2024-06-19   16:36:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Øst Årgang

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag 1600

Resultat Lb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  st rgang    Udskriftsdato  20 april 2018   
  Stvne by  Ringsted    Udskriftstidspunkt  19:23   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion & Ringsted Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  20 april 2018         
 
 
Lb 7, 50m Butterfly Damer, Finaler rg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Coco Li Fuhrmann  2006              30.06   
  Hovedstadens Svmmeklub  30.25                 
Julie Liv Madsen  2006              30.88   
  Greve Svmmeklub  31.27                 
Agnete Boelt  2006              31.21   
  Sigma Swim Allerd  31.77                 
Malu Melody Christensen  2006              31.49   
  Hovedstadens Svmmeklub  31.51                 
Ida Skov Kragh  2006              31.74   
  Slangerup Svmmeklub  32.60                 
Falka Tind  2006              32.08   
  Hovedstadens Svmmeklub  32.24                 
Astrid Mulipola  2006              32.36   
  Sigma Swim Allerd  32.69                 
Liva la Cour  2006              32.38   
  Gentofte Svmme Klub  33.38                 
Monika Dragieva  2006              32.81   
  Gladsaxe Svmmeklub  32.25                 
10  Alma Mller-Ern  2006              32.98   
  Vallensbk IF Af 1939  33.69                 
11  Kamma Rasmussen  2006              33.39   
  Gladsaxe Svmmeklub  34.51                 
12  Julie Eriksen Tankmar  2006              33.53   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  35.08                 
13  Liva Gottorp Srensen  2006              33.99   
  Vest-Brndby  34.25                 
14  Emilie Hartvig-Olsen  2006              34.07   
  Vallensbk IF Af 1939  35.60                 
15  Julie Brix stergaard  2006              34.59   
  Kge Svmmeklub  35.51                 
16  SIF Bramm  2006              34.78   
  A6  35.48                 
17  Elisabeth Augusta Englev  2006              34.90   
  Greve Svmmeklub  35.10                 
18  Mille Frydendahl  2006              34.91   
  Slangerup Svmmeklub  36.25                 
19  Andrea Nhr Petersen  2006              35.07   
  Kge Svmmeklub  34.14                 
20  Leonora M Postgaard  2006              35.15   
  Glostrup Svmmeklub  38.82                 
21  Andrea Lindberg Vede  2006              35.36   
  Sigma Swim Allerd  36.26                 
22  Klara-Sofie Bollmann  2006              35.37   
  Kge Svmmeklub  35.19                 
23  Alba Mantoni  2006              35.52   
  Gentofte Svmme Klub  35.10                 
24  Sofie Amalie Krag  2006              35.79   
  Hovedstadens Svmmeklub  36.58                 
25  Amalie Backhausen  2006              35.81   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  40.32                 
26  Marie Nissov-Johansen  2006              35.97   
  Vest-Brndby  37.22                 
27  Cille Winskov Rasmussen  2006              36.05   
  Roskilde Svmning  35.96                 
28  Sara Kaarup Andersen  2006              36.19   
  Hovedstadens Svmmeklub  36.02                 
29  Nanja Frahm-Falkenberg  2006              36.30   
  Gentofte Svmme Klub  35.84                 
30  Rikke Therp  2006              36.32   
  Vest-Brndby  35.81                 
31  Juliane Sarauw Lundsgaard  2006              36.45   
  Hovedstadens Svmmeklub  37.44                 
32  Mathilde Holm Villadsen  2006              36.51   
  Solrd Svmmeklub  38.50                 
33  Sarah Hjlund  2006              36.66   
  VAT Copenhagen-MK31  38.58                 
34  Jasmine Lkkegaard  2006              36.83   
  Gladsaxe Svmmeklub  38.57                 
35  Alberte Crone Larsen  2006              36.97   
  Tune I.F. Svmmeafdeling  37.46                 
36  Freja Juul  2006              37.01   
  Nstved IF  35.96                 
37  Stella Demuth Andersen  2006              37.02   
  Gentofte Svmme Klub  38.95                 
38  Emilie Wilms Jensen  2006              37.34   
  Svmmeklubben Triton Ballerup  37.33                 
39  Caroline Rygaard Hansen  2006              37.51   
  Solrd Svmmeklub  37.19                 
40  Siv Reimer  2006              37.58   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  39.49                 
41  Zoe Overby Traberg  2006              37.62   
  Hovedstadens Svmmeklub  36.78                 
42  Kamille Bentsen  2006              37.65   
  Herlufsholm Svmmeklub  40.60                 
43  Maja Damkjr Bartels  2006              37.66   
  Gladsaxe Svmmeklub  36.90                 
44  Dicte Laurberg Vedel  2006              37.69   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  37.49                 
45  Mie Ankersen  2006              37.91   
  Herlufsholm Svmmeklub  36.44                 
46  Beatrice Buhr Mller  2006              38.06   
  Kalundborg SK  38.09                 
47  Silje Mathiasen  2006              38.07   
  SVM Korsr  38.82                 
48  Lara Smerdal  2006              38.19   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  40.18                 
49  Sofie Larsen  2006              38.21   
  Vallensbk IF Af 1939  38.92                 
50  Annette Toft  2006              39.04   
  Kge Svmmeklub  43.70                 
51  Anna Hjorth Christensen  2006              39.72   
  Kge Svmmeklub  41.48                 
52  Clara Thomsen  2006              41.89   
  Svmmeklubben Kvik, Kastrup  42.01                 
53  Henriette Roos  2006              42.40   
  Gladsaxe Svmmeklub  40.25                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  20 april 2018 
Licens til Ringsted Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  19:23 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner