2021-10-19   17:29:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kristina Cruises -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Kristina Cruises -uinnit    Tulostuspivmr  16 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kotka    Tulostusaika  14:02   
  Jrjestj  Uimaseura Aquila         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  16 helmikuu 2019         
 
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Autio  2007    261          34.09   
  Uimaseura Aquila  34.24                 
Tuomas Heikkil  2008    116          44.66   
  Uimaseura Aquila  43.59                 
Caro Reponen  2009    64          54.43   
  Kouvolan Uimarit  49.25                 
Saku Virtanen  2008    48          59.75   
  Kouvolan Uimarit  54.73                 
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vladislav Shavyrin  2005    273          33.57   
  Uimaseura Aquila                   
Valtteri Muranen  2005    221          36.04   
  Uimaseura Aquila  35.45                 
Kendro Bobkov  2006    180          38.60   
  Uimaseura Aquila  40.62                 
Juho Hoikkala  2005    174          39.02   
  Haminan Uimaseura  40.86                 
Miska Korkalainen  2006    146          41.33   
  Voikkaan Viesti  40.64                 
Eemeli Sipari  2006    130          42.94   
  Uimaseura Aquila  44.29                 
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Benjamin Kangas  2002    500          27.45   
  Uimaseura Aquila  27.67                 
Tatu Saareks  2003    462          28.19   
  Lappeenrannan Uimarit  28.14                 
Lauri Tolvanen  2003    409          29.36   
  Haminan Uimaseura  29.05                 
Mikko Nihtil  1985    391          29.80   
  Uimaseura Aquila  28.67                 
Manu Ursin  2002    371          30.32   
  Kouvolan Uimarit  28.56                 
Topi Immonen  2003    334          31.42   
  Lappeenrannan Uimarit  31.59                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  16 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uimaseura Aquila  Tulostusaika  14:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner