2021-11-30   05:01:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lappi-Uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Lappi-uinnit 2018    Tulostuspivmr  28 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  11:14   
  Jrjestj  Kemin Uimaseura ja Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  28 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: Mainostoimisto Nomon 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Artem Klishin  2006  Apatity            34.64   
Ilia Yablonovskiy  2006  Apatity            36.18   
Egor Arsentiev  2006  Apatity            36.81   
Miko Saukkonen  2006  Kemin Uimaseura            38.18   
Kirill Sedelnikov  2006  Apatity            41.20   
Lev Glushenkov  2007  Apatity            41.44   
Elmeri Kaihua  2006  Swimming Club Rovaniemi            47.72   
Rasmus Kinnunen  2007  Kemin Tyven Uimarit            50.13   
Lauri Junttari  2007  Kemin Tyven Uimarit            51.53   
10  Arttu Ranta-Valkama  2006  Swimming Club Rovaniemi            55.35   
Aleksey Tahmanov  2007  Apatity            DSQ   
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
                     
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: Mainostoimisto Nomon 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Daniil Ivanov  2004  Kovdor            30.26   
Aleksandr Shelemov  2004  Kovdor            31.93   
Tuomas Romsi  2005  Kemin Uimaseura            34.38   
Alex Kortesalmi  2004  Rovaniemen Uimaseura            41.33   
Aaro Antero Tavi  2004  Kemin Uimaseura            46.99   
                     
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: Mainostoimisto Nomon 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Renat Kuzmin  2002  Apatity            26.75   
Nikita Rybalko  2003  Kovdor            28.49   
Ville Korpilhde  2002  Swimming Club Rovaniemi            28.61   
Toni Lipponen  2003  Kemin Uimaseura            29.16   
Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi            29.46   
Nikita Chirkunov  2003  Apatity            29.82   
Eelis Niittyvuopio  2002  Karasjok Svmmeklubb            30.92   
Tudor Ratiu  2003  Swimming Club Rovaniemi            31.32   
Henrik Siltari  2002  Kemin Uimaseura            32.18   
10  Nikita Maloukh  2003  Polyarnay            32.76   
                     
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
Sponsori: Mainostoimisto Nomon 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Topi Lukkarinen  2000  Swimming Club Rovaniemi            26.80   
Arttu Pirneskoski  2000  Kemin Tyven Uimarit            27.52   
Aleksanteri Angelva  2001  Swimming Club Rovaniemi            31.97   
Juuso Mikael Tiensuu  2001  Kemin Uimaseura            36.45   
Aatu Pirneskoski  2001  Kemin Tyven Uimarit            DSQ   
  SW 8.4 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura  Tulostusaika  11:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner