Resultater for Christmas Race
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Christmas Race 2018 | Udskriftsdato | 01 december 2018 | |||
Stævne by | 2650 Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:24 | |||
Arrangør | HVSK | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 december 2018 |
Løb 15, 4X50m Medley Mix, Finaler 99 år og yngre |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Herlev Junior 1 | 2002 | 1:54.57 | |||||||
Herlev Svømning | 1:55.00 | |||||||||
Nicoline Ingeman-Petersen | 2002 | 30.98 | 30.98 | |||||||
Victor Bendix Beiter | 2001 | 31.76 | 1:02.74 | |||||||
Tobias Dan Hansen | 2002 | 24.42 | 1:27.16 | |||||||
Anna Wrist-Elkjær | 2003 | 27.41 | 1:54.57 | |||||||
2 | Herlev Junior 2 | 2001 | 1:54.96 | |||||||
Herlev Svømning | ||||||||||
Thea F. Johansen | 2003 | 31.52 | 31.52 | |||||||
Amalie Kruse Enemærke | 2003 | 33.87 | 1:05.39 | |||||||
Laurits Kenskov | 2001 | 25.76 | 1:31.15 | |||||||
Felix Lund | 2001 | 23.81 | 1:54.96 | |||||||
3 | Herlev Senior | 2000 | 2:02.91 | |||||||
Herlev Svømning | 1:55.00 | |||||||||
Alberte M Hansen | 2000 | 35.65 | 35.65 | |||||||
Celine Termark Brock | 2000 | 35.16 | 1:10.81 | |||||||
Thomas Svane-From | 2000 | 26.54 | 1:37.35 | |||||||
Peter Holm | 2003 | 25.56 | 2:02.91 | |||||||
4 | Hvidovre Im Mix 3 | 2019 | 2:04.41 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Owais Hamid | 2000 | 30.80 | 30.80 | |||||||
Sofie Bak | 2003 | 38.11 | 1:08.91 | |||||||
Jamilla Bistrup | 2001 | 31.28 | 1:40.19 | |||||||
Gustav Haugård Hansen | 2002 | 24.22 | 2:04.41 | |||||||
5 | Hvidovre Im Mix 2 | 2019 | 2:05.37 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Oscar Cleemann | 2003 | 30.11 | 30.11 | |||||||
Mathias Parkhøi | 2003 | 34.52 | 1:04.63 | |||||||
Anna Marie Nielsen | 2004 | 32.13 | 1:36.76 | |||||||
Mie Bidsted Hansen | 2003 | 28.61 | 2:05.37 | |||||||
6 | Herlev Årgang 1 | 2005 | 2:06.04 | |||||||
Herlev Svømning | 2:02.42 | |||||||||
Josephine Thomsen | 2005 | 31.69 | 31.69 | |||||||
Emil Kruse Enemærke | 2005 | 35.41 | 1:07.10 | |||||||
Gabriel Elmedyb | 2004 | 28.98 | 1:36.08 | |||||||
Kaja Waag Kallesøe | 2005 | 29.96 | 2:06.04 | |||||||
7 | Hvidovre Im Mix 4 | 2019 | 2:11.71 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Lærke Dann-Nielsen | 2005 | 33.06 | 33.06 | |||||||
Emma Kjer Rasmussen | 2004 | 40.15 | 1:13.21 | |||||||
Anton Rytter Bech | 2005 | 31.91 | 1:45.12 | |||||||
Oskar Bondo Siegumfeldt | 2004 | 26.59 | 2:11.71 | |||||||
8 | Herlev Årgang 2 | 2005 | 2:14.78 | |||||||
Herlev Svømning | 2:11.42 | |||||||||
Signe Eie | 2005 | 34.86 | 34.86 | |||||||
Andrea Kiefer-Hansen | 2006 | 41.13 | 1:15.99 | |||||||
Mathias Lindgaard | 2004 | 29.76 | 1:45.75 | |||||||
Jeppe Bayer Christensen | 2005 | 29.03 | 2:14.78 | |||||||
9 | Hvidovre Im Mix 5 | 2019 | 2:17.06 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Nanna Udby Laugesen | 2004 | 34.72 | 34.72 | |||||||
Mikkeline Timmerman | 2005 | 40.42 | 1:15.14 | |||||||
Xander Pontoppidan | 2003 | 31.17 | 1:46.31 | |||||||
Viktor Bernstein | 2006 | 30.75 | 2:17.06 | |||||||
10 | Stt-Nisser | 2001 | 2:21.15 | |||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:30.00 | |||||||||
Oliver Skadhauge | 2002 | 34.39 | 34.39 | |||||||
Anna Maria Madsen | 2004 | 38.79 | 1:13.18 | |||||||
Magnus Bæklund Thygesen | 2003 | 33.15 | 1:46.33 | |||||||
Emilia Høffer | 2001 | 34.82 | 2:21.15 | |||||||
11 | Hvidovre Im Mix 6 | 2019 | 2:38.89 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Mathias Bidsted Hansen | 2006 | 41.16 | 41.16 | |||||||
Angela Bang Svendsen | 2008 | 45.38 | 1:26.54 | |||||||
Asbjørn Nybroe | 2006 | 35.18 | 2:01.72 | |||||||
Wilma E L Raagefelt | 2008 | 37.17 | 2:38.89 | |||||||
12 | Hvidovre Im Mix 7 | 2019 | 3:16.00 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Rosa Viola My Raagefelt | 2007 | 48.15 | 48.15 | |||||||
Louis Ellinghaus | 2008 | 51.00 | 1:39.15 | |||||||
Zeline Helsen Lintrup | 2007 | 1:00.73 | 2:39.88 | |||||||
Nikolaj Bandsholm | 2007 | 36.12 | 3:16.00 | |||||||
- | Hvidovre Im Mix 1 | 2007 | DSQ | Tyvstart 2. skifte | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
Frederikke Mertins | 2000 | 38.89 | ||||||||
Frida Hvirring Kragh | 2004 | |||||||||
Lorenzo Ortiz Aneiros | 1995 | |||||||||
Oliver Jacobsen | 1997 | 89 | DSQ | |||||||
- | Stt-Engle | 2005 | DSQ | Ej fortsat v 25 m | ||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:40.00 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 01 december 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:24 |