2024-06-19   15:05:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Øst Årgang

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag 1600

Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  st rgang    Udskriftsdato  20 april 2018   
  Stvne by  Ringsted    Udskriftstidspunkt  19:22   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion & Ringsted Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  20 april 2018         
 
 
Lb 1, 50m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Coco Li Fuhrmann  2006              36.22   
  Hovedstadens Svmmeklub  36.50                 
Emilie Hartvig-Olsen  2006              36.54   
  Vallensbk IF Af 1939  36.97                 
Mille Frydendahl  2006              37.19   
  Slangerup Svmmeklub  38.17                 
Ida Skov Kragh  2006              37.23   
  Slangerup Svmmeklub  37.63                 
Astrid Mulipola  2006              37.62   
  Sigma Swim Allerd  37.31                 
Agnete Boelt  2006              38.37   
  Sigma Swim Allerd  41.07                 
Sofie Amalie Krag  2006              38.42   
  Hovedstadens Svmmeklub  39.50                 
Julie Liv Madsen  2006              38.52   
  Greve Svmmeklub  39.86                 
Freja Juul  2006              38.86   
  Nstved IF  39.54                 
10  Monika Dragieva  2006              38.87   
  Gladsaxe Svmmeklub  39.64                 
11  Liva Gottorp Srensen  2006              40.28   
  Vest-Brndby  39.87                 
12  Alma Mller-Ern  2006              40.29   
  Vallensbk IF Af 1939  43.50                 
13  Cille Winskov Rasmussen  2006              40.35   
  Roskilde Svmning  41.06                 
14  Caroline Rygaard Hansen  2006              40.51   
  Solrd Svmmeklub  41.37                 
15  SIF Bramm  2006              40.65   
  A6  44.12                 
16  Amalie Backhausen  2006              40.68   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  40.25                 
17  Zoe Overby Traberg  2006              40.90   
  Hovedstadens Svmmeklub  41.98                 
18  Clara Thomsen  2006              40.97   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  41.66                 
19  Falka Tind  2006              41.11   
  Hovedstadens Svmmeklub  42.98                 
20  Henriette Roos  2006              41.13   
  Gladsaxe Svmmeklub  40.46                 
21  Marie Nissov-Johansen  2006              41.14   
  Vest-Brndby  44.13                 
22  Maja Damkjr Bartels  2006              41.15   
  Gladsaxe Svmmeklub  42.13                 
23  Julie Brix stergaard  2006              41.16   
  Kge Svmmeklub                   
24  Liva la Cour  2006              41.28   
  Gentofte Svmme Klub  42.42                 
25  Juliane Sarauw Lundsgaard  2006              41.43   
  Hovedstadens Svmmeklub  42.30                 
26  Elisabeth Augusta Englev  2006              41.89   
  Greve Svmmeklub  48.31                 
26  Stella Demuth Andersen  2006              41.89   
  Gentofte Svmme Klub  44.34                 
28  Leonora M Postgaard  2006              41.95   
  Glostrup Svmmeklub  42.61                 
29  Alba Mantoni  2006              41.96   
  Gentofte Svmme Klub  41.14                 
30  Lara Smerdal  2006              42.29   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  47.60                 
31  Klara-Sofie Bollmann  2006              42.57   
  Kge Svmmeklub  46.18                 
32  Anna Hjorth Christensen  2006              42.58   
  Kge Svmmeklub                   
33  Alberte Crone Larsen  2006              42.74   
  Tune I.F. Svmmeafdeling  47.92                 
34  Beatrice Buhr Mller  2006              42.77   
  Kalundborg SK  47.79                 
35  Sarah Hjlund  2006              42.87   
  VAT Copenhagen-MK31  46.32                 
36  Andrea Lindberg Vede  2006              42.88   
  Sigma Swim Allerd  44.65                 
36  Andrea Nhr Petersen  2006              42.88   
  Kge Svmmeklub  43.79                 
38  Kamma Rasmussen  2006              42.92   
  Gladsaxe Svmmeklub  43.30                 
39  Nanja Frahm-Falkenberg  2006              42.95   
  Gentofte Svmme Klub  43.59                 
40  Kamille Bentsen  2006              43.06   
  Herlufsholm Svmmeklub  46.19                 
41  Sofie Larsen  2006              43.25   
  Vallensbk IF Af 1939  47.53                 
42  Mathilde Holm Villadsen  2006              43.43   
  Solrd Svmmeklub  48.81                 
43  Julie Eriksen Tankmar  2006              43.50   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  46.50                 
44  Malu Melody Christensen  2006              43.74   
  Hovedstadens Svmmeklub  41.57                 
45  Siv Reimer  2006              44.34   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  48.40                 
46  Emilie Wilms Jensen  2006              44.45   
  Svmmeklubben Triton Ballerup  45.46                 
47  Sara Kaarup Andersen  2006              44.53   
  Hovedstadens Svmmeklub  45.90                 
48  Jasmine Lkkegaard  2006              45.04   
  Gladsaxe Svmmeklub  48.14                 
49  Mie Ankersen  2006              45.21   
  Herlufsholm Svmmeklub  44.18                 
50  Silje Mathiasen  2006              45.36   
  SVM Korsr  46.89                 
Annette Toft  2006              DSQ  Ej samt berr v25m 
  Kge Svmmeklub  41.54                 
Dicte Laurberg Vedel  2006              DSQ  Tyvstart 
  Swim Team Taastrup - VATCPH  44.54                 
Rikke Therp  2006              DSQ  Tyvstart 
  Vest-Brndby  41.23                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  20 april 2018 
Licens til Ringsted Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  19:22 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner