2024-06-23   15:22:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Itäväylä-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Itvyl-uinnit    Tulostuspivmr  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  14:35   
  Jrjestj  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  24 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Enna yrminen  2007    328  1:20.79  2:48.21  4:16.22    5:40.03   
  Cetus Espoo  5:55.50                 
                     
Jenni Korkeamki  2007    322  1:23.44  2:52.42  4:19.71    5:41.97   
  Cetus Espoo  5:41.13                 
                     
Ellen Lindell  2007    308  1:19.97  2:49.07  4:18.69    5:47.14   
  Cetus Espoo  5:47.57                 
                     
Matilda Leppnen  2007    268  1:28.87  3:01.17  4:33.64    6:03.35   
  Cetus Espoo  6:38.84                 
                     
Emilyn Alexandra Savolainen  2007    260  1:26.04  3:00.50  4:36.79    6:07.44   
  Cetus Espoo  6:24.75                 
                     
 
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elli Lenkkeri  2006    372  1:17.96  2:41.46  4:05.83    5:25.97   
  Uinti Hyvink  5:42.30                 
                     
Laura Punkkinen  2005    283  1:24.58  2:55.43  4:27.96    5:56.90   
  Voikkaan Viesti  6:05.54                 
                     
Wilma Wallenius  2005    278  1:25.33  2:57.01  4:30.18    5:59.28   
  Uinti Hyvink  6:11.24                 
                     
Ronja Ristevirta  2005    265  1:25.12  2:59.99  4:33.35    6:04.75   
  Cetus Espoo  5:59.17                 
                     
Siiri Pivrinta  2005    250  1:26.52  3:02.50  4:39.09    6:11.94   
  Cetus Espoo  6:06.79                 
                     
Nea Hollstrm  2005    246  1:26.87  3:03.52  5:28.95    6:13.83   
  Cetus Espoo  6:06.38                 
                     
Leenu Karolina Kinnunen  2005    229  1:30.49  3:09.69  4:48.50    6:22.77   
  Cetus Espoo  6:25.16                 
                     
Ella Kalliokari  2006    211  1:31.62  3:13.06  4:53.60    6:33.43   
  Cetus Espoo  6:20.51                 
                     
Anjenike Kriek  2005    165  1:40.80  3:32.36  5:23.11    7:06.87   
  Cetus Espoo  7:04.37                 
                     
10  Elsa Vuorimaa  2006    110  1:54.42  4:01.55  6:10.07    8:08.87   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Lotta Lnnqvist  2006    102  1:37.70  3:23.15  6:03.80    8:21.63   
  Cetus Espoo  6:45.65                 
                     
 
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Seppnen  2003    349  1:18.17  2:42.53  4:08.79    5:32.98   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  5:41.09                 
                     
Kiira Tulkki  2003    287  1:22.71  2:54.33  4:27.83    5:55.27   
  Haminan Uimaseura  6:07.33                 
                     
Hanna Ponnikas  2004    156  1:34.84  3:24.04  5:15.74    7:15.32   
  Uinti Hyvink                   
                     
 
Laji 14, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Pajari  2001    589  1:06.85  2:18.09  3:30.06    4:39.67   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  4:49.31                 
                     
Maria Yritys  2002    482  1:09.88  2:25.81  3:43.44    4:58.95   
  Uinti Hyvink  4:57.22                 
                     
Aino Kontiainen  2002    433  1:12.79  2:32.76  3:53.86    5:09.89   
  Uinti Hyvink  6:01.51                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Borg Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  14:35 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner