2023-01-28   01:24:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset XVII Marli Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Iltajakso

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  XVII Marli Junior Games    Tulostuspivmr  21 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  19:33   
  Jrjestj  bo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  21 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 22, 50 m RU P11,P16,P18, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: Turun Hylly- & Trukkitalo 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Albert Laakkonen  2007    170          47.68   
  Uinti Tampere  47.52                 
Artemi Tsinjonni  2008    164          48.20   
  Cetus Espoo  49.19                 
Roope Koskela  2007    143          50.48   
  Raision Urheilijat  51.10                 
Alvar Kankare  2007    142          50.62   
  Aurajoen Uinti  51.53                 
Eetu Niemi  2007    139          50.93   
  Octopus Lohja  50.76                 
Elias Salo  2007    132          51.77   
  Vesihelmen Uimaseura  52.11                 
Matti Klmper  2008    129          52.17   
  Cetus Espoo  52.66                 
Georg Aspholm  2008    121          53.35   
  Uinti Tampere  52.94                 
Oiva Koppelmki  2007    120          53.54   
  Hyvinkn Uimaseura  53.92                 
10  Iikka Liitola  2008    119          53.67   
  Riihimen Uimaseura  59.20                 
11  Eetu Vehmas  2007    118          53.81   
  Nokian Pyry  53.02                 
12  Christian Edelman  2007    116          54.13   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  53.50                 
13  Eelis Lummaa  2007    112          54.69   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  52.66                 
14  Tommi Mosconi  2008    112          54.79   
  Cetus Espoo  53.83                 
15  Amos Korin  2008    111          54.90   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:00.64                 
16  Veikko Hautaniemi  2007    110          55.14   
  Cetus Espoo  59.04                 
17  Otto Vauhkonen  2007    107          55.53   
  Cetus Espoo  1:01.34                 
18  Lenni Syvnen  2007    104          56.15   
  Cetus Espoo  57.59                 
19  Henri Koskela  2007    104          56.17   
  Cetus Espoo  59.63                 
20  Ossi Tikka  2007    103          56.34   
  Aurajoen Uinti  55.70                 
21  Aapo Harjula  2007    100          56.81   
  Uinti Tampere  1:00.77                 
22  Thomas Failer  2007    99          57.02   
  Uinti Tampere  56.77                 
23  Eero Virtanen  2007    97          57.36   
  Hyvinkn Uimaseura  58.71                 
24  Roope Kr  2007    93          58.15   
  Raision Urheilijat  58.76                 
25  Niilo Lehtinen  2009    90          58.92   
  Aurajoen Uinti  56.39                 
26  Jerry Takolander  2008    89          59.16   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
27  Joonas Kernen  2007    85          59.99   
  Cetus Espoo  58.82                 
28  Eljas Pekkola  2007    84          1:00.15   
  Cetus Espoo  58.26                 
28  Ian Gonzalez Caton  2008    84          1:00.15   
  Aurajoen Uinti  1:00.99                 
30  Niilo Toivola  2007    81          1:00.92   
  Uinti Tampere  58.11                 
31  Milo Kallio  2008    78          1:01.82   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:12.01                 
32  Lenni Nevalainen  2007    77          1:01.96   
  Cetus Espoo  1:03.97                 
33  Kevin Mamandi  2007    76          1:02.22   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  59.62                 
34  Iiro Juvakka  2007    71          1:03.53   
  Nokian Pyry  1:02.18                 
35  Aleksi Vuohelainen  2007    68          1:04.62   
  Uinti Tampere  1:10.59                 
36  Akseli Savolainen  2007    68          1:04.67   
  Cetus Espoo  1:08.73                 
37  Hugo Rossi  2008    65          1:05.61   
  Uinti Tampere  1:05.37                 
38  Mikael Suni  2007    64          1:05.80   
  Cetus Espoo  1:03.58                 
39  Joel Sulonen  2007    62          1:06.48   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:05.36                 
40  Samu-Patrik Sula  2009    59          1:07.73   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Sean Salli  2007              DNS   
  Uinti Tampere  54.66                 
Elias Sahla  2007              DSQ   
  Salon Uimarit  1:01.68                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
Oiva Saarinen  2008              DSQ  2x lhdss 
  Aurajoen Uinti  59.17                 
  SW 7.3 Ksiveto ohi lantiolinjan (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
Onni-Pekka Hirvonen  2007              DSQ   
  Uinti Tampere  1:11.68                 
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
 
Laji 22, 50 m RU P11,P16,P18, Loppukilpailut 12 - 16 v 
Sponsori: Turun Hylly- & Trukkitalo 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vadim Afanasiev  2003    550          32.23   
  St. Petersburg  31.00                 
Jesper Lietzn  2002    501          33.25   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.80                 
Jere Broman  2002    472          33.91   
  Nokian Pyry  35.67                 
Jaakko Pihlava  2004    398          35.90   
  Aurajoen Uinti  37.96                 
Sharo Mamandi  2002    337          37.93   
  Aurajoen Uinti  36.86                 
Niko Viitala  2003    333          38.08   
  Aurajoen Uinti  37.22                 
Roni Koskinen  2003    325          38.39   
  Aurajoen Uinti  37.69                 
Oskari Repo  2003    322          38.54   
  Cetus Espoo  37.90                 
Ajjuub Ezzat  2005    319          38.65   
  Aurajoen Uinti  43.35                 
10  Luka Laaksonen  2005    231          43.04   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  42.62                 
11  Einari Palmu  2004    222          43.59   
  Aurajoen Uinti  44.07                 
12  Rado Lindberg  2005    205          44.77   
  Cetus Espoo  47.22                 
13  Casper Kvist  2006    203          44.94   
  Nokian Pyry  46.09                 
14  Ossi Vienamo  2006    171          47.58   
  Uinti Tampere  49.34                 
15  Luka Hirvonen  2006    169          47.71   
  Nokian Pyry  50.77                 
16  Jesse Virkkala  2004    169          47.75   
  Riihimen Uimaseura  50.16                 
17  Elias Laine  2003    142          50.60   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  51.70                 
18  Evan Mustonen  2005    127          52.45   
  Cetus Espoo  50.67                 
19  Veeti Inkil  2006    125          52.80   
  Cetus Espoo  52.86                 
20  Sisu Korpinen  2006    113          54.62   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
21  Emil Tirkkonen  2006    97          57.50   
  Cetus Espoo                   
22  Olli Jrvenp  2006    90          58.75   
  Cetus Espoo  58.36                 
23  Anton Ahonen  2006    70          1:03.97   
  Cetus Espoo  56.82                 
Aapo Rasinmki  2003              DNS   
  Riihimen Uimaseura  50.91                 
Oskari Arvo  2002              DNS   
  Aurajoen Uinti  31.62                 
Samuel Salminen  2003              DNS   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.55                 
Yakob Slama  2005              DSQ   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  19:33 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner