2021-07-31   18:10:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nokian Junnu-uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Nokian Junnu-uinnit    Tulostuspivmr  17 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  15:14   
  Jrjestj  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  17 marraskuu 2018         
 
 
Laji 12, P-11, 12, M 50 m PU, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Valtteri Pellinen  2007    198          37.39   
  Uinti Tampere  38.62                 
Pyry Nieminen  2007    156          40.48   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  41.47                 
Juho Rosenstrm  2007    154          40.63   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  43.70                 
Artemi Tsinjonni  2008    121          43.97   
  Cetus Espoo  43.67                 
Georg Aspholm  2008    120          44.10   
  Uinti Tampere  43.85                 
Petter Kaskela  2007    117          44.49   
  Uinti Tampere                   
Lenni Nevalainen  2007    113          44.98   
  Cetus Espoo  44.13                 
Matti Klmper  2008    111          45.30   
  Cetus Espoo  44.38                 
Tommi Mosconi  2008    110          45.44   
  Cetus Espoo  47.04                 
10  Oiva Koppelmki  2007    103          46.44   
  Hyvinkn Uimaseura  44.13                 
11  Konsta Horppu  2008    96          47.53   
  Nokian Pyry                   
12  Tobias Lydn  2008    93          48.07   
  Uinti Tampere  48.81                 
13  Sakari Rossi  2008    88          48.99   
  Uinti Tampere                   
14  Eemeli Salo  2007    87          49.04   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  54.62                 
15  Topi iks  2007    84          49.60   
  Uinti Tampere  52.74                 
16  Eljas Pekkola  2007    84          49.63   
  Cetus Espoo  50.69                 
17  Mikael Suni  2007    81          50.37   
  Cetus Espoo  49.44                 
18  Eero Olli  2008    71          52.48   
  Uinti Tampere                   
19  Joonas Kernen  2007    70          52.74   
  Cetus Espoo  57.50                 
20  Markus Levonoja  2007    67          53.54   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
21  Lenni Syvnen  2007    67          53.60   
  Cetus Espoo  50.69                 
22  Otto Vauhkonen  2007    66          53.78   
  Cetus Espoo  51.58                 
23  Hugo Rossi  2008    60          55.45   
  Uinti Tampere  58.44                 
24  Veikko Hautaniemi  2007    52          58.39   
  Cetus Espoo  56.35                 
25  Akseli Savolainen  2007    46          1:00.75   
  Cetus Espoo  58.71                 
Henri Koskela  2007              DSQ  40m 
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Roope Liimatainen  2007              DSQ  30m 
  Cetus Espoo  45.88                 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Tatu Yli-Houhala  2007              DSQ  50m 
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  55.29                 
  SW 8.3 Eriaikainen ksien palautus               
 
Laji 12, P-11, 12, M 50 m PU, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lauri Korpi  2006    288          33.01   
  Ilmajoen Kisailijat  32.11                 
Mikael Bckerman  2006    237          35.19   
  Gladius Kirkkonummi  33.59                 
Matias Leiwo  2006    165          39.74   
  Uinti Tampere  38.28                 
Pirkka Pyry Pyykk  2006    163          39.86   
  Uinti Tampere  39.18                 
Leevi Saarinen  2006    139          42.03   
  Uinti-Vakka  38.72                 
Nikolas Ruotsalo  2006    130          42.94   
  Octopus Lohja  43.40                 
Ossi Vienamo  2006    98          47.26   
  Uinti Tampere                   
Rasmus Ruotoistenmki  2006    93          48.10   
  Uinti Tampere  47.58                 
Andreas Kinnunen  2006    86          49.23   
  Hyvinkn Uimaseura  51.81                 
10  Eelis Juuti  2006    75          51.65   
  Uinti Tampere  54.76                 
Eetu Nieminen  2006              DSQ  50m 
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  45.26                 
  SW 8.3 Eriaikainen ksien palautus               
 
Laji 12, P-11, 12, M 50 m PU, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Petri Mkinen  1977    308          32.27   
  Jmsnkosken Ilves  31.91                 
Aleksei Belov  1998    303          32.43   
  Pihlava Tyven Urheilijat  30.89                 
Juho Herva  2005    281          33.27   
  Hyvinkn Uimaseura  32.19                 
Lassi Walden  2004    272          33.62   
  Uinti Tampere  34.13                 
Rasmus Salminen  2004    243          34.93   
  Uinti-Vakka  38.75                 
Iliad Sioofy Khojine  2004    239          35.10   
  Uinti Tampere  35.79                 
Alex Lehtola  2005    149          41.05   
  Uinti Tampere  40.53                 
Aapo Koivuniemi  2004    113          45.09   
  Uinti Tampere  43.94                 
Antti Toivonen  2003              DSQ  45m 
  Uinti Tampere  53.72                 
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  17 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  15:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner