2021-09-27   18:40:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset TYR-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  TYR-uinnit 2019    Tulostuspivmr  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  13:04   
  Jrjestj  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 6, 100m RU P12, 14, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julius Linde  2007    174  47.32        1:39.56   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:49.30                 
                     
Christian Edelman  2007    161  49.37        1:42.07   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:51.66                 
                     
Eelis Lummaa  2007    147  50.29        1:45.27   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:48.80                 
                     
Thomas Westerlund  2007    125  52.65        1:51.05   
  Raision Urheilijat  1:51.51                 
                     
Roope Kr  2007    121  53.63        1:52.30   
  Raision Urheilijat                   
                     
Arttu Carne  2007    105  55.37        1:57.84   
  Raision Urheilijat  1:59.61                 
                     
Kaapo Jokinen  2007    97  57.69        2:00.90   
  Swimming Team Rauma  1:59.66                 
                     
Matias Lehtinen  2007    64  1:08.23        2:18.54   
  Raision Urheilijat                   
                     
Frans Sagulin  2008    63  1:07.14        2:19.11   
  Raision Urheilijat  2:26.97                 
                     
10  Jesper Isotalo  2007    57  1:10.40        2:23.89   
  Raision Urheilijat  2:28.96                 
                     
11  Lauri Kirjonen  2007    47  1:08.71        2:33.09   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Akseli Niskala  2007              DSQ   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  SW 7.5 Jalkater sisnpin potkussa               
                     
 
Laji 6, 100m RU P12, 14, M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joel Korte  2005    256  41.41        1:27.54   
  Swimming Team Rauma  1:25.87                 
                     
Aaro Trnstrm  2006    225  42.64        1:31.40   
  Raision Urheilijat  1:35.43                 
                     
Jooa Laiho  2006    182  47.42        1:38.09   
  Raision Urheilijat  1:40.20                 
                     
Onni Lehtimki  2006    182  46.50        1:38.12   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:36.67                 
                     
Ville Suojasto  2006    170  49.17        1:40.20   
  Raision Urheilijat  1:43.37                 
                     
Frans Sandblom  2006    170  47.13        1:40.24   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:41.24                 
                     
Margo Murume  2006    152  48.81        1:44.12   
  Raision Urheilijat  1:48.88                 
                     
Tommi Elers  2006    147  48.63        1:45.21   
  Porin Pyrint  1:43.14                 
                     
Ilari Linderborg  2006    130  54.13        1:49.63   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:50.49                 
                     
10  Erik Loukine  2006    117  53.53        1:53.38   
  Raision Urheilijat  2:01.44                 
                     
11  Eino Jussinoja  2006    107  56.80        1:56.79   
  Swimming Team Rauma  1:59.23                 
                     
12  Sisu Korpinen  2006    97  55.71        2:00.69   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
13  Jasper Jakonen  2006    59  1:06.23        2:22.63   
  Porin Pyrint  2:21.47                 
                     
Oliver Jokinen  2005              DSQ   
  Aurajoen Uinti  1:49.10                 
  SW 7.5 Jalkater sisnpin potkussa               
                     
 
Laji 6, 100m RU P12, 14, M, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roope Paatos  2002    599  31.07        1:05.96   
  Raision Urheilijat  1:05.16                 
                     
Niko Viitala  2003    331  37.14        1:20.36   
  Aurajoen Uinti  1:21.71                 
                     
Roni Koskinen  2003    312  37.16        1:21.97   
  Aurajoen Uinti  1:19.29                 
                     
Rasmus Salminen  2004    271  39.69        1:25.83   
  Uinti-Vakka  1:31.88                 
                     
Leevi Arvo  2004    245  41.90        1:28.77   
  Aurajoen Uinti  1:32.36                 
                     
Axel Lepphaara  2004    219  39.89        1:32.24   
  Aurajoen Uinti  1:33.36                 
                     
Paavo Rautava  2004    203  44.88        1:34.57   
  Aurajoen Uinti  1:56.00                 
                     
Einari Palmu  2004    202  43.72        1:34.75   
  Aurajoen Uinti  1:30.66                 
                     
Roni Siivonen  2000    93  56.31        2:02.42   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  13:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner