2024-07-25   20:15:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2018    Tulostuspivmr  15 keskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:18   
  Jrjestj  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2018         
 
 
Laji 9, 50m PU P-14-16, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ibrahim Ezzat  2002    657          25.79   
  Aurajoen Uinti  26.05                 
Marcus Forsel  2003    602          26.56   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  26.34                 
Matias Hjelm  2002    568          27.08   
  Vanders  27.42                 
Oskari Arvo  2002    558          27.23   
  Aurajoen Uinti  27.24                 
Simon Ravals  2003    558          27.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  27.91                 
Efim Romanov  2002    552          27.33   
  TaTu Tampere  27.44                 
Ville Korpilhde  2002    548          27.40   
  Swimming Club Rovaniemi  28.31                 
Elias Kukkonen  2002    542          27.51   
  ORCA Helsinki  28.35                 
Rasmus Sderholm  2002    537          27.58   
  Helsingfors Simsllskap  29.01                 
10  Santeri Herpola  2003    536          27.61   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  27.72                 
11  Verneri Lehtovaara  2004    532          27.67   
  Salon Uimarit  28.32                 
12  Eemeli Leinonen  2002    528          27.75   
  Uinti Tampere  27.49                 
13  Akseli Kontiainen  2002    526          27.78   
  Joensuun Uimaseura  28.34                 
14  Mihail Khanoukaev  2002    524          27.82   
  Cetus Espoo  28.69                 
15  Joonas Maaranen  2004    522          27.84   
  Hyvinkn Uimaseura  28.27                 
16  Elias Laine  2002    522          27.85   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  28.19                 
17  Arttu Menp  2003    521          27.87   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  27.67                 
18  Jasu Ovaskainen  2002    519          27.90   
  Lahden Uimaseura  28.40                 
19  Danil Seksenov  2004    511          28.04   
  Vanders  27.76                 
20  Leo Mikkonen  2002    505          28.15   
  Cetus Espoo  28.83                 
21  Elias Saarinen  2002    498          28.29   
  Riihimen Uimaseura  27.81                 
22  Tatu Hapuoja  2003    496          28.33   
  Uinti Tampere  28.66                 
23  Jesse Anttila  2002    489          28.47   
  Kokkolan Uimaseura  28.36                 
24  Daniel Rinne  2002    487          28.49   
  Cetus Espoo  27.95                 
25  Onni-kalle Luomala  2002    486          28.51   
  Jrvenpn Uintiklubi  28.91                 
26  Benjamin Kangas  2002    469          28.86   
  Haminan Uimaseura  28.67                 
27  Matias Rajavaara  2002    460          29.04   
  Oulun Uinti 1906  28.97                 
28  Lauri-luukas Jntti  2002    451          29.24   
  Porin Uimaseura  28.80                 
29  Niklas Laine  2002    445          29.37   
  Kampuksen Plaani  28.85                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  15 keskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:18 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner