Results for Danish Open 2019 & DMJ-L 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
5. apr 2019 to 9. apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 42, 50m Rygsvømning Damer, DO - Indledende |
|
|
|
27.63 |
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
Aalborg Sv |
DEN |
Kazan, Rusland |
|
05-08-2015 |
|
|
|
|
|
JR |
28.51 |
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
Aalborg Sv |
DEN |
Antwerpen, Belgien |
|
06-07-2012 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
JGI Svømning |
+0.58 |
866 |
28.30 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.64 |
822 |
28.80 |
+0.50 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Victoria Bierre |
2000 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.54 |
770 |
29.43 |
+1.13 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ugne MAZUTAITYTE |
1997 |
Kauno PM |
+0.63 |
745 |
29.76 |
+1.46 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Katharina Nekhorochko |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.56 |
701 |
30.36 |
+2.06 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Sylvest |
2000 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.62 |
697 |
30.42 |
+2.12 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
Farum Svømmeklub |
+0.64 |
676 |
30.73 |
+2.43 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emma Maagøe |
1999 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.66 |
660 |
30.98 |
+2.68 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.61 |
641 |
31.28 |
+2.98 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.65 |
639 |
31.32 |
+3.02 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Cecilie B. Andersen |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
+0.57 |
632 |
31.43 |
+3.13 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.64 |
614 |
31.74 |
+3.44 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jennifer Thorius Bek |
2000 |
Horsens Svømmeklub |
+0.71 |
612 |
31.77 |
+3.47 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Cecilie Elkjær |
2001 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.64 |
610 |
31.80 |
+3.50 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zenia Aarestrup |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.58 |
578 |
32.38 |
+4.08 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.74 |
573 |
32.48 |
+4.18 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
+0.71 |
570 |
32.53 |
+4.23 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.64 |
566 |
32.61 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Malu Melody Christensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.64 |
565 |
32.62 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Albertslund IF |
+0.80 |
555 |
32.82 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mille C. Berg |
2001 |
Horsens Svømmeklub |
+0.66 |
551 |
32.89 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Helena V. Elling |
2000 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.83 |
550 |
32.91 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nikoline Østerberg |
2000 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.60 |
538 |
33.16 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 08-04-2019 09:56:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-04-2019 11:01.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|