2021-10-20   23:01:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset TONTTU-UINNIT

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspivmr  15 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  11:24   
  Jrjestj  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  15 joulukuu 2018         
 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Karmo Kunnapas  2008              16.76   
  Ram  17.22                 
Kevin Kaznakov  2009              16.86   
  Stadin Delfiinit                   
Antony Tran  2009              17.12   
  Stadin Delfiinit  18.19                 
Sebastian Ennok  2009              17.18   
  Ram  18.11                 
Johann Hunerson  2009              17.86   
  Ram  18.79                 
Karmo Saarma  2008              18.66   
  Ram  20.11                 
Sren Korbelainen  2009              19.13   
  Ram  21.11                 
Topias Heikkinen  2009              19.50   
  Helsingin Uimarit  21.19                 
Daniel Vinogradoff  2010              20.43   
  Helsingin Uimarit  21.82                 
10  Kentin Vlk  2009              20.57   
  Orca Swim Club  22.22                 
11  Arttu Kaskimies  2008              20.81   
  Gladius Kirkkonummi                   
12  Amos berg  2009              20.90   
  Helsingin Uimarit  23.96                 
13  Paul Ojamaa  2010              21.16   
  Ram  21.11                 
14  Jan-Jakob Attim  2010              21.80   
  Ram  26.11                 
15  Kasper Salmi  2009              21.92   
  Simmis Grani  26.14                 
16  Oiva Mandelin  2009              22.21   
  HTU Stadi  21.75                 
17  Niilo Halonen  2009              22.82   
  HTU Stadi  20.13                 
Adrian Banar  2008              DSQ   
  Stadin Delfiinit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Elias Manskinen  2008              DSQ   
  Heinolan Isku                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Andr Salmi  2006              13.73   
  Simmis Grani  14.95                 
Richard Uriko  2007              13.73   
  Audentes  14.22                 
Mikael Bckerman  2006              14.44   
  Gladius Kirkkonummi                   
Sanders Kadak  2006              15.36   
  Orca Swim Club  15.00                 
Mihhail Janson  2006              15.39   
  Stadin Delfiinit  17.06                 
Aaron Sepp  2006              15.42   
  Orca Swim Club  17.00                 
Niilo Jokinen  2006              15.83   
  HTU Stadi  17.40                 
Akseli Kantomaa  2007              16.68   
  Helsingin Uimarit                   
Hendrik Vrk  2006              17.22   
  Ram  17.11                 
10  Aati Karhu  2007              17.32   
  Uimaseura Aquila  17.17                 
11  Juri Tiidus  2007              17.36   
  Orca Swim Club  18.00                 
12  Martin Nmm  2007              18.18   
  Orca Swim Club  18.00                 
13  Artur Kavtaskin  2007              18.22   
  Uimaseura Aquila  17.79                 
14  Renaldo Rosental  2007              18.31   
  Helsingin Uimarit  18.86                 
15  Richard Kiil  2007              18.99   
  Ram  18.11                 
Rasmus Vlk  2007              DSQ   
  Orca Swim Club  16.45                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tino Kaukonen  2004              11.91   
  HTU Stadi  12.08                 
Georgi Goldberg  2004              12.81   
  Top Ujumisklubi  12.80                 
Simo Sannik  2004              13.28   
  Orca Swim Club  14.00                 
Yufei Meng  2004              13.52   
  Simmis Grani  13.86                 
Santeri Salonen  2005              13.54   
  Heinolan Isku                   
Kaius Kulmala  2004              13.81   
  Simmis Grani  13.74                 
Anton Kettunen  2005              14.83   
  Gladius Kirkkonummi  15.82                 
Casper Hll  2005              16.31   
  Heinolan Isku  16.78                 
Anton Koronen  2005              17.14   
  HTU Stadi  17.89                 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Janter Suun  2000              10.79   
  Top Ujumisklubi  11.77                 
Alexey Belfer  2000              10.99   
  ORCA Helsinki  11.32                 
Kristjan Uriko  2003              11.62   
  Audentes  11.80                 
Henri Heikkil  2003              11.66   
  Uimaseura Aquila                   
Onni-Kalle Luomala  2002              11.82   
  Jrvenpn Uintiklubi                   
Onni Jrvinen  2002              12.33   
  HTU Stadi  12.62                 
Eerikki Rutanen  1972              12.50   
  Helsingfors Simsllskap                   
Jenson Lih Shan Li  2002              12.78   
  HTU Stadi  13.00                 
Tuomas Hirsi  1979              13.58   
  HTU Stadi                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  15 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner