2024-06-23   17:11:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Itäväylä-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Itvyl-uinnit    Tulostuspivmr  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  16:05   
  Jrjestj  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  24 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 22, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Linda Hmlinen  2010    61          1:01.67   
  Uimaseura Helsinki                   
 
Laji 22, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eedi Imppola  2008    205          41.33   
  Uinti Hyvink  43.72                 
Linnea Heikkil  2008    124          48.78   
  Simmis Grani  47.03                 
Taisiya Baindurashvili  2008    122          49.06   
  Uimaseura Helsinki  46.29                 
Marja Anna Siimes  2008    89          54.58   
  Uimaseura Helsinki                   
Emilie Sjsten  2008    55          1:04.02   
  Aurajoen Uinti                   
 
Laji 22, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nea Winqvist  2002    522          30.26   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  30.04                 
Taiga Yritys  2003    439          32.06   
  Uinti Hyvink  32.14                 
Saga Jatkola  2004    409          32.83   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  31.12                 
Sohvi Seppnen  2003    380          33.64   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  34.14                 
Kerttu Hirvonen  2002    306          36.16   
  Voikkaan Viesti  36.24                 
Malin Lindblom  2006    305          36.18   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  35.44                 
Anna Salo  2007    294          36.63   
  Cetus Espoo  37.43                 
Dominika Stalinskaja  2007    248          38.79   
  Cetus Espoo  37.87                 
Emma-Lotta Ahola  2005    225          40.07   
  Jrvenpn Uintiklubi  39.12                 
10  Amanda Ahlgren  2001    208          41.09   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  37.84                 
11  Matilda Leppnen  2007    183          42.88   
  Cetus Espoo  42.35                 
12  Wilma Wallenius  2005    173          43.73   
  Uinti Hyvink  44.12                 
13  Camilla Tolvanen  2003    169          44.02   
  Jrvenpn Uintiklubi  52.65                 
14  Emilia Ruusu  2006    150          45.79   
  Haminan Uimaseura  44.10                 
15  Olesia Leshchuk  2006    135          47.43   
  Cetus Espoo  46.69                 
Jemina Saraniemi  2005              39.02   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  41.23                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Borg Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner