Resultater for XXXII Turku Super Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Morning session
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
XXXII Turku Super Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 tammikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
|
|
Tulostusaika |
12:08 |
|
|
Järjestäjä |
|
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 tammikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m free M, B16, Loppukilpailut 13 - 16 v |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Santeri Herpola |
2003 |
|
577 |
|
|
|
|
25.11 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lari Tumanoff |
2003 |
|
498 |
|
|
|
|
26.38 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Laine |
2002 |
|
451 |
|
|
|
|
27.25 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Samu Petteri Kallio |
2002 |
|
437 |
|
|
|
|
27.54 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ranel Rannik |
2003 |
|
412 |
|
|
|
|
28.09 |
|
|
Kalevi Ujumiskool Tallin |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aapo Kinnunen |
2004 |
|
402 |
|
|
|
|
28.32 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Matias Gustafsson |
2002 |
|
391 |
|
|
|
|
28.59 |
|
|
Raision Urheilijat |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Arttu Mäenpää |
2003 |
|
352 |
|
|
|
|
29.60 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Akira Konttinen |
2003 |
|
338 |
|
|
|
|
30.01 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tatu Kunttila |
2003 |
|
334 |
|
|
|
|
30.11 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aaro Puutio |
2003 |
|
311 |
|
|
|
|
30.86 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Rasmus Rekola |
2004 |
|
309 |
|
|
|
|
30.92 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Elias Laine |
2003 |
|
305 |
|
|
|
|
31.03 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Maksim Amosov |
2005 |
|
297 |
|
|
|
|
31.34 |
|
|
Aurajoen Uinti |
31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Luka Laaksonen |
2005 |
|
285 |
|
|
|
|
31.75 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Aarni Linderborg |
2005 |
|
256 |
|
|
|
|
32.90 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Jasper Oikarainen |
2005 |
|
234 |
|
|
|
|
33.89 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Casper Leo |
2004 |
|
227 |
|
|
|
|
34.25 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Eero Mäenpää |
2005 |
|
219 |
|
|
|
|
34.66 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Kasper Kainonen |
2005 |
|
215 |
|
|
|
|
34.87 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Oliver Jokinen |
2005 |
|
203 |
|
|
|
|
35.55 |
|
|
Aurajoen Uinti |
35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Nardi Gabriel Orenshtein |
2005 |
|
182 |
|
|
|
|
36.89 |
|
|
Aurajoen Uinti |
37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Thomas Korvela |
2005 |
|
114 |
|
|
|
|
43.03 |
|
|
Aurajoen Uinti |
43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Lennart Ahlholm |
2005 |
|
99 |
|
|
|
|
45.13 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roni Koskinen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Aurajoen Uinti |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Frans Roine |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m free M, B16, Loppukilpailut 17 - 99 v |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
12:08 |
|