Tulokset DOC-Sprinttiuinnit 2018
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit 2018 | Tulostuspäivämäärä | 08 joulukuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 13:54 | |||
Järjestäjä | Lahden Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 joulukuu 2018 |
Laji 9, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | LaUS seka 1 [2008] | 2008 | 2:59.35 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:53.20 | |||||||||
Tuomas Marttila | 2008 | 45.82 | 45.82 | |||||||
Liisi Lehtiö | 2008 | 48.70 | 1:34.52 | |||||||
Awa Laukkanen | 2008 | 46.46 | 2:20.98 | |||||||
Aleksi Salo | 2008 | 38.37 | 2:59.35 | |||||||
2 | LaUS seka 2 [2008] | 2008 | 3:10.78 | |||||||
Lahden Uimaseura | 3:06.91 | |||||||||
Jaakko Bogdanov | 2009 | 46.40 | 46.40 | |||||||
Lotta Koskinen | 2008 | 49.13 | 1:35.53 | |||||||
Lotta Järvinen | 2008 | 59.56 | 2:35.09 | |||||||
Onni Honkanen | 2008 | 35.69 | 3:10.78 | |||||||
3 | LaUS seka 3 [2008] | 2008 | 3:22.41 | |||||||
Lahden Uimaseura | 3:24.50 | |||||||||
Denis Karvanen | 2009 | 46.11 | 46.11 | |||||||
Anni Eskelinen | 2009 | 55.75 | 1:41.86 | |||||||
Saaga Pitkänen | 2008 | 54.29 | 2:36.15 | |||||||
Artem Chornyi | 2008 | 46.26 | 3:22.41 | |||||||
- | LaUS seka 4 [2008] | 2008 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 3:48.77 | |||||||||
Santeri Palvanen | 2009 | 57.87 | 57.87 | |||||||
Lotta Leppäaho | 2008 | 57.93 | 1:55.80 | |||||||
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 9, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | LaUS seka 1 [2006] | 2006 | 2:20.66 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:24.51 | |||||||||
Tiinu Tamminen | 2006 | 35.54 | 35.54 | |||||||
Denis Katunov | 2006 | 39.04 | 1:14.58 | |||||||
Tinka Tamminen | 2006 | 33.90 | 1:48.48 | |||||||
Viacheslav Semenov | 2006 | 32.18 | 2:20.66 | |||||||
2 | LrU rollo 1 | 2006 | 2:28.67 | |||||||
Lappeenrannan Uimarit | 2:27.97 | |||||||||
Emmi Salo | 2007 | 36.18 | 36.18 | |||||||
Aino Ruotsalainen | 2007 | 42.03 | 1:18.21 | |||||||
Veikko Seppänen | 2007 | 38.64 | 1:56.85 | |||||||
Luka Valtonen | 2006 | 31.82 | 2:28.67 | |||||||
3 | Cetus 1 | 2006 | 2:32.04 | |||||||
Cetus Espoo | 2:32.80 | |||||||||
Anton Ahonen | 2006 | 42.13 | 42.13 | |||||||
Tomi Silander | 2006 | 42.67 | 1:24.80 | |||||||
Enna Äyrämöinen | 2007 | 34.33 | 1:59.13 | |||||||
Milka Marjakaarto | 2007 | 32.91 | 2:32.04 | |||||||
4 | LaUS seka 2 [2006] | 2006 | 2:37.88 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:31.32 | |||||||||
Ebba Simberg | 2007 | 37.53 | 37.53 | |||||||
Siiri Haverinen | 2007 | 39.67 | 1:17.20 | |||||||
Joonas Pulkkinen | 2007 | 42.35 | 1:59.55 | |||||||
Leevi Immonen | 2007 | 38.33 | 2:37.88 | |||||||
5 | Cetus 2 | 2006 | 2:38.38 | |||||||
Cetus Espoo | 2:33.27 | |||||||||
Mikael Rasinmäki | 2006 | 42.71 | 42.71 | |||||||
Jenni Korkeamäki | 2007 | 41.02 | 1:23.73 | |||||||
Aleksi Sinisalo | 2006 | 38.75 | 2:02.48 | |||||||
Emilyn Alexandra Savolainen | 2007 | 35.90 | 2:38.38 | |||||||
6 | LaUS seka 3 [2006] | 2006 | 3:09.53 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:55.59 | |||||||||
Eemil Kallunki | 2009 | 1:01.10 | 1:01.10 | |||||||
Olivia Porter | 2007 | 46.51 | 1:47.61 | |||||||
Maija Suponina | 2006 | 40.66 | 2:28.27 | |||||||
Maksym Chornyi | 2006 | 41.26 | 3:09.53 | |||||||
7 | KoU seka [2007] 2 | 2007 | 3:34.84 | |||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
Saku Virtanen | 2008 | 55.19 | 55.19 | |||||||
Vilja Hartikainen | 2007 | 56.77 | 1:51.96 | |||||||
Caro Reponen | 2009 | 59.51 | 2:51.47 | |||||||
Ida Tuominen | 2007 | 43.37 | 3:34.84 | |||||||
- | Cetus 3 | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 2:33.60 | |||||||||
Ida Paaskoski | 2007 | 42.64 | 42.64 | |||||||
Risto Kallström | 2006 | 40.34 | 1:22.98 | |||||||
Ellen Lindell | 2007 | 35.98 | 1:58.96 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
- | Cetus 4 | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 2:32.78 | |||||||||
Benjamin Winqvist | 2006 | 40.76 | 40.76 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
- | KoU seka [2007] 1 | 2007 | DSQ | |||||||
Kouvolan Uimarit | 2:49.19 | |||||||||
Konsta Kukkonen | 2006 | 36.68 | 36.68 | |||||||
Netta Korkalainen | 2008 | 52.86 | 1:29.54 | |||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 08 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 13:54 |