2024-06-25   00:12:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspivmr  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimki    Tulostusaika  18:10   
  Jrjestj  Riihimen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 33, 4X100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m      Aika  Tila 











 
Laus Pojat 1  2005  Lahden Uimaseura            5:30.23   
  Stefan Saltykov  2005      40.24  1:22.56      1:22.56   
  Denis Katunov  2006      43.27  1:33.50      2:56.06   
  Topias Tynj  2005      36.14  1:19.17      4:15.23   
  Riku Huuhka  2005      35.51  1:15.00      5:30.23   
                     
Laus Pojat 2  2005  Lahden Uimaseura            6:32.64   
  Miko Virtanen  2005      46.96  1:36.60      1:36.60   
  Viacheslav Semenov  2006      49.42  1:51.21      3:27.81   
  Arto Pulkkinen  2005      41.20  1:32.30      5:00.11   
  Raman Bajalan  2007      43.77  1:32.53      6:32.64   
                     
                     
 
Laji 33, 4X100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m      Aika  Tila 











 
Rius Jyrhdys 1  1997  Riihimen Uimaseura            4:14.35   
  Elias Saarinen  2002      33.04  1:09.39      1:09.39   
  Mikael Laakso  1997      29.37  1:03.65      2:13.04   
  Niko Mkel  1998      26.04  57.10      3:10.14   
  Olli Paukola  2003      30.42  1:04.21      4:14.35   
                     
Laus Miehet 1  2000  Lahden Uimaseura            4:38.32   
  Lauri Uosukainen  2002      33.02  1:08.39      1:08.39   
  Eetu Koskinen  2002      35.14  1:15.93      2:24.32   
  Julius Airas  2003      31.90  1:11.72      3:36.04   
  Jonne Isoranta  2003      28.80  1:02.28      4:38.32   
                     
Rius Jyrhdys 2  2001  Riihimen Uimaseura            4:55.63   
  Tino Lukkaroinen  2002      33.52  1:08.04      1:08.04   
  Ville Savulahti  2003      37.30  1:18.82      2:26.86   
  Kasimir Riihel  2002      36.86  1:22.17      3:49.03   
  Petri Shkolny  2003      31.36  1:06.60      4:55.63   
                     
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura  Tulostusaika  18:10 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner