2021-11-27   09:32:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hauki-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Hauki-uinnit 2019    Tulostuspivmr  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:17   
  Jrjestj  Haukiputaan Heitto         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 17, 100m VU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Netta Moilanen  2009  Oulun Uinti 1906    42.79        1:27.78   
Minja Yli-Tainio  2009  Oulun Lohet    41.41        1:29.03   
Matilda Hirvel  2009  Oulun Uinti 1906    43.52        1:31.32   
Sara Laukkanen  2009  Haukiputaan Heitto    44.66        1:32.28   
Neea Junttila  2009  Vieskan Uimarit    46.40        1:38.85   
Enna Alasuutari  2009  Oulun Lohet    52.64        1:52.56   
                     
 
Laji 17, 100m VU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Iina Pasuri  2007  Haukiputaan Heitto    35.49        1:14.48   
Ellen Krger  2007  Oulun Lohet    36.06        1:14.82   
Ennimaija Mntynen  2007  Oulun Uinti 1906    35.67        1:15.29   
Aava Nykki  2007  Kempeleen Pyrint    36.50        1:16.34   
Sini Saari  2007  Vieskan Uimarit    36.35        1:16.35   
Eerika Ekdahl  2007  Nivalan Saukot    37.92        1:16.68   
Maija Leinonen  2007  Haukiputaan Heitto    37.15        1:17.10   
Elina Jaako  2007  Oulun Uinti 1906    37.77        1:17.60   
Saimi Kiviniemi  2007  Oulun Uinti 1906    38.47        1:18.02   
10  Aino Leinonen  2007  Oulun Uinti 1906    37.76        1:18.97   
11  Eerika Hcklin  2008  Haukiputaan Heitto    38.51        1:19.83   
12  Hanna Saarenp  2007  Haukiputaan Heitto    38.40        1:20.03   
13  Emma Autio  2007  Oulun Lohet    39.47        1:21.96   
14  Minea Kynknniemi  2007  Haukiputaan Heitto    39.20        1:22.92   
15  Noora Tuominen  2007  Haukiputaan Heitto    39.18        1:23.42   
16  Luna Sivonen  2007  Haukiputaan Heitto    40.32        1:24.85   
17  Anna Rajakangas  2008  Oulun Uinti 1906    40.56        1:24.90   
18  Elsa Herrala  2007  Vieskan Uimarit    40.90        1:25.71   
19  Silja Sipovaara  2007  Haukiputaan Heitto    41.75        1:25.98   
20  Iida-Carita Niskanen  2008  Vieskan Uimarit    40.15        1:26.14   
21  Minerva Sorvisto  2007  Vieskan Uimarit    42.29        1:26.44   
22  Milla Moilanen  2007  Haukiputaan Heitto    43.54        1:27.46   
23  Emma Kukkonen  2008  Haukiputaan Heitto    44.44        1:32.78   
24  Ella Johanna Lyytikinen  2008  Oulun Lohet    43.13        1:34.13   
25  Amaya Luukkonen  2008  Oulun Uinti 1906    43.90        1:34.42   
26  Nelli Vilppola  2007  Oulun Lohet    45.89        1:37.12   
27  Helmi Pekkala  2008  Oulun Lohet    49.76        1:44.93   
28  Anni Jylh  2008  Oulun Uinti 1906    51.62        1:47.08   
29  Emma Koskela  2007  Vieskan Uimarit    52.72        1:50.32   
30  Aino Lamminp  2007  Oulun Lohet    52.86        1:50.64   
31  Anni Lmps  2008  Vieskan Uimarit    53.64        1:50.85   
32  Netta Kaarlela  2008  Nivalan Saukot    56.21        1:54.33   
33  Sunna Rasmus  2007  Oulun Lohet    56.97        2:00.81   
Ella Haapamki  2008  Oulun Uinti 1906            DNS   
Moona Leinonen  2008  Haukiputaan Heitto            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 17, 100m VU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Katariina Koivuranta  2005  Oulun Uinti 1906    31.38        1:05.60   
Sara Seppnen  2006  Oulun Lohet    31.78        1:06.19   
Vilma Utriainen  2005  Kempeleen Pyrint    32.95        1:07.54   
Milla Marttila  2005  Kempeleen Pyrint    33.41        1:07.58   
Elina Turunen  2005  Oulun Uinti 1906    32.63        1:08.15   
Janina Paakkolanvaara  2006  Kemin Tyven Uimarit    33.79        1:09.96   
Elizaveta Salmela  2005  Vieskan Uimarit    33.41        1:10.18   
Anni Moilanen  2006  Kempeleen Pyrint    33.90        1:10.27   
Pinja Junttari  2006  Kemin Tyven Uimarit    33.44        1:10.30   
10  Lotta Kaarre  2005  Kempeleen Pyrint    33.95        1:10.58   
11  Aada Hirvasoja  2005  Haukiputaan Heitto    33.45        1:10.96   
12  Saaga Khknen  2006  Vieskan Uimarit    34.22        1:11.27   
13  Sofia Kilpelinen  2005  Oulun Uinti 1906    35.29        1:13.23   
14  Teresa Pulkkinen  2005  Oulun Lohet    37.21        1:16.57   
15  Sonja Uusitalo  2006  Kempeleen Pyrint    37.33        1:17.43   
16  Iida Hcklin  2006  Haukiputaan Heitto    38.10        1:18.59   
17  Inka Tolonen  2006  Oulun Uinti 1906    38.17        1:19.81   
18  Saga Tuisku  2005  Kemin Tyven Uimarit    37.83        1:21.09   
19  Raita Virtanen  2005  Kemijrven Kaiku    38.74        1:21.71   
20  Emilia Leivo  2006  Kuusamon Er-Veikot    43.39        1:28.77   
21  Abigail Klein  2006  Kemin Tyven Uimarit    41.72        1:29.48   
22  Elina Koskela  2005  Vieskan Uimarit    47.20        1:44.52   
Ella Sipola  2005  Haukiputaan Heitto            DNS   
Siiri Siponen  2005  Haukiputaan Heitto            DNS   
Ailiina Koskinen  2005  Haukiputaan Heitto            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 17, 100m VU T10, T12, T14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Henna Haipus  2001  Oulun Lohet    28.84        59.69   
Petra Heikkinen  2002  Oulun Uinti 1906    28.77        59.69   
Mathilda Puutio  2003  Oulun Uinti 1906    29.26        59.86   
Madeleine Hiltunen  2003  Oulun Uinti 1906    28.91        1:00.37   
Senni Jouhten  2002  Kempeleen Pyrint    29.16        1:00.38   
Sini Niemi  1993  Tornion Uimaseura    29.25        1:00.48   
Sole Piirainen  2002  Swimming Club Vuokatti    29.48        1:00.83   
Pauliina Lohilahti  2002  Oulun Lohet    29.46        1:01.57   
Venla Sntti  2003  Oulun Uinti 1906    29.65        1:01.76   
10  Pinja Taskila  2004  Oulun Uinti 1906    29.96        1:01.81   
11  Henna Hkk  2003  Oulun Uinti 1906    30.17        1:02.97   
12  Emma Hmlinen  2003  Vieskan Uimarit    30.32        1:03.32   
13  Anni Katajamki  2000  Haukiputaan Heitto    30.47        1:04.08   
14  Emma Pajuluoma  2001  Oulun Lohet    31.70        1:04.76   
15  Inka Karjalainen  2004  Oulun Uinti 1906    31.50        1:04.82   
16  Ronja Kmrinen  2004  Swimming Club Vuokatti    30.74        1:04.94   
17  Siiri Rahikkala  2004  Oulun Uinti 1906    32.16        1:06.48   
18  Aada Suotula  2004  Oulun Uinti 1906    32.06        1:06.78   
19  Clara-Sophie Scheib  2003  Kempeleen Pyrint    32.18        1:07.42   
20  Jenni Tuuliainen  2003  Oulun Lohet    32.78        1:07.82   
21  Iida Heiko  2004  Oulun Uinti 1906    32.91        1:08.25   
22  Hanna-Maria Korpilhde  2004  Rovaniemen Uimaseura    32.15        1:08.60   
23  Greta Suorsa  2003  Oulun Lohet    37.04        1:17.16   
24  Venla Saarimaa  2004  Nivalan Saukot    38.70        1:23.62   
25  Ella Kananen  2004  Kempeleen Pyrint    40.92        1:24.12   
Hei Yu Wong  2001  Nivalan Saukot            DNS   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner