2024-06-26   00:34:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspivmr  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  16:18   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 20, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: OMA SSTPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eedi Imppola  2008  Uinti Hyvink            43.72   
Veera Mustonen  2008  Riihimen Uimaseura            48.05   
Serafima Ratner  2008  Uimaseura Helsinki            48.34   
Taisiya Baindurashvili  2008  Uimaseura Helsinki            49.45   
Saga Linnosaari  2008  Cetus Espoo            49.96   
Kira Kondratjeva  2008  Uimaseura Helsinki            52.20   
Lotta Jrvinen  2008  Lahden Uimaseura            53.84   
Jade Brelo  2008  Cetus Espoo            56.27   
Lotta Turunen  2008  Cetus Espoo            59.03   
10  Saaga Pitknen  2008  Lahden Uimaseura            1:00.27   
11  Lotta Koskinen  2008  Lahden Uimaseura            1:00.49   
                     
 
Laji 20, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
Sponsori: OMA SSTPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ebba Simberg  2007  Lahden Uimaseura            38.96   
Ktlin Ploompuu  2007  Riihimen Uimaseura            49.82   
Ida Paaskoski  2007  Cetus Espoo            52.23   
Milka Marjakaarto  2007  Cetus Espoo            52.31   
Saga Ronkainen  2007  Cetus Espoo            52.87   
Olivia Porter  2007  Lahden Uimaseura            53.58   
Smin Aghayeva  2007  Uimaseura Helsinki            55.21   
Vieno Niemi  2007  Riihimen Uimaseura            55.44   
Emma Nissinen  2007  Cetus Espoo            56.21   
10  Saaga Tuominen  2007  Riihimen Uimaseura            59.04   
Sandra Savolainen  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
 
Laji 20, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 99 v 
Sponsori: OMA SSTPANKKI 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aino Ruottu  2001  Riihimen Uimaseura            30.78   
Aida Pasma  2003  Riihimen Uimaseura            31.93   
Anni Halonen  1999  Riihimen Uimaseura            32.81   
Mira Tarnanen  2000  Riihimen Uimaseura            33.02   
Maija Hinkkala  2005  Riihimen Uimaseura            33.37   
Aada Taiponen  2004  Riihimen Uimaseura            34.04   
Eevi-Maria Bogdanova  2005  Lahden Uimaseura            34.52   
Venla Pylvninen  2003  Lahden Kaleva            34.78   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimen Uimaseura            36.19   
10  Iida Savulahti  2004  Riihimen Uimaseura            36.21   
11  Milla Khknen  2005  Lahden Uimaseura            36.93   
12  Erja Tiljander  2000  Uinti Hyvink            37.55   
13  Miia iks  2003  Riihimen Uimaseura            38.65   
14  Emma Veide  2005  Riihimen Uimaseura            41.63   
15  Krista Viitanen  2005  Riihimen Uimaseura            44.60   
16  Suvi Keskimki  2006  Riihimen Uimaseura            46.24   
17  Mea Makkula  2006  Lahden Uimaseura            50.52   
18  Annika Leppnen  2006  Lahden Uimaseura            52.46   
19  Vivian Vesa  2006  Cetus Espoo            58.58   
Lyydia Leskinen  2005  Nurmijrven Uinti            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  16:18 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner