2021-10-28   23:13:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2018, Hjallerup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lørdag 09:30

Resultat Lb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Regionsmesterskaber Nordj 2018    Udskriftsdato  27 oktober 2018   
  Stvne by  Hjallerup    Udskriftstidspunkt  12:29   
  Arrangr  Svm Region Nordjyl. & Svmmeklubben Shesten         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  27 oktober 2018         
 
 
Lb 8, 800m Frisvmning Damer, Finaler rg. 0-2001 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  100m  200m  300m  400m  Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code  500m  600m  700m       











 
Ditte Toft Ibsen  2001    462  1:11.59  2:29.21  3:47.39  5:04.13  10:19.98   
  Hobro Svmmeklub  8:55.08      6:27.29  7:45.23  9:04.30       
                     
Emma Viborg Larsen  2001    386  1:13.81  2:35.71  3:58.39  5:21.80  10:58.26   
  Aabybro Idrtsforening  10:34.28      6:46.41  8:10.52  9:34.96       
                     
 
Lb 8, 800m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  100m  200m  300m  400m  Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code  500m  600m  700m       











 
Camilla Tommerup Srensen  2003    463  1:13.06  2:30.00  3:47.76  5:04.39  10:19.39   
  Stvring Svmmeklub Pingvinen  10:27.71      6:22.40  7:41.34  9:00.50       
                     
Mathilde Wisborg Fog  2003    411  1:14.41  2:35.42  3:57.16  5:19.14  10:44.52   
  Stvring Svmmeklub Pingvinen  11:20.02      6:41.19  8:02.59  9:24.43       
                     
Iben Kjr Bengtson  2002    288  1:21.77  2:52.48  4:24.98  5:59.89  12:05.32   
  Aalborg Svmmeklub  11:29.75      7:32.93  9:05.89  10:37.95       
                     
 
Lb 8, 800m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  100m  200m  300m  400m  Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code  500m  600m  700m       











 
Laura S. Olesen  2005    453  1:15.00  2:35.26  3:54.61  5:13.61  10:23.91   
  Aalborg Svmmeklub        6:31.99  7:50.52  9:08.89       
                     
Ida Overgaard Thomassen  2005    446  1:14.07  2:33.59  3:53.20  5:13.11  10:27.29   
  Stvring Svmmeklub Pingvinen  11:05.86      6:33.68  7:52.94  9:12.68       
                     
Ida Jul Christensen  2004    349  1:19.33  2:44.30  4:09.73  5:35.28  11:20.50   
  Thisted Svmmeklub  11:23.43      7:01.71  8:28.28  9:55.27       
                     
Ida Kold Dalsgaard  2005    337  1:23.87  2:53.83  4:22.36  5:48.54  11:28.14   
  Stvring Svmmeklub Pingvinen  13:31.08      7:14.14  8:40.37  10:06.58       
                     
Josefine Hgh  2005    337  1:21.46  2:49.87  4:19.72  5:47.47  11:28.22   
  Svmmeklubben S 68  12:21.96      7:13.68  8:40.31  10:07.20       
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 oktober 2018 
Licens til Svmmeklubben Shesten  Udskriftstidspunkt  12:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner