Results for IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut KIS |
|
Tulostuspivmr |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kouvola |
|
Tulostusaika |
10:10 |
|
|
Jrjestj |
Kouvalan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Santeri Pulkkinen |
2004 |
|
507 |
33.51 |
1:12.38 |
1:51.59 |
|
2:31.03 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aapo Koskinen |
2004 |
|
389 |
37.31 |
1:19.33 |
2:02.82 |
|
2:44.89 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jesse Hyppnen |
2004 |
|
384 |
36.60 |
1:19.12 |
2:02.99 |
|
2:45.63 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:47.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
187 |
47.85 |
1:40.68 |
2:34.77 |
|
3:30.47 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Daniel Pessi |
2004 |
|
170 |
49.21 |
1:45.53 |
2:41.61 |
|
3:37.41 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anttoni Siki |
2004 |
|
135 |
50.67 |
1:49.08 |
2:50.66 |
|
3:54.42 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Immonen |
2003 |
|
455 |
34.79 |
1:15.31 |
1:56.04 |
|
2:36.51 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
377 |
35.92 |
1:17.93 |
2:02.13 |
|
2:46.65 |
|
|
Uinti Imatra |
2:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Otto Mikkonen |
2003 |
|
306 |
38.69 |
1:24.47 |
2:12.08 |
|
2:58.67 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
3:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janne Korhonen |
2003 |
|
259 |
39.80 |
1:27.19 |
2:17.73 |
|
3:08.91 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
3:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, P14,15,16 200m RU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Koskinen |
2002 |
|
363 |
37.05 |
1:19.85 |
2:04.79 |
|
2:48.79 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspivmr |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit |
Tulostusaika |
10:10 |
|