2021-08-01   05:25:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Vantaan Pärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamujakso

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaan Prskeet    Tulostuspivmr  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:34   
  Jrjestj  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 6, 50m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kevin Kajava  2009    101          47.56   
  Vanders  47.26                 
Lauri Rantsi  2008    88          49.77   
  Vanders  50.73                 
Konstantin Terekhov  2008    88          49.95   
  Vanders  48.19                 
Antony Tran  2009    83          50.89   
  Stadin Delfiinit  51.55                 
Otto Harju  2008    78          52.00   
  Vanders  50.60                 
Onni Tuohino  2008    52          59.39   
  Vanders                   
 
Laji 6, 50m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mark Kellinsalmi  2007    205          37.63   
  Stadin Delfiinit  39.58                 
Daniel Kajava  2007    188          38.77   
  Vanders  38.72                 
Lasse Niemi  2006    167          40.34   
  Helsingin Uimarit  41.07                 
Mihhail Janson  2006    119          45.14   
  Stadin Delfiinit  43.28                 
Artjom Malofejev  2007    115          45.68   
  Vanders                   
Dominic Konstantinov  2006    111          46.14   
  Vanders  59.92                 
Iivari Sippola  2007              DNS   
  Vanders  46.32                 
 
Laji 6, 50m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jesse Lintusalo  2004    304          33.04   
  Vanders  34.93                 
Samu Virtanen  2004    250          35.24   
  Swimming Jyvskyl  34.63                 
Henri Piipponen  2005    96          48.50   
  Helsingin Uimarit  50.89                 
 
Laji 6, 50m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Hjelm  2002    473          28.51   
  Vanders  29.74                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner