Results for Itäväylä-uinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Itäväylä-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 24 maaliskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Porvoo | Tulostusaika | 13:00 | |||
Järjestäjä | BS-PU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 24 maaliskuu 2018 |
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Linda Hämäläinen | 2010 | 98 | 55.57 | ||||||
Uimaseura Helsinki | ||||||||||
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Taisiya Baindurashvili | 2008 | 164 | 46.82 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 46.59 | |||||||||
2 | Kira Kondratjeva | 2008 | 146 | 48.74 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 47.35 | |||||||||
3 | Emilie Sjösten | 2008 | 89 | 57.30 | ||||||
Aurajoen Uinti | 1:07.67 | |||||||||
- | Marja Anna Siimes | 2008 | 50.82 | |||||||
Uimaseura Helsinki | 49.82 | |||||||||
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Saara Vesa | 1999 | 500 | 32.33 | ||||||
ORCA Helsinki | 32.16 | |||||||||
2 | Linda Simula | 2001 | 454 | 33.38 | ||||||
ORCA Helsinki | 34.56 | |||||||||
3 | Verna Haravuori | 2004 | 247 | 40.91 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 38.32 | |||||||||
4 | Wilma Wallenius | 2005 | 197 | 44.08 | ||||||
Uinti Hyvinkää | 45.63 | |||||||||
5 | Lumi Öller | 2006 | 193 | 44.36 | ||||||
Helsingin Uimarit | 46.76 | |||||||||
6 | Kaarina Leppä | 2004 | 192 | 44.44 | ||||||
Haminan Uimaseura | 45.76 | |||||||||
7 | Clara Jansson | 2004 | 166 | 46.62 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
8 | Aino Suominen | 2006 | 146 | 48.68 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
9 | Karoliina Kalda | 2007 | 102 | 54.94 | ||||||
Helsingin Uimarit | 1:03.16 | |||||||||
- | Dominika Stalinskaja | 2007 | 38.81 | |||||||
Cetus Espoo | 38.80 | |||||||||
- | Ellen Lindell | 2007 | 40.81 | |||||||
Cetus Espoo | 41.59 | |||||||||
- | Kia Andréasen | 2004 | 46.59 | |||||||
Simmis Grani | 45.45 | |||||||||
- | Olesia Leshchuk | 2006 | 50.83 | |||||||
Cetus Espoo | 51.38 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | Tulostusaika | 13:00 |