2023-02-05   22:02:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Christmas Race

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 2. December, Formiddag

Resultat Lb 3 (Finaler) - Med point og mellemtider
Resultat Lb 3 (Finaler) - Med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Christmas Race    Udskriftsdato  02 december 2017   
  Stvne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  09:46   
  Arrangr  Hvidovre Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  02 december 2017         
 
 
Lb 3, 200m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Kristine Mikkelsen  2000    625  30.70  1:06.43  1:48.94    2:22.46   
  Hvidovre Svmme Klub  2:20.35                 
                     
Silja Nielsdttir Hansen  2001    551  32.45  1:12.37  1:55.22    2:28.64   
  Hvidovre Svmme Klub  2:25.66                 
                     
Sarah Missing  2001    529  31.83  1:11.81  1:57.26    2:30.64   
  Hvidovre Svmme Klub  2:33.08                 
                     
Katrine Brandt Nielsen  2002    430  33.67  1:16.19  2:03.59    2:41.45   
  Lyngby Svmmeklub  2:35.46                 
                     
Wilma Anker  2004    420  33.44  1:15.20  2:05.55    2:42.66   
  Herlufsholm Svmmeklub  2:38.05                 
                     
Emma Kjer Rasmussen  2004    420  34.81  1:17.55  2:05.02    2:42.71   
  Hvidovre Svmme Klub  2:43.76                 
                     
Amalie sterlund  2005    419  35.64  1:16.25  2:07.50    2:42.84   
  Herlufsholm Svmmeklub  2:51.07                 
                     
Nanna Udby Laugesen  2004    343  39.04  1:21.43  2:15.01    2:54.06   
  Hvidovre Svmme Klub  2:53.23                 
                     
Anne-Sofie Lhr Simonsen  2004    342  38.19  1:24.12  2:16.60    2:54.12   
  Herlufsholm Svmmeklub  2:54.41                 
                     
10  Emilie Hjen Meyer  2004    333  37.71  1:24.34  2:14.21    2:55.73   
  Herlufsholm Svmmeklub  2:52.44                 
                     
11  Kamille Bentsen  2006    244  43.13  1:32.15  2:31.75    3:14.85   
  Herlufsholm Svmmeklub  3:30.26                 
                     
12  Ellen Simoni Alfast  2006    240  42.51  1:34.12  2:33.41    3:16.05   
  Herlev Svmning  3:30.68                 
                     
13  Andrea Kiefer-Hansen  2006    231  46.61  1:35.92  2:36.03    3:18.42   
  Herlev Svmning  3:35.58                 
                     
14  Nicoline Mrch Andersen  2005    208  46.39  1:40.98  2:38.93    3:25.64   
  Hvidovre Svmme Klub                   
                     
15  Asta Lund  2006    202  52.74  1:44.19  2:43.28    3:27.65   
  Herlev Svmning  3:44.17                 
                     
16  Sophie Hartwig-Porsdal  2006    200  47.21  1:41.15  2:43.33    3:28.33   
  Herlev Svmning  3:39.53                 
                     
17  Liv Waag Kallese  2006    184  53.53  1:42.12  2:44.14    3:34.14   
  Herlev Svmning  3:41.03                 
                     
18  Karoline Dahl Lewinsky  2006    178  49.50  1:43.97  2:45.84    3:36.44   
  Herlev Svmning  3:48.38                 
                     
19  Frederikke Fisker Jensen  2006    149  52.22  1:51.66  2:55.82    3:49.66   
  Herlev Svmning  4:04.74                 
                     
20  Katharina Zobel  2007    133  1:02.08  1:58.09  3:05.35    3:58.26   
  Herlev Svmning  4:12.34                 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  02 december 2017 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  09:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner