2021-11-30   18:58:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Hvidovre Medley Cup 3

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Lb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Hvidovre Medley Cup 3    Udskriftsdato  16 marts 2019   
  Stvne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  12:41   
  Arrangr  Hvidovre Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  16 marts 2019         
 
 
Lb 12, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler 12 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Oscar David Morthorst  2007    150          1:31.94   
  Svmmeklubben Triton Ballerup  1:32.32                 
                     
Toke Hjalholdt  2007    115          1:40.46   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  1:36.95                 
                     
Alexander Agerbk Nielsen  2007    97          1:46.26   
  Holbk Svmme Klub                   
                     
Lukas Hitlev  2007              DSQ  Ej fortsat bev 25 m 
  Swim Team Taastrup - VATCPH  1:54.53                 
                     
 
Lb 12, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler 11 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Mathias B Mortensen  2008    90          1:48.84   
  Hvidovre Svmmeklub  1:54.03                 
                     
Mathias Drygaard  2008    87          1:50.06   
  Svmmeklubben Triton Ballerup  1:48.76                 
                     
Asger Gregersen  2008    69          1:58.77   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  1:51.44                 
                     
 
Lb 12, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler 10 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Jakob Hansen  2009    80          1:53.41   
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
                     
 
Lb 12, 100m Rygsvmning Herrer, Finaler 1 - 9 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Bastian Johnsen  2010    92          1:48.12   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Axel Bundgaard Lorentzen  2010    75          1:55.63   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Rares Enache  2010    63          2:02.89   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Mikkel Skou Elgaard  2010    59          2:05.27   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Bjrn Olesen  2010    56          2:07.12   
  Vallensbk IF Af 1939                   
                     
Victor Schou  2010    55          2:08.15   
  Glostrup Svmmeklub  2:02.66                 
                     
Louie L. Theuma  2011    37          2:26.46   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  12:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner