Tulokset Speedo Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:28 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 lokakuu 2018 |
Laji 19, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Matias Hjelm | 2002 | 554 | 26.54 | ||||||
Vanders | 26.08 | |||||||||
2 | Eemeli Leinonen | 2002 | 514 | 27.20 | ||||||
Uinti Tampere | 26.11 | |||||||||
3 | Juuso Rahikainen | 2003 | 425 | 28.99 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | 29.41 | |||||||||
4 | Lauri Tolvanen | 2003 | 420 | 29.10 | ||||||
Haminan Uimaseura | 29.77 | |||||||||
5 | Juho Marjala | 2003 | 416 | 29.19 | ||||||
Simmis Wanda | 29.18 | |||||||||
6 | Joel Syrjä | 2002 | 414 | 29.24 | ||||||
Cetus Espoo | 29.85 | |||||||||
7 | Henri Naarajärvi | 2002 | 407 | 29.40 | ||||||
Uinti Tampere | 29.62 | |||||||||
8 | Konsta Pekkala | 2003 | 398 | 29.63 | ||||||
Simmis Wanda | 31.04 | |||||||||
9 | Matias Ola | 2002 | 346 | 31.04 | ||||||
ORCA Helsinki | 32.55 | |||||||||
10 | Leevi Lehtonen | 2003 | 322 | 31.78 | ||||||
Uinti Tampere | 30.83 | |||||||||
11 | Daniel Ruotsi | 2002 | 304 | 32.39 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 32.84 | |||||||||
12 | Samuel Syrjänen | 2002 | 281 | 33.27 | ||||||
Simmis Wanda | 32.22 | |||||||||
13 | Mikael Halonen | 2003 | 268 | 33.80 | ||||||
Uinti Tampere | 34.77 | |||||||||
14 | Karri Suuronen | 2003 | 268 | 33.81 | ||||||
Cetus Espoo | 34.14 | |||||||||
15 | Sami Pönkä | 2003 | 261 | 34.08 | ||||||
Vanders | 37.28 | |||||||||
16 | Niko Silander | 2003 | 105 | 46.12 | ||||||
Cetus Espoo | 50.34 | |||||||||
Laji 19, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tuomas Kiviluoma | 1993 | 664 | 24.98 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Sami Pakarinen | 1992 | 605 | 25.77 | ||||||
Simmis Wanda | 24.81 | |||||||||
3 | Anton Nuottajärvi | 2000 | 577 | 26.18 | ||||||
Cetus Espoo | 26.42 | |||||||||
4 | Martti Tervanen | 2000 | 570 | 26.29 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 26.14 | |||||||||
5 | Arttu Vänttinen | 1996 | 557 | 26.48 | ||||||
Uinti Hyvinkää | 25.80 | |||||||||
6 | Kaarlo Seppänen | 1999 | 557 | 26.49 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 25.75 | |||||||||
7 | Tatu Hörkkö | 2001 | 544 | 26.69 | ||||||
Uinti Tampere | 26.12 | |||||||||
8 | Henri Koski | 2000 | 532 | 26.90 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 26.03 | |||||||||
8 | Valtteri Eloranta | 1992 | 532 | 26.90 | ||||||
Cetus Espoo | 26.52 | |||||||||
10 | Verneri Kaarlenkaski | 1999 | 505 | 27.36 | ||||||
Uinti Tampere | 27.17 | |||||||||
11 | Joona Ruuskanen | 2000 | 493 | 27.59 | ||||||
Cetus Espoo | 26.48 | |||||||||
12 | Joel Knaapi | 2001 | 471 | 28.00 | ||||||
Cetus Espoo | 27.86 | |||||||||
13 | Eetu Isosuo | 2000 | 463 | 28.16 | ||||||
Cetus Espoo | 29.64 | |||||||||
14 | Kasper Nyman | 2001 | 422 | 29.06 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 29.25 | |||||||||
15 | Teemu Annala | 2001 | 403 | 29.51 | ||||||
Cetus Espoo | 28.16 | |||||||||
16 | Jon Byskov | 2000 | 389 | 29.86 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 29.76 | |||||||||
17 | Ali Gardberg | 2001 | 382 | 30.03 | ||||||
Simmis Wanda | 28.72 | |||||||||
18 | Samuli Hartikainen | 2001 | 366 | 30.47 | ||||||
Cetus Espoo | 29.86 | |||||||||
- | Isak Gramén | 2001 | DSQ | Maali | ||||||
Cetus Espoo | 26.16 | |||||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:28 |