Results for Itäväylä-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
12:45 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aaro Imppola |
2006 |
|
201 |
39.66 |
1:27.19 |
2:26.09 |
|
3:07.04 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
3:24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jani Ekman |
2006 |
|
199 |
40.26 |
1:29.26 |
2:22.54 |
|
3:07.55 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Daniel Björn |
2006 |
|
190 |
43.88 |
1:31.61 |
2:27.69 |
|
3:10.56 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
3:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aarne Laurila |
2006 |
|
175 |
42.35 |
1:31.81 |
2:35.68 |
|
3:15.84 |
|
|
Cetus Espoo |
3:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
165 |
3:19.51 |
|
|
|
3:19.51 |
|
|
Cetus Espoo |
3:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Johan Hujanen |
2006 |
|
161 |
44.70 |
1:34.55 |
2:37.32 |
|
3:21.34 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Leevi Immonen |
2007 |
|
91 |
4:03.63 |
|
|
|
4:03.63 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
|
|
45.19 |
1:35.71 |
2:36.45 |
|
3:20.88 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Yufei Meng |
2004 |
|
270 |
32.80 |
37.23 |
1:20.13 |
|
2:49.42 |
|
|
Simmis Grani |
2:58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jegor Goverdov |
2004 |
|
246 |
37.80 |
1:22.00 |
2:13.29 |
|
2:54.80 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veikko Kauhanen |
2005 |
|
202 |
30.63 |
41.47 |
1:26.80 |
|
3:06.68 |
|
|
Simmis Grani |
3:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aron Forslund |
2005 |
|
199 |
42.53 |
1:27.23 |
2:21.87 |
|
3:07.50 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Totte Teittinen |
2005 |
|
112 |
49.39 |
1:49.59 |
2:55.78 |
|
3:46.84 |
|
|
Cetus Espoo |
4:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Riku Forsberg |
2005 |
|
105 |
58.33 |
1:54.86 |
3:03.68 |
|
3:51.96 |
|
|
Cetus Espoo |
3:52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Rado Lindberg |
2005 |
|
101 |
49.89 |
1:57.02 |
2:58.77 |
|
3:54.66 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kaius Kulmala |
2004 |
|
|
42.75 |
1:32.55 |
2:24.44 |
|
3:05.57 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pauli Rantatupa |
2005 |
|
|
3:32.67 |
|
|
|
3:32.67 |
|
|
Cetus Espoo |
3:43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Valtteri Muranen |
2005 |
|
|
49.15 |
|
|
|
49.15 |
|
|
Uimaseura Aquila |
3:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Henri Heikkilä |
2003 |
|
383 |
1:11.44 |
1:55.61 |
2:30.83 |
|
2:30.83 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Niko Silander |
2003 |
|
113 |
52.25 |
1:48.77 |
2:57.11 |
|
3:46.52 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Seger |
2001 |
|
463 |
37.23 |
1:09.27 |
1:49.68 |
|
2:21.61 |
|
|
Octopus Lohja |
2:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
12:45 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:12 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anja Miao |
2007 |
|
229 |
43.20 |
1:35.85 |
2:33.28 |
|
3:19.02 |
|
|
Cetus Espoo |
3:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Karina Pestereva |
2007 |
|
176 |
51.80 |
1:48.69 |
2:50.87 |
|
3:37.22 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
3:46.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Säminä Aghayeva |
2007 |
|
159 |
55.31 |
1:50.92 |
2:53.48 |
|
3:44.81 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
3:55.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nevanko |
2005 |
|
386 |
35.80 |
1:19.15 |
2:04.78 |
|
2:47.28 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Malin Lindblom |
2006 |
|
340 |
37.73 |
1:23.36 |
2:16.95 |
|
2:54.54 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Arina Ksenia Rinkinen |
2005 |
|
294 |
37.95 |
1:24.15 |
2:18.71 |
|
3:03.21 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
3:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
|
256 |
39.18 |
1:28.76 |
2:28.29 |
|
3:11.79 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
3:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ella Kalliokari |
2006 |
|
233 |
43.10 |
1:32.14 |
2:31.70 |
|
3:17.78 |
|
|
Cetus Espoo |
3:34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nea Hollström |
2005 |
|
213 |
45.86 |
1:39.95 |
2:38.50 |
|
3:23.93 |
|
|
Cetus Espoo |
3:29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ronja Ristevirta |
2005 |
|
200 |
44.98 |
1:39.20 |
2:41.44 |
|
3:28.08 |
|
|
Cetus Espoo |
3:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Leenu Karolina Kinnunen |
2005 |
|
200 |
47.17 |
1:39.46 |
2:41.87 |
|
3:28.26 |
|
|
Cetus Espoo |
3:32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Siiri Päivärinta |
2005 |
|
198 |
50.27 |
1:44.85 |
2:44.08 |
|
3:28.96 |
|
|
Cetus Espoo |
3:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Lotta Lönnqvist |
2006 |
|
164 |
1:50.12 |
2:53.95 |
3:42.46 |
|
3:42.46 |
|
|
Cetus Espoo |
3:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Elsa Vuorimaa |
2006 |
|
129 |
59.68 |
2:05.69 |
3:06.28 |
|
4:00.58 |
|
|
Cetus Espoo |
4:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anjenike Kriek |
2005 |
|
|
56.24 |
1:56.96 |
3:06.43 |
|
3:56.21 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emilia Ruusu |
2006 |
|
|
46.58 |
1:38.43 |
2:38.74 |
|
3:23.83 |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jemina Saraniemi |
2005 |
|
|
37.70 |
1:27.17 |
2:33.02 |
|
3:22.01 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olesia Leshchuk |
2006 |
|
|
53.18 |
1:51.44 |
2:56.60 |
|
3:42.21 |
|
|
Cetus Espoo |
3:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nessa Järvinen |
2004 |
|
423 |
34.83 |
1:17.00 |
2:04.35 |
|
2:42.21 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Verna Haravuori |
2004 |
|
248 |
40.96 |
1:29.34 |
2:27.79 |
|
3:13.83 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
3:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lea Heinzmann |
2004 |
|
248 |
44.81 |
1:33.30 |
2:30.17 |
|
3:13.91 |
|
|
Simmis Grani |
3:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anni Jutila |
2004 |
|
234 |
47.66 |
1:39.06 |
2:34.80 |
|
3:17.62 |
|
|
Simmis Grani |
3:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Venla Hauska |
2004 |
|
|
38.44 |
1:28.89 |
2:21.11 |
|
3:01.27 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
3:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ksenia Egorova |
2000 |
|
487 |
33.21 |
1:12.25 |
1:56.94 |
|
2:34.80 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:12 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:12 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:12 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
12:48 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Linda Hämäläinen |
2010 |
|
109 |
|
|
|
|
1:00.17 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vilma Korkalainen |
2009 |
|
|
|
|
|
|
59.95 |
|
|
Voikkaan Viesti |
59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
12:48 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
14:41 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jan Voloshin |
2008 |
|
162 |
40.17 |
|
|
|
1:22.35 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mathias Eerola |
2008 |
|
88 |
47.49 |
|
|
|
1:40.92 |
|
|
Simmis Grani |
1:47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Frans Nyström |
2008 |
|
83 |
47.37 |
|
|
|
1:42.78 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mathias Lindfors |
2002 |
|
378 |
29.66 |
|
|
|
1:02.12 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mio Munsterhjelm |
2002 |
|
369 |
30.70 |
|
|
|
1:02.60 |
|
|
Simmis Grani |
1:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kalle Kauppinen |
2002 |
|
367 |
29.56 |
|
|
|
1:02.73 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:01.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Verneri Hauska |
2003 |
|
295 |
32.03 |
|
|
|
1:07.44 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lauri Cederberg |
2003 |
|
267 |
33.56 |
|
|
|
1:09.74 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Niko Silander |
2003 |
|
116 |
42.82 |
|
|
|
1:31.93 |
|
|
Cetus Espoo |
1:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Toni Knuutila |
1993 |
|
522 |
27.52 |
|
|
|
55.80 |
|
|
Porin Uimaseura |
52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alexey Belfer |
2000 |
|
513 |
27.39 |
|
|
|
56.11 |
|
|
ORCA Helsinki |
54.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niilo Olander |
2001 |
|
459 |
28.27 |
|
|
|
58.22 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Rasmus Sarre |
2001 |
|
421 |
28.68 |
|
|
|
59.94 |
|
|
ORCA Helsinki |
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Matias Vikman |
2001 |
|
354 |
30.40 |
|
|
|
1:03.50 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nesja Seppälä |
2000 |
|
297 |
31.78 |
|
|
|
1:07.29 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
14:41 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
12:56 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v |
|
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Saana Yritys |
2003 |
|
531 |
30.10 |
|
|
|
1:02.96 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saga Jatkola |
2004 |
|
460 |
31.91 |
|
|
|
1:06.05 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eevi Peltonen |
2004 |
|
402 |
33.09 |
|
|
|
1:09.08 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Odessa Haikara |
2004 |
|
365 |
34.79 |
|
|
|
1:11.32 |
|
|
Simmis Grani |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kreetta Uusitalo |
2003 |
|
357 |
34.18 |
|
|
|
1:11.90 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lea Heinzmann |
2004 |
|
315 |
36.07 |
|
|
|
1:14.94 |
|
|
Simmis Grani |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Clara Jansson |
2004 |
|
266 |
36.74 |
|
|
|
1:19.26 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Anni Jutila |
2004 |
|
255 |
39.22 |
|
|
|
1:20.40 |
|
|
Simmis Grani |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Kia Andréasen |
2004 |
|
247 |
40.16 |
|
|
|
1:21.28 |
|
|
Simmis Grani |
1:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Emmi Silvola |
2004 |
|
239 |
37.58 |
|
|
|
1:22.17 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Amelie Leijala |
2004 |
|
224 |
39.42 |
|
|
|
1:23.95 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Hanna Ponnikas |
2004 |
|
|
42.05 |
|
|
|
42.05 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Pajari |
2001 |
|
517 |
30.34 |
|
|
|
1:03.53 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Fanny Nyström |
1999 |
|
507 |
30.56 |
|
|
|
1:03.94 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
|
403 |
32.67 |
|
|
|
1:09.04 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Fanny Puska |
2001 |
|
335 |
35.73 |
|
|
|
1:13.43 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Amanda Ahlgren |
2001 |
|
296 |
34.97 |
|
|
|
1:16.49 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Erika Andréasen |
2002 |
|
246 |
38.56 |
|
|
|
1:21.34 |
|
|
Simmis Grani |
1:26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Maria Pesso |
2002 |
|
225 |
39.47 |
|
|
|
1:23.83 |
|
|
Simmis Grani |
1:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
12:56 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
12:55 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Dzura |
2010 |
|
85 |
|
|
|
|
50.37 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kevin Kajava |
2009 |
|
|
|
|
|
|
48.49 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pyry Nurminen |
2001 |
|
358 |
|
|
|
|
31.29 |
|
|
ORCA Helsinki |
32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
341 |
|
|
|
|
31.80 |
|
|
Haminan Uimaseura |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sami Seppälä |
2000 |
|
276 |
|
|
|
|
34.11 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aron Forslund |
2005 |
|
232 |
|
|
|
|
36.15 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Johan Hujanen |
2006 |
|
165 |
|
|
|
|
40.44 |
|
|
Simmis Grani |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Niilo Mölsä |
2006 |
|
77 |
|
|
|
|
52.12 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
12:55 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:00 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Linda Hämäläinen |
2010 |
|
98 |
|
|
|
|
55.57 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:00 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:24 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Risto Kallström |
2006 |
|
216 |
36.41 |
|
|
|
1:20.72 |
|
|
Cetus Espoo |
1:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aaro Imppola |
2006 |
|
146 |
40.42 |
|
|
|
1:31.82 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tomi Silander |
2006 |
|
145 |
41.10 |
|
|
|
1:32.05 |
|
|
Cetus Espoo |
1:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
460 |
29.16 |
|
|
|
1:02.74 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
350 |
31.99 |
|
|
|
1:08.72 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Henri Heikkilä |
2003 |
|
312 |
32.73 |
|
|
|
1:11.37 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Verneri Hauska |
2003 |
|
244 |
34.78 |
|
|
|
1:17.45 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Victor Vardeka |
2001 |
|
298 |
32.58 |
|
|
|
1:12.49 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:24 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:24 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenni Korkeamäki |
2007 |
|
273 |
41.23 |
|
|
|
1:24.14 |
|
|
Cetus Espoo |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anna Salo |
2007 |
|
246 |
40.26 |
|
|
|
1:27.09 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Iida Tawast |
2007 |
|
172 |
45.20 |
|
|
|
1:38.09 |
|
|
Simmis Grani |
1:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Säminä Aghayeva |
2007 |
|
89 |
58.05 |
|
|
|
2:01.89 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Malin Lindblom |
2006 |
|
311 |
37.87 |
|
|
|
1:20.54 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arina Ksenia Rinkinen |
2005 |
|
251 |
38.71 |
|
|
|
1:26.47 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
1:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofie Nauklér |
2006 |
|
174 |
46.70 |
|
|
|
1:37.81 |
|
|
Simmis Grani |
1:37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
|
418 |
33.80 |
|
|
|
1:13.00 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ada-Maj Saarinen |
2004 |
|
294 |
37.75 |
|
|
|
1:22.07 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Venla Hauska |
2004 |
|
248 |
39.76 |
|
|
|
1:26.82 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nea Winqvist |
2002 |
|
470 |
31.51 |
|
|
|
1:10.20 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kerttu Hirvonen |
2002 |
|
276 |
38.69 |
|
|
|
1:23.80 |
|
|
Voikkaan Viesti |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:24 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:43 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niilo Olander |
2001 |
|
454 |
1:09.33 |
2:31.35 |
3:55.53 |
|
5:06.23 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:43 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:38 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Helmi Lehtonen |
2004 |
|
365 |
1:22.79 |
3:01.26 |
4:39.66 |
|
6:03.46 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
6:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lumi Luoma |
2005 |
|
|
1:22.37 |
2:48.55 |
4:31.06 |
|
5:50.64 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Saga Jatkola |
2004 |
|
|
1:14.70 |
2:39.61 |
4:16.87 |
|
5:32.93 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Taiga Yritys |
2003 |
|
444 |
1:17.44 |
2:44.63 |
4:23.79 |
|
5:40.61 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
5:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:38 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
14:41 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aarne Laurila |
2006 |
|
226 |
1:23.06 |
2:53.71 |
4:23.72 |
|
5:48.45 |
|
|
Cetus Espoo |
6:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Luis Valero de la Iglesia |
2006 |
|
204 |
1:23.58 |
2:57.18 |
4:29.97 |
|
6:00.53 |
|
|
Cetus Espoo |
6:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alex Karlsson |
2006 |
|
201 |
1:28.12 |
3:00.98 |
4:32.27 |
|
6:02.02 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Hugo Aslak Samuli Haverinen |
2006 |
|
191 |
1:32.11 |
3:07.27 |
4:39.75 |
|
6:08.32 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
7:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
William Fagerstedt |
2005 |
|
274 |
1:17.70 |
2:43.37 |
4:07.22 |
|
5:26.78 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
6:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Linus Rutanen |
2004 |
|
247 |
1:20.45 |
2:48.38 |
4:15.59 |
|
5:38.04 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Samuli Seger |
2005 |
|
229 |
1:19.65 |
2:48.94 |
4:18.54 |
|
5:46.64 |
|
|
Octopus Lohja |
5:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Toni Muurman |
2005 |
|
220 |
1:21.27 |
2:51.91 |
4:23.22 |
|
5:51.11 |
|
|
Haminan Uimaseura |
6:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Johannes Kauppinen |
2005 |
|
197 |
1:26.42 |
3:01.16 |
4:36.48 |
|
6:04.69 |
|
|
Haminan Uimaseura |
6:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ville Nieminen |
2004 |
|
183 |
1:32.48 |
3:09.74 |
4:46.10 |
|
6:13.51 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
7:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Riku Forsberg |
2005 |
|
141 |
1:38.78 |
3:23.10 |
5:06.82 |
|
6:47.64 |
|
|
Cetus Espoo |
6:36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Pauli Rantatupa |
2005 |
|
135 |
1:36.50 |
3:24.84 |
5:10.36 |
|
6:53.68 |
|
|
Cetus Espoo |
6:52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Totte Teittinen |
2005 |
|
109 |
1:43.28 |
3:36.98 |
6:29.06 |
|
7:23.78 |
|
|
Cetus Espoo |
7:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Rado Lindberg |
2005 |
|
91 |
1:42.67 |
3:46.03 |
5:49.52 |
|
7:50.73 |
|
|
Cetus Espoo |
8:25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niko Silander |
2003 |
|
149 |
1:34.20 |
3:17.59 |
5:00.67 |
|
6:40.10 |
|
|
Cetus Espoo |
6:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Seger |
2001 |
|
509 |
1:02.83 |
2:10.92 |
3:19.22 |
|
4:25.79 |
|
|
Octopus Lohja |
4:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sami Seppälä |
2000 |
|
422 |
1:08.80 |
2:20.67 |
3:32.84 |
|
4:42.80 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
6:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Georgy Babenov |
2000 |
|
393 |
1:04.63 |
2:18.82 |
3:33.86 |
|
4:49.72 |
|
|
ORCA Helsinki |
4:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
14:41 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
14:35 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Enna Äyrämöinen |
2007 |
|
328 |
1:20.79 |
2:48.21 |
4:16.22 |
|
5:40.03 |
|
|
Cetus Espoo |
5:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Korkeamäki |
2007 |
|
322 |
1:23.44 |
2:52.42 |
4:19.71 |
|
5:41.97 |
|
|
Cetus Espoo |
5:41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ellen Lindell |
2007 |
|
308 |
1:19.97 |
2:49.07 |
4:18.69 |
|
5:47.14 |
|
|
Cetus Espoo |
5:47.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matilda Leppänen |
2007 |
|
268 |
1:28.87 |
3:01.17 |
4:33.64 |
|
6:03.35 |
|
|
Cetus Espoo |
6:38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emilyn Alexandra Savolainen |
2007 |
|
260 |
1:26.04 |
3:00.50 |
4:36.79 |
|
6:07.44 |
|
|
Cetus Espoo |
6:24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elli Lenkkeri |
2006 |
|
372 |
1:17.96 |
2:41.46 |
4:05.83 |
|
5:25.97 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
5:42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Laura Punkkinen |
2005 |
|
283 |
1:24.58 |
2:55.43 |
4:27.96 |
|
5:56.90 |
|
|
Voikkaan Viesti |
6:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Wilma Wallenius |
2005 |
|
278 |
1:25.33 |
2:57.01 |
4:30.18 |
|
5:59.28 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
6:11.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ronja Ristevirta |
2005 |
|
265 |
1:25.12 |
2:59.99 |
4:33.35 |
|
6:04.75 |
|
|
Cetus Espoo |
5:59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Siiri Päivärinta |
2005 |
|
250 |
1:26.52 |
3:02.50 |
4:39.09 |
|
6:11.94 |
|
|
Cetus Espoo |
6:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nea Hollström |
2005 |
|
246 |
1:26.87 |
3:03.52 |
5:28.95 |
|
6:13.83 |
|
|
Cetus Espoo |
6:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Leenu Karolina Kinnunen |
2005 |
|
229 |
1:30.49 |
3:09.69 |
4:48.50 |
|
6:22.77 |
|
|
Cetus Espoo |
6:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ella Kalliokari |
2006 |
|
211 |
1:31.62 |
3:13.06 |
4:53.60 |
|
6:33.43 |
|
|
Cetus Espoo |
6:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Anjenike Kriek |
2005 |
|
165 |
1:40.80 |
3:32.36 |
5:23.11 |
|
7:06.87 |
|
|
Cetus Espoo |
7:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Elsa Vuorimaa |
2006 |
|
110 |
1:54.42 |
4:01.55 |
6:10.07 |
|
8:08.87 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Lotta Lönnqvist |
2006 |
|
102 |
1:37.70 |
3:23.15 |
6:03.80 |
|
8:21.63 |
|
|
Cetus Espoo |
6:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sohvi Seppänen |
2003 |
|
349 |
1:18.17 |
2:42.53 |
4:08.79 |
|
5:32.98 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kiira Tulkki |
2003 |
|
287 |
1:22.71 |
2:54.33 |
4:27.83 |
|
5:55.27 |
|
|
Haminan Uimaseura |
6:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Hanna Ponnikas |
2004 |
|
156 |
1:34.84 |
3:24.04 |
5:15.74 |
|
7:15.32 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Pajari |
2001 |
|
589 |
1:06.85 |
2:18.09 |
3:30.06 |
|
4:39.67 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
4:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maria Yritys |
2002 |
|
482 |
1:09.88 |
2:25.81 |
3:43.44 |
|
4:58.95 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
4:57.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Kontiainen |
2002 |
|
433 |
1:12.79 |
2:32.76 |
3:53.86 |
|
5:09.89 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
6:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
14:35 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
15:00 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
|
204 |
40.70 |
|
|
|
1:23.13 |
|
|
Cetus Espoo |
1:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Daniel Björn |
2006 |
|
163 |
43.38 |
|
|
|
1:29.44 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jani Ekman |
2006 |
|
157 |
44.65 |
|
|
|
1:30.57 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aaro Imppola |
2006 |
|
156 |
44.62 |
|
|
|
1:30.77 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alex Karlsson |
2006 |
|
144 |
44.79 |
|
|
|
1:33.25 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
126 |
47.68 |
|
|
|
1:37.56 |
|
|
Cetus Espoo |
1:39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
|
97 |
51.53 |
|
|
|
1:46.32 |
|
|
Cetus Espoo |
1:44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Niilo Mölsä |
2006 |
|
73 |
56.77 |
|
|
|
1:56.93 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jegor Goverdov |
2004 |
|
228 |
38.44 |
|
|
|
1:20.02 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
1:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aaron Pirinen |
2005 |
|
226 |
38.76 |
|
|
|
1:20.30 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veikko Kauhanen |
2005 |
|
214 |
39.66 |
|
|
|
1:21.76 |
|
|
Simmis Grani |
1:23.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
William Fagerstedt |
2005 |
|
183 |
42.19 |
|
|
|
1:26.15 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Joel Lipponen |
2004 |
|
153 |
44.10 |
|
|
|
1:31.36 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Otso Koskela |
2005 |
|
95 |
50.59 |
|
|
|
1:47.00 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Valtteri Muranen |
2005 |
|
|
41.67 |
|
|
|
1:23.99 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
293 |
35.35 |
|
|
|
1:13.68 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mathias Lindfors |
2002 |
|
267 |
36.78 |
|
|
|
1:15.94 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kalle Kauppinen |
2002 |
|
262 |
36.38 |
|
|
|
1:16.43 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lauri Cederberg |
2003 |
|
236 |
39.04 |
|
|
|
1:19.14 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Verneri Hauska |
2003 |
|
189 |
40.92 |
|
|
|
1:25.17 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
15:00 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
15:46 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Meri Luoma |
2005 |
|
363 |
37.20 |
|
|
|
1:17.08 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sofie Nauklér |
2006 |
|
223 |
45.03 |
|
|
|
1:30.63 |
|
|
Simmis Grani |
1:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emilia Ruusu |
2006 |
|
221 |
44.76 |
|
|
|
1:30.90 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Fanni Hynninen |
2006 |
|
217 |
44.39 |
|
|
|
1:31.49 |
|
|
Helsingin Uimarit |
1:32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jemina Saraniemi |
2005 |
|
215 |
45.00 |
|
|
|
1:31.76 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Amanda Vanhanen |
2006 |
|
181 |
47.02 |
|
|
|
1:37.25 |
|
|
Simmis Grani |
1:45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emma Sund |
2005 |
|
141 |
50.51 |
|
|
|
1:45.61 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Saana Yritys |
2003 |
|
512 |
33.77 |
|
|
|
1:08.77 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:07.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
|
440 |
35.01 |
|
|
|
1:12.30 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eevi Peltonen |
2004 |
|
394 |
36.33 |
|
|
|
1:15.02 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nessa Järvinen |
2004 |
|
389 |
36.19 |
|
|
|
1:15.38 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Odessa Haikara |
2004 |
|
215 |
46.22 |
|
|
|
1:31.84 |
|
|
Simmis Grani |
1:29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Clara Jansson |
2004 |
|
157 |
47.72 |
|
|
|
1:41.80 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emmi Silvola |
2004 |
|
|
46.16 |
|
|
|
1:37.59 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ksenia Egorova |
2000 |
|
552 |
32.88 |
|
|
|
1:07.06 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saara Vesa |
1999 |
|
453 |
34.44 |
|
|
|
1:11.63 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
|
284 |
39.76 |
|
|
|
1:23.63 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Fanny Puska |
2001 |
|
269 |
41.43 |
|
|
|
1:25.22 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
15:46 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
15:38 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kevin Kajava |
2009 |
|
108 |
|
|
|
|
42.54 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nikita Dzura |
2010 |
|
107 |
|
|
|
|
42.58 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nicolas Luoma |
2010 |
|
58 |
|
|
|
|
52.17 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aarni Rahkonen |
2009 |
|
55 |
|
|
|
|
53.07 |
|
|
Simmis Grani |
51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Frans Nyström |
2008 |
|
102 |
|
|
|
|
43.23 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Konstantin Terekhov |
2008 |
|
89 |
|
|
|
|
45.23 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniel Kajava |
2007 |
|
204 |
|
|
|
|
34.40 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Amos Mäkilä |
2007 |
|
146 |
|
|
|
|
38.42 |
|
|
Simmis Grani |
39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aati Karhu |
2007 |
|
129 |
|
|
|
|
40.07 |
|
|
Uimaseura Aquila |
39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Julius Laitinen |
2007 |
|
103 |
|
|
|
|
43.14 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Joel Pukki |
2007 |
|
75 |
|
|
|
|
47.95 |
|
|
Uimaseura Aquila |
45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
15:38 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
15:24 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Linda Hämäläinen |
2010 |
|
90 |
|
|
|
|
51.80 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilma Korkalainen |
2009 |
|
158 |
|
|
|
|
42.94 |
|
|
Voikkaan Viesti |
44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veera Tawast |
2009 |
|
92 |
|
|
|
|
51.33 |
|
|
Simmis Grani |
49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 18, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
15:24 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
15:43 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matias Ola |
2002 |
|
370 |
37.50 |
|
|
|
1:17.43 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Cederberg |
2003 |
|
269 |
40.23 |
|
|
|
1:26.10 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niko Silander |
2003 |
|
87 |
59.92 |
|
|
|
2:05.29 |
|
|
Cetus Espoo |
2:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matias Vikman |
2001 |
|
282 |
40.27 |
|
|
|
1:24.78 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
15:43 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
15:54 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 20, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 20, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kreetta Uusitalo |
2003 |
|
416 |
40.20 |
|
|
|
1:23.53 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saana Yritys |
2003 |
|
407 |
39.34 |
|
|
|
1:24.10 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saga Jatkola |
2004 |
|
355 |
41.78 |
|
|
|
1:28.02 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kiira Tulkki |
2003 |
|
226 |
48.30 |
|
|
|
1:42.24 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Hanna Ponnikas |
2004 |
|
220 |
49.55 |
|
|
|
1:43.27 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emmi Silvola |
2004 |
|
220 |
48.01 |
|
|
|
1:43.28 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sonja Tiira |
2003 |
|
202 |
50.12 |
|
|
|
1:46.18 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Fanny Nyström |
1999 |
|
541 |
36.19 |
|
|
|
1:16.53 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aino Kontiainen |
2002 |
|
493 |
37.67 |
|
|
|
1:18.89 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
|
380 |
40.15 |
|
|
|
1:26.03 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Maria Yritys |
2002 |
|
315 |
43.05 |
|
|
|
1:31.58 |
|
|
Uinti Hyvinkää |
1:59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Tatiana Gordina |
1967 |
|
161 |
54.54 |
|
|
|
1:54.53 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
15:54 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
16:00 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Dzura |
2010 |
|
63 |
|
|
|
|
54.61 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kevin Kajava |
2009 |
|
55 |
|
|
|
|
57.07 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Konsta Järvinen |
2008 |
|
80 |
|
|
|
|
50.39 |
|
|
Uimaseura Aquila |
53.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Konstantin Terekhov |
2008 |
|
66 |
|
|
|
|
53.89 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Otso Heikkinen |
2007 |
|
183 |
|
|
|
|
38.35 |
|
|
Helsingin Uimarit |
36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Daniel Kajava |
2007 |
|
148 |
|
|
|
|
41.19 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Amos Mäkilä |
2007 |
|
83 |
|
|
|
|
49.87 |
|
|
Simmis Grani |
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Artur Kavtaskin |
2007 |
|
66 |
|
|
|
|
53.94 |
|
|
Uimaseura Aquila |
55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
16:00 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
16:05 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Linda Hämäläinen |
2010 |
|
61 |
|
|
|
|
1:01.67 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
16:05 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
16:37 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
16:37 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
16:47 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 24, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 24, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
16:47 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
17:12 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
|
260 |
1:20.20 |
2:49.80 |
4:19.82 |
5:49.51 |
11:34.05 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
7:18.31 |
8:46.80 |
10:12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niilo Olander |
2001 |
|
461 |
1:06.93 |
2:19.89 |
3:34.05 |
4:48.04 |
9:33.66 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
6:01.18 |
7:14.41 |
8:25.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
448 |
1:06.95 |
2:20.20 |
3:34.24 |
4:47.89 |
9:39.28 |
|
|
Haminan Uimaseura |
10:04.36 |
|
|
6:01.71 |
7:15.15 |
8:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
440 |
1:07.19 |
2:20.91 |
3:34.95 |
4:49.39 |
9:42.82 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
9:44.21 |
|
|
6:03.37 |
7:18.28 |
8:30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mathias Lindfors |
2002 |
|
426 |
1:06.90 |
2:20.74 |
3:35.49 |
4:50.66 |
9:49.07 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
9:38.11 |
|
|
6:05.67 |
7:20.70 |
8:35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
17:12 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
17:23 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nevanko |
2005 |
|
367 |
1:20.20 |
2:44.88 |
4:09.59 |
5:34.41 |
11:09.30 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
6:58.97 |
8:22.82 |
9:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Pajari |
2001 |
|
565 |
1:08.28 |
2:22.46 |
3:35.26 |
4:48.93 |
9:39.54 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
9:59.38 |
|
|
6:02.72 |
7:15.91 |
8:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Julia Erviö |
1995 |
|
323 |
1:18.90 |
2:46.54 |
4:15.18 |
5:44.86 |
11:38.45 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
7:14.87 |
8:44.34 |
10:12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
17:23 |
|