2024-06-19   16:28:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Øst Årgang

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag 1600

Resultat Lb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  st rgang    Udskriftsdato  20 april 2018   
  Stvne by  Ringsted    Udskriftstidspunkt  19:23   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion & Ringsted Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  20 april 2018         
 
 
Lb 2, 50m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Valdemar Menck Nielsen  2005              33.57   
  Helsingr Svmmeklub  41.37                 
Carl-Emil Echardt  2005              34.04   
  Roskilde Svmning  34.09                 
Robert E Falborg Pedersen  2005              34.18   
  Gladsaxe Svmmeklub  34.77                 
Malte Berlin  2005              35.47   
  Rnne Svmme Klub  37.27                 
Illia Bulba  2005              36.38   
  Hrsholm Svmmeforening  38.14                 
Mads Mller  2005              36.45   
  Hovedstadens Svmmeklub  38.02                 
Casper Puggaard  2005              37.29   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  40.30                 
August Arup Neergaard  2005              37.42   
  Gentofte Svmme Klub  38.56                 
Bertram Olesen  2005              37.45   
  Frederikssund Svmmeklub  37.88                 
10  Laurits Boserup  2005              37.46   
  Gentofte Svmme Klub  38.94                 
11  William Bog Andersen  2005              37.59   
  Gladsaxe Svmmeklub  38.96                 
12  August Hy  2005              37.69   
  Herlufsholm Svmmeklub  38.47                 
13  Alexander Halken  2005              37.77   
  Sllerd Svmmeklub  40.32                 
14  Mikkel Andersen  2005              37.78   
  Hovedstadens Svmmeklub  40.12                 
15  Nicholas H. Hansen  2005              37.98   
  Gladsaxe Svmmeklub  37.66                 
16  Carl Emil Lundgaard  2005              38.05   
  Gentofte Svmme Klub  37.96                 
17  Malthe Foged  2005              38.13   
  Nstved IF  39.60                 
18  Julius Svarrer  2005              38.34   
  Slangerup Svmmeklub  40.68                 
19  Emil Kruse Enemrke  2005              38.43   
  Herlev Svmning  37.96                 
20  Louie Uldall  2005              38.50   
  Hillerd Svmmeklub  38.28                 
21  Magnus Ulrik Larsen  2005              38.57   
  Tune I.F. Svmmeafdeling  43.64                 
22  Nicholas Simson  2005              38.71   
  VAT Copenhagen-MK31  44.70                 
23  Daniel Bastholm  2005              39.57   
  Greve Svmmeklub  48.85                 
24  Sebastian Rendlev  2005              39.73   
  Vallensbk IF Af 1939  41.31                 
25  Magnus Tullberg  2005              39.78   
  Sigma Swim Birkerd  40.34                 
26  Carlo-Viggo Cairo  2005              39.94   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  43.06                 
27  Sebastian Sand Gottlieb  2005              39.96   
  Sigma Swim Allerd  42.80                 
28  William Breuner  2005              39.97   
  Roskilde Svmning  40.27                 
29  Adam Bugge Frandsen  2005              40.19   
  Ringsted Svmme Klub  40.90                 
30  Jeppe Bayer Christensen  2005              40.36   
  Herlev Svmning  45.27                 
31  Sejer Andersen  2005              40.44   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup                   
32  Tobias Lindhardt  2005              40.46   
  A6  44.66                 
33  Tobias Rehder Knudsen  2005              40.51   
  SVM Korsr  41.96                 
34  Anders Thgersen  2005              40.66   
  Glostrup Svmmeklub  44.41                 
34  Theodor Wernberg Lvgreen  2005              40.66   
  Sigma Swim Allerd  46.67                 
36  Christian Jepsen  2005              40.76   
  SVM Korsr  41.97                 
37  Theodor Mller  2005              40.90   
  Vest-Brndby  44.40                 
38  Konrad Clausen  2005              40.97   
  SVM Korsr  44.28                 
39  Stefan Helding Danielsen  2005              41.07   
  Kge Svmmeklub  42.89                 
40  William Bendix Schmidt  2005              41.10   
  Gladsaxe Svmmeklub  45.04                 
41  Marius Lundsteen Brndum  2005              41.37   
  Sllerd Svmmeklub  44.32                 
42  Frederik Stender-Petersen  2005              41.85   
  Gladsaxe Svmmeklub  40.73                 
43  Emil Isaksen  2005              42.30   
  Roskilde Svmning  44.14                 
44  Sune Vergmann  2005              42.67   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  41.71                 
45  Vincent Matras  2005              43.01   
  Gladsaxe Svmmeklub  44.09                 
46  Philip Rindum  2005              45.39   
  Svmmeklubben Triton Ballerup                   
Oscar Svensson  2005              DSQ  SW 4.4 
  Hrsholm Svmmeforening  41.40                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  20 april 2018 
Licens til Ringsted Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  19:23 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner