2021-11-27   09:14:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hauki-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Hauki-uinnit 2019    Tulostuspivmr  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:27   
  Jrjestj  Haukiputaan Heitto         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 6, 50m VU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Mikael Kynknniemi  2008  Haukiputaan Heitto            36.96   
Simon Hiltunen  2008  Oulun Lohet            38.23   
Emil Koskela  2008  Vieskan Uimarit            38.53   
Eliel Kkel  2008  Oulun Uinti 1906            39.52   
Emil Jrvinen  2008  Oulun Uinti 1906            40.93   
Kim Salonen  2008  Oulun Lohet            41.41   
Ahti Kotila  2008  Oulun Lohet            41.49   
Veeti Vyrynen  2009  Oulun Uinti 1906            41.59   
Oliver Rannanp  2008  Oulun Lohet            42.48   
10  Jeriko Helanen  2008  Oulun Lohet            42.91   
11  Jonne Rantakeisu  2008  Oulun Lohet            43.92   
12  Touko Hukkanen  2008  Oulun Uinti 1906            45.54   
13  Onni Savola  2009  Oulun Uinti 1906            45.86   
14  Okko-Pekka Hkkinen  2008  Oulun Uinti 1906            46.11   
15  Eelis Illikainen  2010  Oulun Uinti 1906            47.80   
16  Waltteri Visnen  2008  Oulun Lohet            47.86   
17  Matti Leinonen  2011  Haukiputaan Heitto            51.40   
18  Sami Kummu  2008  Oulun Uinti 1906            53.65   
Iisakki Ylikorkala  2009  Oulun Uinti 1906            DNS   
Otto Jrvinen  2008  Oulun Uinti 1906            DNS   
Paavo Haukilehto  2008  Oulun Uinti 1906            DNS   
Sami Nikula  2008  Haukiputaan Heitto            DNS   
Aatu Poikkimki  2008  Vieskan Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Rico Kettunen  2009  Iisalmen Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
Tuomas Lmps  2010  Vieskan Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 6, 50m VU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leevi Vyrynen  2007  Oulun Uinti 1906            31.71   
Eetu Huuki  2006  Oulun Lohet            33.14   
Leevi Sammalmaa  2007  Vieskan Uimarit            33.53   
Niko Kumpulainen  2007  Oulun Uinti 1906            34.67   
Riku Keskiaho  2006  Oulun Uinti 1906            35.16   
Joonas Kernen  2007  Oulun Uinti 1906            35.53   
Artem Teryaev  2007  Oulun Uinti 1906            35.92   
Veeti Riskil  2007  Rovaniemen Uimaseura            36.69   
Aapo Alaniska  2007  Oulun Uinti 1906            37.79   
10  Sandy Yin  2007  Oulun Lohet            39.47   
11  Viljo Soini  2007  Oulun Lohet            44.98   
12  Lars Forchini  2007  Oulun Lohet            45.15   
13  Olli Henriksson  2007  Oulun Lohet            45.32   
                     
 
Laji 6, 50m VU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jere Hannuksela  2004  Haukiputaan Heitto            26.76   
Matias Perl  2005  Iisalmen Uimarit            30.74   
Aatu Mkinen  2005  Nivalan Saukot            33.05   
Joel Hassinen  2005  Oulun Uinti 1906            33.21   
Elias Laukka  2005  Kempeleen Pyrint            34.10   
Jesse Manninen  2005  Haukiputaan Heitto            34.75   
Aleksi Peltosaari  2004  Nivalan Saukot            40.84   
Juho Tarvainen  2004  Kuusamon Er-Veikot            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
Laji 6, 50m VU P11, P13, P15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Konsta Kallinen  1999  Oulun Lohet            23.86   
Olli-Pekka Pietarila  2003  Oulun Uinti 1906            25.19   
Joakim Harjaks  2002  Oulun Uinti 1906            25.85   
Niklas Raesalmi  2002  Oulun Uinti 1906            26.11   
Benjamin Evans  2003  Swimming Club Vuokatti            26.24   
Valtteri Taskinen  2002  Oulun Uinti 1906            26.56   
Eemeli Kauppila  2002  Oulun Lohet            26.58   
Kalle Turunen  2001  Oulun Uinti 1906            26.71   
Paavo Erkinaro  2003  Oulun Uinti 1906            27.43   
10  Sihan Yu  2003  Oulun Uinti 1906            28.24   
11  Roope Mutanen  2003  Haukiputaan Heitto            28.53   
12  Jeremia Saarinen  2002  Haukiputaan Heitto            29.61   
13  Herman Salmela  2003  Nivalan Saukot            29.69   
14  Leevi Sipil  2003  Kempeleen Pyrint            31.84   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner