                 
                     
Julie Nikkil  2003    404  33.85        1:08.82   
  Vanders  1:07.61                 
                     
Gabriella Linna  2004    320  35.63        1:14.37   
  Vanders  1:15.02                 
                     
Ella Pitkkangas  2003    281  36.12        1:17.66   
  Vanders  1:12.20                 
                     
Siiri Vesanen  2004    274  35.59        1:18.31   
  Vanders  1:19.21                 
                     
10  Silja Eloranta  2004    269  38.19        1:18.84   
  Vanders  1:21.00                 
                     
11  Ella Vilenius  2004    250  37.43        1:20.74   
  Vanders  1:16.65                 
                     
12  sa Krkstrm  2004    216  39.28        1:24.76   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  09 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  14:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner