2021-08-01   06:38:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Vantaan Pärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamujakso

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaan Prskeet    Tulostuspivmr  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:09   
  Jrjestj  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Otto Harju  2008              17.76   
  Vanders  18.20                 
Lauri Rantsi  2008              17.77   
  Vanders                   
Antony Tran  2009              18.34   
  Stadin Delfiinit  18.19                 
Kevin Kajava  2009              19.21   
  Vanders  18.71                 
Elias Nord  2008              20.35   
  Vanders  22.68                 
Onni Tuohino  2008              20.74   
  Vanders                   
Ukko-Pekka Tuomainen  2008              22.57   
  Vanders  29.53                 
Urho Leppl  2010              23.26   
  Vanders  31.72                 
Jere Pasanen  2008              23.66   
  Vanders                   
10  Eino Tervo  2008              24.16   
  Vanders                   
11  Valtteri Vaahtola  2009              25.67   
  Vanders  35.08                 
12  Justus Lipiinen  2009              29.73   
  Vanders                   
13  Artem Shmykov  2009              30.83   
  Vanders  39.68                 
14  Oliver Tarvainen  2009              37.43   
  Vanders  39.50                 
Vilppu Koskinen  2008              DNS   
  Vanders  26.66                 
Konstantin Terekhov  2008              DSQ   
  Vanders                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksandr Logvin  2006              13.94   
  Vanders  14.33                 
Artjom Malofejev  2007              16.26   
  Vanders                   
Mihhail Janson  2006              17.06   
  Stadin Delfiinit  17.82                 
Markus Malmivaara  2006              18.39   
  Vanders  23.98                 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Samu Virtanen  2004              13.16   
  Swimming Jyvskyl  14.21                 
Joonatan Lipiinen  2005              15.86   
  Vanders  16.92                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner