2024-06-26   00:20:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Prisma uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Prisma-uinnit    Tulostuspivmr  08 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  16:24   
  Jrjestj  Kouvolan uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  08 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 19, 400m sku T10, 12, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tinka Tamminen  2006    410  1:27.77  2:57.77  4:32.02    5:49.07   
  Lahden Uimaseura  6:14.24                 
                     
 
Laji 19, 400m sku T10, 12, N, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Essi-Maria Lillman  2000    628  1:12.36  2:33.86  3:54.89    5:02.97   
  Lahden Uimaseura  4:53.74                 
                     
Raakel Brlund  2001    588  1:08.91  2:28.83  3:56.94    5:09.60   
  Lahden Uimaseura  5:02.69                 
                     
Jenna Pulkkinen  2004    556  1:15.35  2:34.10  4:02.34    5:15.40   
  Kouvolan Uimarit  5:22.58                 
                     
Minttu Paalanen  2003    507  1:13.49  2:36.39  4:10.27    5:25.35   
  Lahden Uimaseura  5:18.24                 
                     
Millariina Bruce  2001    459  1:24.10  2:49.26  4:19.96    5:36.31   
  Uimaseura Aquila  5:32.01                 
                     
Nea Mustonen  2004    439  1:20.53  2:49.11  4:26.29    5:41.17   
  Lahden Uimaseura  5:40.09                 
                     
Lotta Hermonen  2004    425  1:27.15  2:49.73  4:29.59    5:44.96   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Milja Mkinen  2004    422  1:21.59  2:49.92  4:29.25    5:45.90   
  Kouvolan Uimarit  6:14.19                 
                     
Noora Peltoniemi  2003    402  1:16.07  2:46.87  4:27.92    5:51.44   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
10  Matilda Lonka  2003    389  1:23.82  2:56.62  4:34.51    5:55.15   
  Kouvolan Uimarit  6:09.38                 
                     
11  Aino Tamminen  2005    388  1:25.27  2:53.64  4:38.34    5:55.45   
  Lappeenrannan Uimarit  6:16.28                 
                     
12  Noora Koukkari  2004    377  1:29.40  2:58.81  4:40.12    5:59.00   
  Kouvolan Uimarit  6:08.82                 
                     
13  Silja Kinnunen  2003    369  1:24.57  2:55.07  4:43.27    6:01.47   
  Lappeenrannan Uimarit  6:00.30                 
                     
14  Inka Raitio  2004    325  1:38.76  3:13.12  4:54.62    6:17.09   
  Kouvolan Uimarit  6:35.64                 
                     
15  Minja Fihlman  2005    305  1:36.46  3:13.70  5:01.77    6:25.38   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
16  Ronja Terv  2005    249  1:33.89  3:23.15  5:19.99    6:52.22   
  Lappeenrannan Uimarit  6:50.08                 
                     
Aino Jkr  2005              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  SW 6.5 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
Ekaterina Galay  2003              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Noora Laitala  2003              DSQ   
  Kouvolan Uimarit  6:26.02                 
  SW 6.5 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  08 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  16:24 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner