2024-07-25   21:24:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2018    Tulostuspivmr  15 keskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:39   
  Jrjestj  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2018         
 
 
Laji 12, 4X100m VUV T-15, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m      Aika  Tila 











 
Oulun Uinti 1  2003  Oulun Uinti 1906            4:04.30   
  Venla Sntti  2003      29.67  1:01.20      1:01.20   
  Petra Ansaranta  2004      29.39  1:00.11      2:01.31   
  Minja Lukkari  2003      29.47  1:01.44      3:02.75   
  Madeleine Hiltunen  2003      30.12  1:01.55      4:04.30   
                     
Cetus 1  2003  Cetus Espoo            4:05.80   
  Laura Kellberg  2003      28.95  1:00.17      1:00.17   
  Isabella Renwick  2003      29.59  1:02.01      2:02.18   
  Kira Lindroos  2005      29.44  1:01.56      3:03.74   
  Dina Sadojevic Jelacik  2004      29.84  1:02.06      4:05.80   
                     
UKK naiset [2003]  2003  Uimaseura Kangasalan Kuohu            4:06.46   
  Kanerva Kinnunen  2004      29.53  1:01.47      1:01.47   
  Santra Nieminen  2004      29.73  1:01.93      2:03.40   
  Sofia Martinkauppi  2003      30.13  1:02.70      3:06.10   
  Aino Hinkka  2005      28.75  1:00.36      4:06.46   
                     
HSS Naiset 1  2003  Helsingfors Simsllskap            4:08.62   
  Aamu nkil  2004      29.89  1:01.88      1:01.88   
  Peppi Vesalainen  2004      29.46  1:02.96      2:04.84   
  Veera Korsoff  2005      29.99  1:02.62      3:07.46   
  Lotta Plsi  2004      28.97  1:01.16      4:08.62   
                     
LaUS 1  2003  Lahden Uimaseura            4:11.11   
  Sohvi Kallinen  2004      30.16  1:02.35      1:02.35   
  Julia Sairanen  2003      29.02  1:01.04      2:03.39   
  Minttu Paalanen  2003      30.49  1:03.22      3:06.61   
  Venla Lindstrm  2004      30.57  1:04.50      4:11.11   
                     
UiTa 1  2003  Uinti Tampere            4:11.33   
  Adeliina Kaarlenkaski  2004      30.17  1:03.89      1:03.89   
  Frida Ekman  2004      29.60  1:02.87      2:06.76   
  Emmi Manninen  2004      29.71  1:02.47      3:09.23   
  Siiri Arjanmaa  2004      29.11  1:02.10      4:11.33   
                     
SK 1  2003  bo Simklubb-Uintiklubi Turku            4:11.61   
  Aino Rantala  2004      29.88  1:02.59      1:02.59   
  Iris Hanski  2003      29.69  1:02.31      2:04.90   
  Maija Nurmi  2003      30.36  1:03.20      3:08.10   
  Siiri Konkka  2004      29.93  1:03.51      4:11.61   
                     
Oulun Uinti 2  2003  Oulun Uinti 1906            4:13.88   
  Olga Emilia Mattila  2004      31.51  1:04.44      1:04.44   
  Mathilda Puutio  2003      30.02  1:01.88      2:06.32   
  Martta Nygrd  2003      30.55  1:04.35      3:10.67   
  Henna Hkk  2003      29.94  1:03.21      4:13.88   
                     
Cetus 3  2003  Cetus Espoo            4:14.03   
  Siiri Hargreaves  2003      31.61  1:04.74      1:04.74   
  Jutta Jauhiainen  2004      30.20  1:02.56      2:07.30   
  Essi Salokorpi  2003      30.81  1:04.21      3:11.51   
  Saga Kovanen  2004      30.02  1:02.52      4:14.03   
                     
10  Cetus 2  2003  Cetus Espoo            4:14.74   
  Greta Beszteri  2004      30.38  1:03.56      1:03.56   
  Tuuli Pippuri  2005      30.41  1:03.68      2:07.24   
  Emma Johansson  2003      30.06  1:03.11      3:10.35   
  Milla-lotta Tapanainen  2003      30.36  1:04.39      4:14.74   
                     
11  KUS-GSS  2005  Kokkolan Uimaseura            4:20.01   
  Teea Jestoi  2005      31.68  1:06.35      1:06.35   
  Tessa Tattari  2004      30.81  1:05.20      2:11.55   
  Henna Knskangas  2004      30.51  1:04.62      3:16.17   
  Wilma Lakanen  2003      30.43  1:03.84      4:20.01   
                     
12  UiTa 2  2003  Uinti Tampere            4:20.24   
  Eveliina Koivula  2003      31.13  1:04.68      1:04.68   
  Ella Ekman  2003      30.59  1:05.41      2:10.09   
  Noora Kylmmets  2004      30.78  1:04.57      3:14.66   
  Jessica Mkinen  2004      30.84  1:05.58      4:20.24   
                     
13  JoUS naiset  2003  Joensuun Uimaseura            4:21.14   
  Elina Gavrilov  2004      31.20  1:05.13      1:05.13   
  Maria Korkalainen  2005      30.74  1:03.96      2:09.09   
  Minna Kinnunen  2003      31.12  1:05.83      3:14.92   
  Mitra Pietiinen  2004      31.39  1:06.22      4:21.14   
                     
14  SK 2  2003  bo Simklubb-Uintiklubi Turku            4:23.10   
  Sonila Selimi  2005      30.62  1:05.98      1:05.98   
  Kerttu Nurmi  2003      30.09  1:03.46      2:09.44   
  Hilda Helo  2003      32.58  1:07.32      3:16.76   
  Kukka Kangas  2005      31.38  1:06.34      4:23.10   
                     
15  VUS-VSS  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls            4:28.86   
  Jenny Grangrd  2003      31.76  1:06.68      1:06.68   
  Pirita Hautala  2004      30.50  1:05.15      2:11.83   
  Anniina Haarala  2004      32.80  1:09.22      3:21.05   
  Aamu Knuuttila  2004      32.05  1:07.81      4:28.86   
                     
RaisU tytt 1  2003  Raision Urheilijat            DSQ   
  Rebekka Luoto  2003      28.92  59.10      59.10   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  15 keskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:39 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner