Results for Glostrup Adventsstævne 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Adventsstvne 2018 | Udskriftsdato | 02 december 2018 | |||
Stvne by | Glostrup | Udskriftstidspunkt | 13:49 | |||
Arrangr | Glostrup svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 02 december 2018 |
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 1956-2006 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Ella Gohr Metz | 2005 | Vest-Brndby | 36.71 | 1:15.02 | |||||
2 | Leonora M Postgaard | 2006 | Glostrup Svmmeklub | 39.23 | 1:20.45 | |||||
3 | Marie Meyer Have | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 39.19 | 1:21.02 | |||||
4 | Lotte Dyndgaard | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 40.72 | 1:24.84 | |||||
5 | Marie Nissov-Johansen | 2006 | Vest-Brndby | 40.90 | 1:24.86 | |||||
6 | Julie Branner | 2005 | Hovedstadens Svmmeklub | 45.24 | 1:33.10 | |||||
7 | Sophia Drauschke | 2005 | Hovedstadens Svmmeklub | 45.90 | 1:36.65 | |||||
- | Nichole Juul Bmler | 2005 | Hovedstadens Svmmeklub | DSQ | SW6.4 EFB v.150m | |||||
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Malouca Laura Bruun | 2007 | Glostrup Svmmeklub | 1:17.74 | 1:17.74 | |||||
2 | Asta Hindborg | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 40.10 | 1:22.83 | |||||
3 | Mathilde Johansen | 2007 | Glostrup Svmmeklub | 41.22 | 1:26.12 | |||||
4 | Andrea Andkjr Gantzhorn | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 47.24 | 1:39.15 | |||||
- | Emma Westarp Zornhagen | 2007 | Glostrup Svmmeklub | DSQ | SW6.4 EFB v.75m | |||||
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Lamia Taslicukur | 2008 | Vest-Brndby | 56.37 | 2:03.01 | |||||
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2009-2009 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Kamille Drejer Mikkelsen | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 54.08 | 1:48.94 | |||||
2 | Caroline Stefansen | 2009 | Vest-Brndby | 57.57 | 1:56.50 | |||||
3 | Freya Ploug Mattson | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 58.19 | 2:02.29 | |||||
4 | Cecilia Janning | 2009 | Vest-Brndby | 1:01.50 | 2:09.31 | |||||
5 | Lisa Koerver Schmidt | 2009 | Glostrup Svmmeklub | 1:01.63 | 2:09.64 | |||||
6 | Liva Brobjerg Jensen | 2009 | Vest-Brndby | 1:12.26 | 2:31.35 | |||||
7 | Varsha Dasoji | 2009 | Vest-Brndby | 1:20.82 | 2:44.23 | |||||
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2010-2017 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Maria Holstein Arnesen | 2010 | Lyngby Svmmeklub | 54.94 | 1:53.50 | |||||
2 | Cirkeline Feldt-Srensen | 2010 | Lyngby Svmmeklub | 56.86 | 1:53.52 | |||||
3 | Nora Rosenkrantz | 2010 | Glostrup Svmmeklub | 1:01.09 | 2:11.13 | |||||
4 | Lissie Murphy | 2010 | Vest-Brndby | 1:10.44 | 2:24.75 | |||||
5 | Ina Hjsteen | 2010 | Vest-Brndby | 1:16.98 | 2:31.05 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 december 2018 |
Licens til Glostrup Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:49 |