Results for Minimani Games 2018
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Minimani Games 2018 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kokkola | Tulostusaika | 12:46 | |||
Järjestäjä | KUS-GSS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Topias Myllykoski | 2008 | 1:03.02 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | 1:01.17 | |||||||||
2 | Wili Laiho | 2008 | 1:04.77 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | 1:00.11 | |||||||||
3 | Oskari Juntti | 2008 | 1:06.76 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Samu Herronen | 2007 | 45.76 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 45.30 | |||||||||
2 | Valtteri Limnell | 2006 | 45.99 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | 50.01 | |||||||||
3 | Nicky Rajala | 2007 | 49.19 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 47.76 | |||||||||
4 | Elias Koivuluoma | 2006 | 52.60 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | ||||||||||
5 | Oskari Tavast | 2007 | 55.23 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | 49.99 | |||||||||
- | Lukas Hämäläinen | 2007 | DSQ | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lassi Lahtinen | 2004 | 40.50 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 41.82 | |||||||||
2 | Teemu Lepistö | 2005 | 46.14 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 53.75 | |||||||||
3 | Werneri Ketonen | 2005 | 46.78 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 51.16 | |||||||||
4 | Elias Riekki | 2005 | 1:01.25 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:02.54 | |||||||||
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Claes Fjellström | 2001 | 29.54 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 29.41 | |||||||||
2 | Ethan Brady | 2002 | 29.76 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 29.59 | |||||||||
3 | Hugo Mattola | 2001 | 29.97 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | 29.93 | |||||||||
4 | Jere Kekola | 2000 | 30.27 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | 29.56 | |||||||||
5 | Alex Lydman | 2003 | 31.30 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 29.69 | |||||||||
6 | Simon Ravals | 2003 | 31.91 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 32.35 | |||||||||
7 | Teemu Oksakari | 2003 | 32.28 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
8 | Kirill Helsing | 2002 | 32.71 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 33.70 | |||||||||
8 | Nader Khalili | 2001 | 32.71 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 32.16 | |||||||||
10 | Robin Söderholm | 2002 | 33.08 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 31.86 | |||||||||
11 | Juuso Syrjälä | 2001 | 35.32 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 32.32 | |||||||||
12 | Joonas Järvi | 2002 | 35.87 | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 35.14 | |||||||||
13 | Antti Ahola | 2001 | 38.05 | |||||||
Lapuan Virkiä | 36.64 | |||||||||
14 | Matias Ylipelkonen | 2003 | 47.49 | |||||||
Seinäjoen Uimarit-58 | 50.47 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura | Tulostusaika | 12:46 |