Resultater for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Sunnuntai-ilta
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2018 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 04 marraskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 16:24 | |||
Järjestäjä | HaHe, KemPy, OU ja OuLo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 marraskuu 2018 |
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Vilja Säntti | 2008 | 318 | 41.92 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 41.81 | |||||||||
2 | Enni Lytz | 2008 | 190 | 49.79 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 52.43 | |||||||||
3 | Olivia Riekki | 2008 | 186 | 50.13 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 52.19 | |||||||||
4 | Eerika Häcklin | 2008 | 152 | 53.61 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 53.37 | |||||||||
5 | Auroora Kurttila | 2008 | 142 | 54.87 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
6 | Ella Johanna Lyytikäinen | 2008 | 133 | 56.07 | ||||||
Oulun Lohet | 55.65 | |||||||||
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Armi Aurora Tavi | 2007 | 330 | 41.43 | ||||||
Kemin Uimaseura | 42.91 | |||||||||
2 | Sofia Palojärvi | 2007 | 291 | 43.18 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 47.97 | |||||||||
3 | Aava Näykki | 2007 | 246 | 45.69 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 44.98 | |||||||||
4 | Maija Leinonen | 2007 | 245 | 45.73 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 45.81 | |||||||||
5 | Milla Seppälä | 2007 | 233 | 46.48 | ||||||
Kemin Uimaseura | 48.72 | |||||||||
6 | Iida Kemppainen | 2007 | 209 | 48.20 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 49.36 | |||||||||
7 | Noora Tuominen | 2007 | 201 | 48.86 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 49.27 | |||||||||
8 | Tiia Liuski | 2007 | 176 | 51.06 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 51.80 | |||||||||
9 | Minea Kynkäänniemi | 2007 | 161 | 52.61 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 50.15 | |||||||||
10 | Luna Sivonen | 2007 | 157 | 53.00 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 52.06 | |||||||||
11 | Ella Utriainen | 2007 | 156 | 53.16 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 52.33 | |||||||||
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU, Loppukilpailut 12 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Minja Lukkari | 2003 | 622 | 33.55 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 33.00 | |||||||||
2 | Laura Markuksela | 2004 | 611 | 33.75 | ||||||
Oulun Lohet | 33.28 | |||||||||
3 | Pinja Taskila | 2004 | 608 | 33.79 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 33.70 | |||||||||
4 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | 553 | 34.89 | ||||||
Oulun Lohet | 34.51 | |||||||||
5 | Viivi Säntti | 2005 | 521 | 35.59 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 35.57 | |||||||||
6 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | 497 | 36.14 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 36.65 | |||||||||
7 | Satu Immonen | 2003 | 468 | 36.87 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | 36.59 | |||||||||
8 | Malla Juutinen | 2003 | 462 | 37.03 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 36.61 | |||||||||
9 | Iiris Isokoski | 2003 | 460 | 37.09 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 38.24 | |||||||||
10 | Vilma Niskanen | 2004 | 428 | 37.98 | ||||||
Oulun Lohet | 38.60 | |||||||||
11 | Amanda Riuttanen | 2005 | 418 | 38.30 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 39.61 | |||||||||
12 | Hilla Saastamoinen | 2003 | 411 | 38.49 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | 37.60 | |||||||||
13 | Jutta Mört | 2005 | 410 | 38.53 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 39.08 | |||||||||
14 | Milena Autti | 2005 | 392 | 39.11 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 38.98 | |||||||||
15 | Ella Sipola | 2005 | 358 | 40.32 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 39.45 | |||||||||
16 | Lidia Evans | 2005 | 335 | 41.20 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | 41.89 | |||||||||
17 | Vilja Takalo | 2006 | 332 | 41.35 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 41.40 | |||||||||
18 | Clara-Sophie Scheib | 2003 | 320 | 41.83 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
19 | Lotta Kaarre | 2005 | 313 | 42.18 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 41.19 | |||||||||
20 | Sofia Kivelä | 2005 | 291 | 43.21 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 42.52 | |||||||||
21 | Janina Paakkolanvaara | 2006 | 289 | 43.28 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 44.55 | |||||||||
22 | Kia Leinonen | 2003 | 281 | 43.68 | ||||||
Oulun Lohet | 41.40 | |||||||||
23 | Reetta Piira | 2004 | 272 | 44.16 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | 45.71 | |||||||||
24 | Erika Ruotsalainen | 2005 | 272 | 44.19 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 43.88 | |||||||||
25 | Micaela Moilanen | 2004 | 233 | 46.52 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 47.27 | |||||||||
26 | Iida Häcklin | 2006 | 225 | 47.07 | ||||||
Haukiputaan Heitto | 47.36 | |||||||||
27 | Emilia Pelto | 2005 | 213 | 47.94 | ||||||
Oulun Lohet | 46.30 | |||||||||
28 | Noona Hyrkäs | 2006 | 209 | 48.24 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 47.40 | |||||||||
29 | Saga Tuisku | 2005 | 197 | 49.19 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | 47.86 | |||||||||
30 | Sonja Uusitalo | 2006 | 191 | 49.67 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 50.80 | |||||||||
31 | Eeva Partanen | 2005 | 156 | 53.15 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | 53.41 | |||||||||
32 | Janette Sarajärvi | 2006 | 144 | 54.58 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | 54.98 | |||||||||
- | Aada Hirvasoja | 2005 | DSQ | |||||||
Haukiputaan Heitto | 39.55 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 16:24 |