Tulokset Nuorisouinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
2. jakso lauantai 6.4.2019
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 200m Medley Women 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Räihä |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
3:17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eerika Häcklin |
2008 |
Haukiputaan Heitto |
|
|
3:21.42 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nelli Kiho |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
3:21.93 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olivia Riekki |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:25.17 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Minja Yli-Tainio |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
3:36.49 |
+19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Rajakangas |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:37.20 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Pinja Hacklin |
2008 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
3:38.54 |
+21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Varpu Saastamoinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:41.50 |
+24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iiris Lukkariniemi |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
3:45.27 |
+28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matilda Hirvelä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:48.75 |
+31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ella Johanna Lyytikäinen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
3:48.84 |
+31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Amaya Luukkonen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:50.76 |
+33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Saimi Siika-Aho |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
4:15.51 |
+58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 19:27:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 200m Medley Women 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Reeta Ollonen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miina Torvikoski |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
2:38.96 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Seppänen |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
2:44.29 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
2:49.18 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilja Takalo |
2006 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
2:51.28 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Meri Elo |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
2:51.39 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Edith Ervasti |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:55.02 |
+21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vieno Tikkanen |
2007 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
2:59.70 |
+26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Venla Talvensaari |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:00.37 |
+26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Milla Haapamäki |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:00.38 |
+26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maria Kajosmäki |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
3:00.84 |
+27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Iiris Uusitalo |
2006 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
3:03.30 |
+29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
3:06.27 |
+32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Iita Kimpimäki |
2007 |
Haukiputaan Heitto |
|
|
3:06.59 |
+32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eevi Hirvasoja |
2007 |
Haukiputaan Heitto |
|
|
3:07.24 |
+33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anni Backman |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:07.68 |
+33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Armi Aurora Tavi |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
3:09.58 |
+35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Iinu Tiainen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
3:10.57 |
+36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lotta Janhunen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
3:11.11 |
+37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Iida Kemppainen |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
3:12.52 |
+38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ennimaija Mäntynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:15.44 |
+41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Noona Hyrkäs |
2006 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
3:16.29 |
+42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Iida Häcklin |
2006 |
Haukiputaan Heitto |
|
|
3:16.35 |
+42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Maija Leinonen |
2007 |
Haukiputaan Heitto |
|
|
3:19.78 |
+46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Meeri Uusitalo |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
3:21.09 |
+47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Saimi Kiviniemi |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:21.39 |
+47.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aino Leinonen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:23.71 |
+50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Elina Jaako |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:24.06 |
+50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Emilia Sainio |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
3:29.08 |
+55.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juuli Uusitalo |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
9.3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 19:27:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 200m Medley Women 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olga Emilia Mattila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Markuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:35.11 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pinja Taskila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:35.26 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
2:35.82 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexia Tahkola |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
2:39.75 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aada Hirvasoja |
2005 |
Haukiputaan Heitto |
|
|
2:40.22 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
2:44.43 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilia Juutilainen |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
2:49.13 |
+18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vilma Niskanen |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
2:49.79 |
+18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elina Turunen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:49.84 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amanda Riuttanen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:50.86 |
+19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Henna Moilanen |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
2:51.56 |
+20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jutta Mört |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
2:52.68 |
+21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julia Minttu-maria Tiensuu |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
|
3:01.18 |
+30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kiia Junttari |
2004 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
3:02.79 |
+31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Reetta Piira |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
3:05.52 |
+34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Minttu Huhtahaara |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
3:06.39 |
+35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Erika Ruotsalainen |
2005 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
3:07.93 |
+36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Saana Näsi |
2004 |
Kemin Uimaseura |
|
|
3:09.98 |
+39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Pihla Louhela |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:17.57 |
+46.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Isla Heiskanen |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
3:21.02 |
+50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emma Sainio |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
3:24.93 |
+53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sofia Kilpeläinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:25.43 |
+54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Kati Kosonen |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
3:31.25 |
+1:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Eerika Sippala |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
3:35.17 |
+1:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 19:27:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 200m Medley Women 16-17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Madeleine Hiltunen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minja Lukkari |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:29.76 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:32.18 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Säntti |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:36.37 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
2:37.51 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Satu Immonen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
2:43.87 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amalia Siekkinen |
2002 |
Oulun Lohet |
|
|
2:46.60 |
+18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Martta Ruuska |
2003 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
2:48.67 |
+20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ruusu Nieminen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 19:27:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 200m Medley Women 18 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
2:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iida-maria Laine |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:31.17 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 19:27:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-06 19:27:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|