2021-08-04   23:22:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Espoo Swim Games    Tulostuspivmr  15 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:03   
  Jrjestj  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 joulukuu 2018         
 
 
Laji 10, 200m Freestyle Men, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Waldemar Palombi  2004    477  29.23  1:03.10  1:36.90    2:10.52   
  Helsingfors Simsllskap  2:09.39                 
                     
Veerti Juurakko  2004    430  30.92  1:05.35  1:40.89    2:15.13   
  Cetus Espoo  2:12.18                 
                     
Evgenii Sinakov  2004    403  30.46  1:05.86  1:42.54    2:18.03   
  SDUSHOR "Ijora"  2:10.00                 
                     
Viktor Asklf  2004    398  31.51  1:06.06  1:42.18    2:18.57   
  Cetus Espoo  2:17.96                 
                     
Samuel Saari  2004    398  32.80  1:07.80  1:43.91    2:18.59   
  Cetus Espoo  2:16.01                 
                     
Juuso Pulkkinen  2004    393  32.44  1:08.62  1:44.96    2:19.22   
  Cetus Espoo  2:15.85                 
                     
Samuli Masalin  2004    385  31.60  1:07.06  1:44.40    2:20.21   
  Cetus Espoo  2:26.43                 
                     
Rony Kulju  2004    357  32.00  1:09.02  1:48.29    2:23.74   
  Simmis Wanda  2:26.16                 
                     
Nuutti Laitinen  2004    353  32.64  1:08.86  1:47.86    2:24.22   
  Cetus Espoo  2:28.81                 
                     
10  Leo Hautaniemi  2004    254  35.35  1:16.17  1:58.97    2:40.98   
  Cetus Espoo  2:48.30                 
                     
 
Laji 10, 200m Freestyle Men, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lassi Haimi  2003    653  27.76  57.83  1:27.94    1:57.56   
  Helsingfors Simsllskap  1:57.23                 
                     
Lari Tumanoff  2003    621  27.69  58.12  1:28.91    1:59.52   
  Helsingfors Simsllskap  1:57.19                 
                     
Luukas Vainio  2003    567  28.63  1:00.33  1:32.09    2:03.20   
  Cetus Espoo  2:03.61                 
                     
Tatu Saareks  2003    495  29.95  1:03.00  1:36.88    2:08.87   
  Lappeenrannan Uimarit  2:07.35                 
                     
Miro Merinen  2003    484  29.05  1:02.34  1:36.37    2:09.89   
  Simmis Wanda  2:08.70                 
                     
Elis Fokin  2003    464  30.91  1:04.01  1:38.21    2:11.71   
  Helsingfors Simsllskap  2:08.30                 
                     
Matias Rasinmki  2003    439  29.41  1:02.79  1:38.90    2:14.13   
  Cetus Espoo  2:11.29                 
                     
Alexander Huhtala  2003    434  30.28  1:04.59  1:39.82    2:14.63   
  Cetus Espoo  2:11.58                 
                     
Roni Severinkangas  2003    423  30.96  1:05.98  1:42.56    2:15.82   
  Cetus Espoo  2:11.83                 
                     
10  Henry Nyman  2003    416  30.44  1:05.66  1:41.67    2:16.55   
  Helsingfors Simsllskap  2:14.50                 
                     
11  Juho Marjala  2003    390  30.61  1:06.03  1:43.00    2:19.52   
  Simmis Wanda  2:18.73                 
                     
12  Otso Mkivuokko  2003    371  32.36  1:09.15  1:46.42    2:21.86   
  Gladius Kirkkonummi  2:21.28                 
                     
13  Pauli Salonen  2003    355  31.10  1:07.09  1:45.48    2:24.04   
  Helsingin Uimarit  2:14.66                 
                     
 
Laji 10, 200m Freestyle Men, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oscar Skjl  2002    620  28.22  58.82  1:29.73    1:59.59   
  Cetus Espoo  1:58.20                 
                     
Ibrahim Ezzat  2002    535  28.97  1:01.41  1:34.11    2:05.61   
  Aurajoen Uinti  2:08.04                 
                     
Daniel Rinne  2002    495  28.54  1:00.69  1:34.57    2:08.86   
  Cetus Espoo  2:06.54                 
                     
Otto Sormunen  2002    429  31.55  1:07.99  1:44.34    2:15.23   
  Cetus Espoo  2:13.76                 
                     
Oskari Arvo  2002    397  29.22  1:02.68  1:40.36    2:18.76   
  Aurajoen Uinti  2:09.37                 
                     
Marcus Hedlund  2002    370  30.97  1:06.15  1:44.00    2:22.03   
  Botkyrka-Rnninge Simsllskap  2:20.58                 
                     
Daniel Ruotsi  2002    345  32.07  1:09.89  1:48.94    2:25.33   
  Gladius Kirkkonummi  2:23.05                 
                     
Sasha Cormier Simola  2002    288  33.83  1:14.24  1:55.57    2:34.33   
  Cetus Espoo  2:33.19                 
                     
Henrik Purokoski  2002    255  35.81  1:16.68  2:00.11    2:40.83   
  Cetus Espoo  2:50.40                 
                     
 
Laji 10, 200m Freestyle Men, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anton Nuottajrvi  2000    566  27.75  59.18  1:31.57    2:03.28   
  Cetus Espoo                   
                     
Miika Pentti  1997    551  27.97  59.22  1:31.66    2:04.39   
  Cetus Espoo  2:05.02                 
                     
Eerikki Laitala  2001    513  28.98  1:01.30  1:34.13    2:07.35   
  Cetus Espoo  2:07.30                 
                     
Isak Gramn  2001    507  27.95  59.06  1:32.61    2:07.85   
  Cetus Espoo  2:09.64                 
                     
Rasmus Virta  1998    502  29.42  1:01.92  1:34.95    2:08.31   
  Cetus Espoo  2:06.12                 
                     
Oskari Hynynen  2001    463  28.88  1:01.10  1:36.44    2:11.79   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:00.24                 
                     
Jonni Aho  1999    453  30.05  1:02.71  1:37.82    2:12.77   
  Cetus Espoo  2:05.38                 
                     
Rasmus Sarre  2001    441  29.83  1:03.46  1:38.93    2:13.92   
  ORCA Helsinki  2:16.46                 
                     
Teemu Annala  2001    415  30.87  1:05.44  1:41.55    2:16.71   
  Cetus Espoo  2:14.54                 
                     
10  Ville Lauslahti  2001    378  31.93  1:07.71  1:45.40    2:21.05   
  Cetus Espoo  2:22.43                 
                     
11  Joel Knaapi  2001    352  31.54  1:08.50  1:47.23    2:24.46   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Eero Jskelinen  2001    255  35.19  1:15.90  1:58.84    2:40.78   
  Cetus Espoo  2:34.73                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  15 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner