2021-11-28   16:01:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Vuosaari-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Vuosaari-uinnit 2018    Tulostuspivmr  28 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  16:47   
  Jrjestj  Orca Helsinki Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  28 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 4, 50m VU P10,12,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jan Voloshin  2008    177          36.04   
  Uimaseura Helsinki  35.75                 
Antony Tran  2009    146          38.40   
  Stadin Delfiinit  41.56                 
Nikita Dzura  2010    112          41.91   
  Uimaseura Helsinki  42.58                 
Leo Niemi  2008    110          42.25   
  Helsingin Uimarit  44.12                 
Joel Wahlman  2008    86          45.78   
  Helsingin Uimarit  42.75                 
Amos berg  2009    46          56.29   
  Helsingin Uimarit  54.03                 
 
Laji 4, 50m VU P10,12,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksandr Vysotskiy  2006    264          31.57   
  Stadin Delfiinit  30.91                 
Mikael Bckerman  2006    230          33.06   
  Gladius Kirkkonummi  32.31                 
Otso Heikkinen  2007    226          33.23   
  Helsingin Uimarit  33.75                 
Mark Kellinsalmi  2007    215          33.81   
  Stadin Delfiinit  35.16                 
Nikita Shishinin  2006    168          36.65   
  ORCA Helsinki  36.06                 
Niko Antman  2006    161          37.22   
  Gladius Kirkkonummi  36.48                 
Miklas Sarkkinen  2007    147          38.34   
  Helsingin Uimarit  37.43                 
Aatto Korhonen  2006    143          38.71   
  Helsingin Uimarit  37.32                 
Daniel Tapiovaara  2006    132          39.76   
  Helsingin Uimarit  42.80                 
10  Aaro Mkel  2006    87          45.64   
  Helsingin Uimarit  43.30                 
11  Niilo Kommeri  2007    87          45.68   
  Helsingin Uimarit  49.00                 
12  Rasmus Rattasepp  2007    69          49.20   
  Helsingin Uimarit  50.05                 
Pyry Eskonlahti  2006              DNS   
  ORCA Helsinki  56.81                 
Akseli Kantomaa  2007              DSQ   
  Helsingin Uimarit  43.56                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 4, 50m VU P10,12,M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexey Belfer  2000    609          23.90   
  ORCA Helsinki  23.45                 
Anssi Htl  1994    517          25.24   
  Oulun Uinti 1906  24.82                 
Matias Tervala  1993    483          25.82   
  Oulun Uinti 1906  25.04                 
Georgy Babenov  2000    478          25.91   
  ORCA Helsinki  24.69                 
Onni-Kalle Luomala  2002    455          26.33   
  Jrvenpn Uintiklubi  25.39                 
Rasmus Sarre  2001    412          27.22   
  ORCA Helsinki  27.14                 
Petri Rahko  1965    390          27.73   
  HTU Stadi  27.51                 
Kalle Kauppinen  2002    381          27.94   
  ORCA Helsinki  27.73                 
Alexander Malyshkov  2004    372          28.15   
  Salon Uimarit  28.41                 
10  Ukko-Pekka Luomala  2004    360          28.47   
  Jrvenpn Uintiklubi  28.61                 
11  Daniel Ruotsi  2002    345          28.87   
  Gladius Kirkkonummi  29.57                 
12  Aaron Pirinen  2005    308          29.98   
  Jrvenpn Uintiklubi  31.10                 
13  Joona Saarnio  2004    235          32.81   
  Jrvenpn Uintiklubi  32.19                 
14  Tuomas Tolppala  2002    183          35.68   
  ORCA Helsinki  36.12                 
15  Arttu Pajamo  2005    116          41.52   
  HTU Stadi  42.68                 
16  Lauri Mkel  2005    85          45.95   
  Helsingin Uimarit  44.58                 
Maddox Pilli  2005              DNS   
  Stadin Delfiinit  36.17                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  28 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki  Tulostusaika  16:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner