2024-06-25   23:41:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspivmr  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  16:43   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 25, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Topias Tynj  2005  Lahden Uimaseura    34.45        1:15.90   
Stefan Saltykov  2005  Lahden Uimaseura    37.33        1:22.19   
Miko Virtanen  2005  Lahden Uimaseura    43.32        1:29.98   
Oscar Westerberg  2005  Cetus Espoo    46.64        1:38.71   
Vilho Teno  2006  Lahden Uimaseura    48.97        1:40.33   
Leevi Johansson  2006  Riihimen Uimaseura    53.41        1:50.04   
Aaro Imppola  2006  Uinti Hyvink            DSQ  50m 
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
Niilo Helkearo  2006  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Topias Toivanen  2007  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
Valtteri Niemimuukko  2005  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 8.5 Ylimrinen ksiveto sukelluksissa lhdn / knnksen jlkeen               
                     
 
Laji 25, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Niko Mkel  1998  Riihimen Uimaseura    28.05        1:00.54   
Matti Pohjolainen  1987  Hyvinkn Uimaseura    31.27        1:08.84   
Lauri Uosukainen  2002  Lahden Uimaseura    32.48        1:10.96   
Eetu Koskinen  2002  Lahden Uimaseura    34.10        1:11.38   
Julius Airas  2003  Lahden Uimaseura    33.59        1:11.73   
Jonne Isoranta  2003  Lahden Uimaseura    33.82        1:13.05   
Esa Vatanen  1967  Brahean Uimarit - Lieksa    35.13        1:14.06   
Olli Paukola  2003  Riihimen Uimaseura    35.67        1:14.37   
Ensio Vatanen  1964  Brahean Uimarit - Lieksa    36.65        1:16.57   
10  Kasimir Riihel  2002  Riihimen Uimaseura    37.89        1:17.00   
11  Egor Bortsov  2004  Lahden Uimaseura    37.08        1:20.47   
12  Miikka Visto  2004  Riihimen Uimaseura    38.83        1:23.42   
13  Harri Koski  1957  Hyvinkn Uimaseura    39.43        1:25.66   
14  Joel Lipponen  2004  Uinti Hyvink    41.69        1:28.50   
15  Vinski Saarikallio  2004  Riihimen Uimaseura    48.86        1:33.84   
16  Aapo Rasinmki  2003  Riihimen Uimaseura    48.69        1:36.24   
17  Ville Nieminen  2004  Uinti Hyvink    49.15        1:36.25   
18  Aki Eetu Petteri Raitala  2004  Riihimen Uimaseura    47.34        1:36.55   
Jesse Virkkala  2004  Riihimen Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  16:43 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner