2021-09-27   18:34:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset TYR-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  TYR-uinnit 2019    Tulostuspivmr  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  15:28   
  Jrjestj  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 19, 100m VU T11, 13, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viivi Elonen  2008    237  38.49        1:21.12   
  Swimming Team Rauma  1:22.24                 
                     
Lotta Luotola  2008    234  38.69        1:21.48   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:22.43                 
                     
Sagdiana Rakhimova  2008    227  40.62        1:22.29   
  Raision Urheilijat  1:22.61                 
                     
Kaisa Heikkinen  2008    211  41.81        1:24.29   
  Raision Urheilijat  1:28.37                 
                     
Tiia Mattila  2008    199  42.32        1:25.98   
  Uinti-Vakka  1:26.75                 
                     
Iisa Vanne  2008    195  42.13        1:26.53   
  Swimming Team Rauma  1:26.16                 
                     
Selma Syrjnen  2009    195  40.94        1:26.64   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:27.64                 
                     
Saara Pakomki  2008    190  41.68        1:27.31   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:29.50                 
                     
Vilja Suominen  2009    176  42.45        1:29.57   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:29.59                 
                     
10  Matilda Karvonen  2009    161  45.71        1:32.23   
  Raision Urheilijat  1:39.97                 
                     
11  Emilia Inkeroinen  2009    155  44.68        1:33.36   
  Kouvolan Uimarit  1:31.39                 
                     
12  Josefiina Kinos  2009    143  45.58        1:35.94   
  Raision Urheilijat  1:37.60                 
                     
13  Milja Kummila  2008    121  48.01        1:41.51   
  Raision Urheilijat                   
                     
14  Iina Pihlaja  2008    119  48.63        1:42.09   
  Raision Urheilijat  1:33.06                 
                     
15  Emma Karimki  2009    117  49.61        1:42.71   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:46.38                 
                     
16  Mea Stigell  2008    115  48.39        1:43.11   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
17  Ellen Frjd  2008    104  49.39        1:46.54   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:45.01                 
                     
18  Renja Koskela  2010    99  51.91        1:48.40   
  Raision Urheilijat                   
                     
19  Annika Andersen  2008    94  51.80        1:50.28   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:08.23                 
                     
20  Aada Kaila  2009    92  52.97        1:51.22   
  Raision Urheilijat  1:47.52                 
                     
21  Siiri Kinos  2010    71  56.52        2:01.14   
  Raision Urheilijat                   
                     
 
Laji 19, 100m VU T11, 13, N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Mkil  2006    474  31.91        1:04.43   
  Raision Urheilijat  1:03.91                 
                     
Katriina Kallio  2006    412  32.00        1:07.51   
  Raision Urheilijat  1:07.46                 
                     
Minea Kumlander  2007    359  34.61        1:10.67   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:13.13                 
                     
Aino Laine  2007    338  34.26        1:12.11   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:10.08                 
                     
Naomi Leo  2007    320  34.81        1:13.44   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:13.03                 
                     
Rita Heinonen  2006    309  36.36        1:14.27   
  Raision Urheilijat  1:13.21                 
                     
Vilma Saarimki  2007    294  35.40        1:15.50   
  Raision Urheilijat  1:22.56                 
                     
Agnes Ruusumo  2007    292  35.88        1:15.67   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:16.08                 
                     
Ella Salminen  2006    247  37.80        1:20.06   
  Porin Pyrint  1:16.98                 
                     
10  Ella Valdolin  2007    224  38.34        1:22.66   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:16.91                 
                     
11  Veera Hautamki  2006    224  38.90        1:22.67   
  Raision Urheilijat  1:18.24                 
                     
12  Maija Grnholm  2006    217  39.84        1:23.59   
  Aurajoen Uinti  1:18.84                 
                     
13  Inka Ailanen  2007    215  39.75        1:23.82   
  Swimming Team Rauma  1:28.44                 
                     
14  Maija Salokorpi  2007    199  42.14        1:26.03   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:29.12                 
                     
15  Jenni Jrvensivu  2006    188  40.20        1:27.63   
  Porin Pyrint  1:29.51                 
                     
16  Minni-Maria Vesma  2007    182  42.97        1:28.64   
  Raision Urheilijat  1:28.16                 
                     
17  Iiris Aittokallio  2006    162  42.97        1:31.99   
  Raision Urheilijat  1:28.11                 
                     
18  Noora Riionheimo  2006    155  44.04        1:33.54   
  Raision Urheilijat  1:29.91                 
                     
19  Veera Helkkala  2006    154  43.94        1:33.72   
  Raision Urheilijat  1:35.66                 
                     
20  Stella Seppl  2007    148  43.75        1:34.93   
  Porin Uimaseura  1:35.28                 
                     
21  Maisa Kummila  2006    142  44.76        1:36.17   
  Raision Urheilijat  1:41.25                 
                     
22  Armi Wahlroos  2006    135  46.24        1:37.95   
  Raision Urheilijat  1:36.86                 
                     
23  Alisa Uusitorppa  2007    105  52.07        1:46.42   
  Swimming Team Rauma  1:44.97                 
                     
24  Selma Menp  2007    94  52.95        1:50.16   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:49.61                 
                     
 
Laji 19, 100m VU T11, 13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anniina Kallio  2002    669  27.94        57.43   
  Raision Urheilijat  56.54                 
                     
Sylvia Kuusisto  2003    567  29.15        1:00.71   
  Raision Urheilijat  58.76                 
                     
Roosa Aho  2003    495  30.66        1:03.49   
  Raision Urheilijat  1:02.53                 
                     
Milla Karttunen  2005    466  31.11        1:04.81   
  Raision Urheilijat  1:03.63                 
                     
Inari Laaksonen  2002    447  31.74        1:05.68   
  Swimming Team Rauma  1:04.27                 
                     
Aada Rantanen  2004    421  32.01        1:07.02   
  Raision Urheilijat  1:05.53                 
                     
Ida Maliranta  2004    410  32.30        1:07.63   
  Raision Urheilijat  1:07.15                 
                     
Aino Lehtinen  2005    364  33.89        1:10.36   
  Aurajoen Uinti  1:10.92                 
                     
Laura Kinnunen  2002    357  34.22        1:10.77   
  Aurajoen Uinti  1:07.60                 
                     
10  Sanni Jouppi  2004    351  34.73        1:11.23   
  Swimming Team Rauma  1:09.00                 
                     
11  Viivi Laiho  2005    342  34.13        1:11.82   
  Aurajoen Uinti  1:13.24                 
                     
12  Heidi Javanainen  2003    339  34.81        1:12.03   
  Swimming Team Rauma  1:09.06                 
                     
13  Aino Manner  2004    325  34.86        1:13.06   
  Porin Pyrint  1:12.95                 
                     
14  Aino Kurki  2005    316  34.73        1:13.75   
  Aurajoen Uinti  1:14.55                 
                     
15  Pilvi sterman  2005    315  35.11        1:13.80   
  Aurajoen Uinti  1:11.55                 
                     
16  Mette Peltola  2005    308  35.70        1:14.38   
  Raision Urheilijat  1:13.68                 
                     
17  Sofia Ruusunen  2005    281  35.61        1:16.64   
  Raision Urheilijat  1:19.78                 
                     
18  Aino Kajonen  2005    254  38.17        1:19.26   
  Aurajoen Uinti  1:19.83                 
                     
19  Inka Nirkkonen  2004    246  37.10        1:20.16   
  Aurajoen Uinti  1:20.75                 
                     
20  Aada Berg  2004    244  38.01        1:20.33   
  Porin Pyrint  1:17.52                 
                     
21  Nea Tamminen  2004    225  38.92        1:22.56   
  Aurajoen Uinti  1:22.77                 
                     
22  Emilia Pirttijrvi  2000    193  40.18        1:26.89   
  Aurajoen Uinti  1:24.72                 
                     
23  Saimi Rty  2005    173  42.36        1:30.14   
  Raision Urheilijat  1:33.12                 
                     
Neela Wessman  2005              DNS   
  Porin Pyrint  1:28.07                 
                     
Vuokko Suomki  2001              DNS   
  Raision Urheilijat  57.49                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  15:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner