2021-07-28   20:02:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Ullbergstrofén 2019

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Försök fredag

Document
Resultat
Ullbergstrofen 2019
Arrangör:
Plats: Valhallabadet Göteborg Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 26 apr 2019 till den 28 apr 2019
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 13 och yngre - Försök
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Ella Gunnarsson 2006 Södertörns Simsällskap 0.59 480 1:21.87 Q
50m: 38.82
100m: 1:21.87
(43.05)
2 Agnes Alm 2006 S 71 0.79 480 1:21.89 +0.02 Q
50m: 38.69
100m: 1:21.89
(43.20)
3 Klara Torén 2006 Lidköpings Gymnastik o SS 0.75 465 1:22.76 +0.89 Q
50m: 38.25
100m: 1:22.76
(44.51)
4 Emma Jönsson 2006 Helsingborgs Simsällskap 452 1:23.56 +1.69 Q
50m: 39.66
100m: 1:23.56
(43.90)
5 Isabella Hua 2007 Ringsjö Simklubb 444 1:24.06 +2.19 Q
50m: 39.98
100m: 1:24.06
(44.08)
6 Julia Ottosson 2006 Södertörns Simsällskap 413 1:26.07 +4.20 Q
50m: 40.58
100m: 1:26.07
(45.49)
7 Lovisa Stokke Eriksson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 400 1:26.98 +5.11 Q
50m: 42.20
100m: 1:26.98
(44.78)
8 Maja Jensen 2006 Landskrona Simsällskap 396 1:27.31 +5.44 Q
50m: 40.58
100m: 1:27.31
(46.73)
9 Amanda Mankinen 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 0.84 394 1:27.47 +5.60
50m: 41.00
100m: 1:27.47
(46.47)
10 Agnes Carlsson-Djerf 2006 Lidköpings Gymnastik o SS 393 1:27.49 +5.62
50m: 40.45
100m: 1:27.49
(47.04)
11 Agnes Holtskog 2006 Karlskrona Simsällskap 372 1:29.10 +7.23
50m: 42.25
100m: 1:29.10
(46.85)
12 Amanda Blomkvist 2007 Landskrona Simsällskap 0.47 359 1:30.19 +8.32
50m: 41.56
100m: 1:30.19
(48.63)
13 Althaea Süsskind 2007 Linköpings Allmänna SS 355 1:30.51 +8.64
50m: 42.81
100m: 1:30.51
(47.70)
14 Saga Sillerström 2006 Simklubben S 02 352 1:30.77 +8.90
50m: 41.42
100m: 1:30.77
(49.35)
14 Ebba Mattisson 2006 Södertörns Simsällskap 352 1:30.77 +8.90
50m: 43.03
100m: 1:30.77
(47.74)
16 Tilda Stenmark 2007 Ängelholms Simsällskap 0.65 349 1:31.08 +9.21
50m: 42.80
100m: 1:31.08
(48.28)
17 Ronja Gustafsson 2006 Varberg Sim 0.59 347 1:31.24 +9.37
50m: 42.65
100m: 1:31.24
(48.59)
18 Ellinor Eldh 2006 Södertörns Simsällskap 0.68 346 1:31.30 +9.43
50m: 44.08
100m: 1:31.30
(47.22)
19 Leah Ljungerud 2006 Ängelholms Simsällskap 334 1:32.35 +10.48
50m: 42.82
100m: 1:32.35
(49.53)
20 Alva Sjödin 2006 Sundsvalls Simsällskap 333 1:32.43 +10.56
50m: 43.97
100m: 1:32.43
(48.46)
21 Olivia Ericsson 2006 Sundsvalls Simsällskap 332 1:32.56 +10.69
50m: 43.15
100m: 1:32.56
(49.41)
22 Tova Axelsson 2007 Simklubben S 02 329 1:32.82 +10.95
50m: 42.72
100m: 1:32.82
(50.10)
23 Freja Malmgren 2007 S 71 0.52 325 1:33.20 +11.33
50m: 42.63
100m: 1:33.20
(50.57)
24 Tuva Lovinge 2006 Norrköpings Kappsimningsklubb 322 1:33.49 +11.62
50m: 43.96
100m: 1:33.49
(49.53)
25 Anna Öberg 2006 Sundsvalls Simsällskap 0.63 320 1:33.68 +11.81
50m: 45.35
100m: 1:33.68
(48.33)
26 Frida Erlandsson 2006 Linköpings Allmänna SS 0.64 320 1:33.74 +11.87
50m: 44.18
100m: 1:33.74
(49.56)
27 Edith Nyman 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb 317 1:33.96 +12.09
50m: 43.81
100m: 1:33.96
(50.15)
28 Elin Ha 2006 Göteborg Sim 0.63 317 1:34.03 +12.16
50m: 43.98
100m: 1:34.03
(50.05)
29 Alva Qvist 2006 Södertörns Simsällskap 0.65 316 1:34.12 +12.25
50m: 43.47
100m: 1:34.12
(50.65)
30 Emma Johanson 2008 Södertörns Simsällskap 312 1:34.46 +12.59
50m: 43.88
100m: 1:34.46
(50.58)
31 Alicia Wallberg 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb 312 1:34.52 +12.65
50m: 43.25
100m: 1:34.52
(51.27)
32 Ella Berg 2006 Helsingborgs Simsällskap 0.66 311 1:34.65 +12.78
50m: 45.22
100m: 1:34.65
(49.43)
33 Alva Gadolin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 306 1:35.13 +13.26
50m: 45.49
100m: 1:35.13
(49.64)
34 Nike Norlander 2007 Sundsvalls Simsällskap 0.67 301 1:35.60 +13.73
50m: 44.32
100m: 1:35.60
(51.28)
35 Saga Holst 2006 Helsingborgs Simsällskap 0.73 300 1:35.71 +13.84
50m: 45.36
100m: 1:35.71
(50.35)
36 Stella Geigel 2007 Varberg Sim 0.60 294 1:36.44 +14.57
50m: 45.26
100m: 1:36.44
(51.18)
37 Astrid Newsham 2008 Sundsvalls Simsällskap 287 1:37.13 +15.26
50m: 44.65
100m: 1:37.13
(52.48)
38 Lovisa Lindberg 2007 Södertörns Simsällskap 278 1:38.20 +16.33
50m: 46.77
100m: 1:38.20
(51.43)
39 Isa Janson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 272 1:38.87 +17.00
50m: 46.45
100m: 1:38.87
(52.42)
40 Alma Palmö 2006 Helsingborgs Simsällskap 0.82 271 1:39.06 +17.19
50m: 46.44
100m: 1:39.06
(52.62)
41 Hilda Boman 2008 Simklubben 1970 266 1:39.68 +17.81
50m: 47.65
100m: 1:39.68
(52.03)
42 Ines Norlander 2006 Göteborg Sim 265 1:39.72 +17.85
50m: 46.11
100m: 1:39.72
(53.61)
43 Malva Lundberg 2007 Södertörns Simsällskap 0.66 264 1:39.95 +18.08
50m: 45.81
100m: 1:39.95
(54.14)
44 Thea  Hollén 2007 Södertörns Simsällskap 241 1:43.05 +21.18
50m: 48.69
100m: 1:43.05
(54.36)
45 Molly Dahlbäck 2006 Göteborg Sim 0.73 234 1:43.95 +22.08
50m: 48.29
100m: 1:43.95
(55.66)
46 Sofia Tikotska 2007 Göteborg Sim 228 1:44.83 +22.96
50m: 49.26
100m: 1:44.83
(55.57)
- Thelma Flink 2006 Södertörns Simsällskap 0.10 DSQ
- Ella Hagström 2007 Norrköpings Kappsimningsklubb DNS
Grenen officiell:  2019-04-26 17:09:01
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 14-15 år - Försök
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Alva Landälv 2005 Helsingborgs Simsällskap 0.56 661 1:13.59 Q
50m: 34.14
100m: 1:13.59
(39.45)
2 Michelle Wissinger 2004 Väsby Simsällskap 0.75 635 1:14.61 +1.02 Q
50m: 35.04
100m: 1:14.61
(39.57)
3 Lina Dahlgren 2005 Kungsbacka Simsällskap 0.73 608 1:15.69 +2.10 Q
50m: 35.11
100m: 1:15.69
(40.58)
4 Tyra Strömbom 2004 Söderhamns Simsällskap 569 1:17.37 +3.78 Q
50m: 36.89
100m: 1:17.37
(40.48)
5 Ebba Egnell 2005 Göteborg Sim 0.50 561 1:17.75 +4.16 Q
50m: 36.79
100m: 1:17.75
(40.96)
6 Caroline Villum Færch 2005 Helsingør Svømmeklub 0.62 532 1:19.11 +5.52 Q
50m: 37.34
100m: 1:19.11
(41.77)
7 Sofia Henningsson 2004 Skövde Simsällskap 0.52 523 1:19.57 +5.98 Q
50m: 37.29
100m: 1:19.57
(42.28)
8 Evelina Wester 2004 Uddevalla Sim 0.74 505 1:20.51 +6.92 Q
50m: 37.69
100m: 1:20.51
(42.82)
9 Märta Högfeldt 2005 Linköpings Allmänna SS 499 1:20.82 +7.23
50m: 38.13
100m: 1:20.82
(42.69)
10 Johanna Edgren 2004 Göteborg Sim 0.76 499 1:20.85 +7.26
50m: 38.19
100m: 1:20.85
(42.66)
11 Hanna Persson 2004 Linköpings Allmänna SS 498 1:20.86 +7.27
50m: 38.30
100m: 1:20.86
(42.56)
12 Saga Johannesson 2005 Göteborg Sim 496 1:20.97 +7.38
50m: 37.55
100m: 1:20.97
(43.42)
13 Liv Elgaard Fonnesbech 2004 Växjö Simsällskap 0.61 491 1:21.24 +7.65
50m: 37.41
100m: 1:21.24
(43.83)
14 Alice Karlsson 2004 Kungsbacka Simsällskap 0.65 489 1:21.40 +7.81
50m: 37.90
100m: 1:21.40
(43.50)
15 Elsa Jonsson 2004 Simklubben Laxen 0.67 488 1:21.42 +7.83
50m: 37.40
100m: 1:21.42
(44.02)
16 Alva Tingstorp 2005 Varberg Sim 0.63 481 1:21.80 +8.21
50m: 38.16
100m: 1:21.80
(43.64)
17 Sofia Frisk 2005 Helsingborgs Simsällskap 0.67 478 1:21.97 +8.38
50m: 38.46
100m: 1:21.97
(43.51)
18 Veronika Hiram 2004 Södertörns Simsällskap 0.69 475 1:22.14 +8.55
50m: 37.77
100m: 1:22.14
(44.37)
19 Filippa Eklund 2004 Söderhamns Simsällskap 0.73 475 1:22.16 +8.57
50m: 38.39
100m: 1:22.16
(43.77)
20 Ebba Holgersson 2005 Norrköpings Kappsimningsklubb 0.69 474 1:22.21 +8.62
50m: 39.12
100m: 1:22.21
(43.09)
21 Nina Podric 2004 Helsingborgs Simsällskap 0.73 474 1:22.23 +8.64
50m: 38.50
100m: 1:22.23
(43.73)
22 Elin Salegård 2005 Lidköpings Gymnastik o SS 471 1:22.38 +8.79
50m: 39.26
100m: 1:22.38
(43.12)
23 Sofia Abrahamsson 2005 Uddevalla Sim 0.86 466 1:22.67 +9.08
50m: 38.90
100m: 1:22.67
(43.77)
24 Alice Fransson 2004 Linköpings Allmänna SS 0.61 455 1:23.32 +9.73
50m: 38.96
100m: 1:23.32
(44.36)
25 Miray Beybutov 2005 Simklubben S 02 0.62 449 1:23.71 +10.12
50m: 38.14
100m: 1:23.71
(45.57)
26 Olivia Gustafsson 2004 Linköpings Allmänna SS 440 1:24.26 +10.67
50m: 40.06
100m: 1:24.26
(44.20)
27 Johanne Weber 2005 Helsingør Svømmeklub 0.80 439 1:24.34 +10.75
50m: 39.57
100m: 1:24.34
(44.77)
28 Natasha Olsson 2005 Helsingborgs Simsällskap 0.64 434 1:24.66 +11.07
50m: 41.10
100m: 1:24.66
(43.56)
29 Sara  Hopmark 2004 Göteborg Sim 432 1:24.79 +11.20
50m: 39.52
100m: 1:24.79
(45.27)
30 Emmi Engström 2005 Varberg Sim 0.73 431 1:24.84 +11.25
50m: 38.85
100m: 1:24.84
(45.99)
31 Tove Gustafsson 2004 Växjö Simsällskap 0.63 431 1:24.88 +11.29
50m: 40.74
100m: 1:24.88
(44.14)
32 Ella Persson 2004 Ängelholms Simsällskap 422 1:25.48 +11.89
50m: 40.05
100m: 1:25.48
(45.43)
33 Lina Nielsen 2005 Uddevalla Sim 417 1:25.80 +12.21
50m: 40.67
100m: 1:25.80
(45.13)
34 Mikkeline Rud Wiberg 2005 Helsingør Svømmeklub 0.52 416 1:25.84 +12.25
50m: 40.27
100m: 1:25.84
(45.57)
35 Frida Rångeby 2005 S77 Stenungsund 414 1:25.98 +12.39
50m: 40.23
100m: 1:25.98
(45.75)
36 Elna Magnusson 2004 Simklubben S 02 0.77 412 1:26.17 +12.58
50m: 40.79
100m: 1:26.17
(45.38)
37 Leia Beijron 2004 Sundsvalls Simsällskap 409 1:26.37 +12.78
50m: 41.76
100m: 1:26.37
(44.61)
38 Agnes  Hildebrand Westerberg 2004 Växjö Simsällskap 0.66 394 1:27.47 +13.88
50m: 40.79
100m: 1:27.47
(46.68)
39 Tuva Gustavsson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 388 1:27.89 +14.30
50m: 41.05
100m: 1:27.89
(46.84)
40 Sofia Wallin 2005 Linköpings Allmänna SS 0.65 386 1:28.07 +14.48
50m: 41.45
100m: 1:28.07
(46.62)
41 Kasandra Svan 2004 Norrköpings Kappsimningsklubb 0.71 382 1:28.32 +14.73
50m: 40.09
100m: 1:28.32
(48.23)
42 Matilda Östblom 2004 Uddevalla Sim 0.91 382 1:28.34 +14.75
50m: 40.42
100m: 1:28.34
(47.92)
42 Tuva Edvinsson 2004 Helsingborgs Simsällskap 382 1:28.34 +14.75
50m: 40.92
100m: 1:28.34
(47.42)
44 Elina Wang 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 0.62 381 1:28.39 +14.80
50m: 41.16
100m: 1:28.39
(47.23)
45 Alicia Smith 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 0.74 368 1:29.46 +15.87
50m: 41.67
100m: 1:29.46
(47.79)
46 Nova Norlander 2004 Sundsvalls Simsällskap 0.66 353 1:30.67 +17.08
50m: 42.52
100m: 1:30.67
(48.15)
47 Emma Thur 2004 Stockholmspolisens IF SF 0.59 352 1:30.76 +17.17
50m: 41.96
100m: 1:30.76
(48.80)
48 Elin Heimdahl 2004 Linköpings Allmänna SS 0.78 344 1:31.48 +17.89
50m: 42.81
100m: 1:31.48
(48.67)
49 Thea Greco 2004 Karlskrona Simsällskap 331 1:32.64 +19.05
50m: 41.62
100m: 1:32.64
(51.02)
- Vega Vollmer 2005 Helsingborgs Simsällskap 0.57 DSQ
Grenen officiell:  2019-04-26 17:09:01
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 16-17 år - Försök
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Moa Bergdahl 2003 Simklubben Laxen 658 1:13.73 Q
50m: 34.85
100m: 1:13.73
(38.88)
2 Hilja Schimmel 2003 Skövde Simsällskap 0.70 650 1:14.00 +0.27 Q
50m: 35.35
100m: 1:14.00
(38.65)
3 Cornelia Almqvist 2002 Varberg Sim 0.58 583 1:16.76 +3.03 Q
50m: 36.22
100m: 1:16.76
(40.54)
4 Edith Axelsson-Wiesel 2002 Simklubben Laxen 0.59 570 1:17.31 +3.58 Q
50m: 36.32
100m: 1:17.31
(40.99)
5 Nora Ellingsen 2003 Haldens SK 555 1:18.00 +4.27 Q
50m: 36.15
100m: 1:18.00
(41.85)
6 Wilma Holmertz 2003 Linköpings Allmänna SS 0.74 549 1:18.28 +4.55 Q
50m: 36.79
100m: 1:18.28
(41.49)
7 Tilde Morin 2002 Simklubben Laxen 0.70 537 1:18.88 +5.15 Q
50m: 36.49
100m: 1:18.88
(42.39)
8 Viola Berlin 2002 Göteborg Sim 0.66 515 1:19.97 +6.24 Q
50m: 37.04
100m: 1:19.97
(42.93)
9 Malin Vestman 2003 Skövde Simsällskap 0.63 515 1:19.98 +6.25
50m: 36.80
100m: 1:19.98
(43.18)
10 Amanda Hietala 2002 Helsingør Svømmeklub 0.68 514 1:20.02 +6.29
50m: 37.70
100m: 1:20.02
(42.32)
11 Daniella Alström 2003 Trollhättans Simsällskap 0.52 508 1:20.34 +6.61
50m: 37.94
100m: 1:20.34
(42.40)
12 Stella Warborn 2003 Varberg Sim 0.77 507 1:20.41 +6.68
50m: 38.15
100m: 1:20.41
(42.26)
13 Ronja Berggren 2003 Varberg Sim 0.76 504 1:20.58 +6.85
50m: 37.86
100m: 1:20.58
(42.72)
14 Emilia Karlberg 2002 Simklubben Laxen 0.78 497 1:20.96 +7.23
50m: 38.02
100m: 1:20.96
(42.94)
15 Alva Högberg 2002 Linköpings Allmänna SS 0.68 487 1:21.47 +7.74
50m: 38.50
100m: 1:21.47
(42.97)
16 Alva Back 2002 S77 Stenungsund 487 1:21.49 +7.76
50m: 37.25
100m: 1:21.49
(44.24)
17 Thindra Hackwitz 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 0.74 485 1:21.58 +7.85
50m: 37.24
100m: 1:21.58
(44.34)
18 Lova Skanse 2003 Simklubben S 02 0.69 485 1:21.59 +7.86
50m: 38.39
100m: 1:21.59
(43.20)
19 Nathalie Barrington 2002 Simklubben Laxen 0.62 484 1:21.65 +7.92
50m: 38.03
100m: 1:21.65
(43.62)
20 Klara Sillerström 2003 Simklubben S 02 474 1:22.23 +8.50
50m: 38.31
100m: 1:22.23
(43.92)
21 Emmie Andersson 2003 Ängelholms Simsällskap 0.66 473 1:22.29 +8.56
50m: 38.92
100m: 1:22.29
(43.37)
22 Nelly Antlöv 2002 Simklubben Laxen 0.77 471 1:22.42 +8.69
50m: 38.49
100m: 1:22.42
(43.93)
23 Emma Parsons 2002 Tyresö Simsällskap 0.75 470 1:22.43 +8.70
50m: 38.43
100m: 1:22.43
(44.00)
24 Disa Gladher 2002 Karlskrona Simsällskap 0.74 469 1:22.54 +8.81
50m: 38.47
100m: 1:22.54
(44.07)
25 Izabella Svensson 2003 Kungsbacka Simsällskap 0.65 448 1:23.77 +10.04
50m: 39.91
100m: 1:23.77
(43.86)
26 Nora Solhaug 2003 Haldens SK 0.76 448 1:23.80 +10.07
50m: 38.42
100m: 1:23.80
(45.38)
27 Louise Andersson 2003 Kungsbacka Simsällskap 0.82 442 1:24.18 +10.45
50m: 38.87
100m: 1:24.18
(45.31)
28 Martina Karlsson 2003 Linköpings Allmänna SS 0.58 441 1:24.22 +10.49
50m: 39.78
100m: 1:24.22
(44.44)
29 Elin Lundgren 2003 Södertörns Simsällskap 0.76 441 1:24.23 +10.50
50m: 39.81
100m: 1:24.23
(44.42)
30 Matilda Bengtsson 2002 Varberg Sim 0.67 438 1:24.40 +10.67
50m: 39.59
100m: 1:24.40
(44.81)
31 Alma Sandberg 2002 Ängelholms Simsällskap 0.65 434 1:24.70 +10.97
50m: 39.68
100m: 1:24.70
(45.02)
32 Lena Årebo 2002 Linköpings Allmänna SS 0.68 425 1:25.27 +11.54
50m: 39.35
100m: 1:25.27
(45.92)
33 Victoria Andersson 2003 Ängelholms Simsällskap 0.56 415 1:25.93 +12.20
50m: 40.63
100m: 1:25.93
(45.30)
34 Saga Janzén 2002 Mölndals Allmänna Simsällskap 0.77 413 1:26.11 +12.38
50m: 40.04
100m: 1:26.11
(46.07)
35 Filippa Philipsson Eriksson 2003 Helsingborgs Simsällskap 0.65 407 1:26.49 +12.76
50m: 40.27
100m: 1:26.49
(46.22)
36 Linnea Edgren 2002 Göteborg Sim 0.79 390 1:27.71 +13.98
50m: 40.86
100m: 1:27.71
(46.85)
37 Olivia Sandberg 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 0.70 372 1:29.12 +15.39
50m: 41.86
100m: 1:29.12
(47.26)
- Jenny Virtanen 2002 Södertörns Simsällskap DSQ
- Nikita Kapron 2003 Skövde Simsällskap DNS
Grenen officiell:  2019-04-26 17:09:01
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 18 och äldre - Försök
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Sara Wallberg 1999 Norrköpings Kappsimningsklubb 0.76 631 1:14.74 Q
50m: 36.12
100m: 1:14.74
(38.62)
2 Tea Gladher 2000 Linköpings Allmänna SS 0.72 590 1:16.43 +1.69 Q
50m: 35.93
100m: 1:16.43
(40.50)
3 Ella Lindroth 2001 Norrköpings Kappsimningsklubb 0.68 587 1:16.56 +1.82 Q
50m: 35.55
100m: 1:16.56
(41.01)
4 Lovisa Alsop 2001 Uddevalla Sim 0.52 564 1:17.58 +2.84 Q
50m: 35.46
100m: 1:17.58
(42.12)
5 Lea Granert 2001 Stockholmspolisens IF SF 0.63 555 1:18.03 +3.29 Q
50m: 36.98
100m: 1:18.03
(41.05)
6 Fanny Aronsson 2000 Uddevalla Sim 0.63 513 1:20.07 +5.33 Q
50m: 37.18
100m: 1:20.07
(42.89)
7 Elise Gidlöf 1999 Linköpings Allmänna SS 0.77 505 1:20.53 +5.79 Q
50m: 36.93
100m: 1:20.53
(43.60)
8 Isabelle Asserståhl 2000 Mölndals Allmänna Simsällskap 0.81 487 1:21.50 +6.76 Q
50m: 38.13
100m: 1:21.50
(43.37)
9 Tove Wikström 2001 Sundsvalls Simsällskap 0.67 471 1:22.40 +7.66
50m: 39.14
100m: 1:22.40
(43.26)
10 Alva Emardson 2001 Simklubben 1970 448 1:23.80 +9.06
50m: 38.60
100m: 1:23.80
(45.20)
11 Vinona Bothe 1999 Stockholmspolisens IF SF 0.53 394 1:27.45 +12.71
50m: 40.88
100m: 1:27.45
(46.57)
12 Ylva Franck 2000 Kungsbacka Simsällskap 367 1:29.53 +14.79
50m: 41.59
100m: 1:29.53
(47.94)
13 Malin Kaldrup 2000 Göteborg Sim 0.60 314 1:34.29 +19.55
50m: 42.75
100m: 1:34.29
(51.54)
Grenen officiell:  2019-04-26 17:09:01
2019-04-26 17:09:20 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Göteborg Sim

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner