Results for Kevätkisat 2019 Salo
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Kevätkisat 2019 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Salo | Tulostusaika | 17:11 | |||
Järjestäjä | Salon Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Laji 23, 100m SU T12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aliisa Soini | 2007 | 328 | 39.14 | 1:20.04 | |||||
Salon Uimarit | 1:18.94 | |||||||||
2 | Miisa Järvinen | 2007 | 251 | 42.17 | 1:27.52 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:30.47 | |||||||||
3 | Nella Imponen | 2007 | 224 | 44.67 | 1:30.91 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:32.64 | |||||||||
4 | Kiia Koivisto | 2007 | 223 | 45.11 | 1:31.04 | |||||
Loimaan Uimaseura | 1:31.63 | |||||||||
5 | Aurora Änäkkälä | 2007 | 222 | 45.55 | 1:31.18 | |||||
Salon Uimarit | 1:30.31 | |||||||||
6 | Amanda Ruusuvaara | 2008 | 201 | 46.42 | 1:34.14 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
7 | Sofia Danska | 2009 | 190 | 46.42 | 1:36.03 | |||||
Uimaseura Kaarina | 1:38.24 | |||||||||
8 | Saima Peltonen | 2007 | 181 | 47.46 | 1:37.50 | |||||
Salon Uimarit | 1:36.68 | |||||||||
9 | Emilie Sjösten | 2008 | 177 | 47.42 | 1:38.31 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
10 | Matilda Saarinen | 2008 | 163 | 48.99 | 1:41.01 | |||||
Salon Uimarit | 1:49.29 | |||||||||
11 | Ella Lindholm | 2008 | 155 | 52.35 | 1:42.64 | |||||
Salon Uimarit | 1:43.37 | |||||||||
12 | Silvia Jauhiainen | 2007 | 144 | 50.59 | 1:45.22 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:54.02 | |||||||||
13 | Alisa Uusitorppa | 2007 | 118 | 54.25 | 1:52.42 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:57.51 | |||||||||
- | Saga Räikkönen | 2008 | DSQ | |||||||
Aurajoen Uinti | 1:43.00 | |||||||||
SW 6.1 Jalat eivät koskettaneet lähdössä seinää | ||||||||||
Laji 23, 100m SU T12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Hilla Kortetjärvi | 1996 | 650 | 30.29 | 1:03.73 | |||||
Aboa Watersports | 1:02.05 | |||||||||
2 | Ciara Wacklin | 2004 | 446 | 34.97 | 1:12.25 | |||||
Cetus Espoo | 1:10.76 | |||||||||
3 | Julia Peltola | 2003 | 428 | 36.00 | 1:13.27 | |||||
Cetus Espoo | 1:12.45 | |||||||||
4 | Heidi Javanainen | 2003 | 398 | 36.00 | 1:15.06 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:14.39 | |||||||||
5 | Pinja Nieminen | 2004 | 393 | 36.47 | 1:15.37 | |||||
Cetus Espoo | 1:15.16 | |||||||||
6 | Olivia Uusitorppa | 2004 | 381 | 36.76 | 1:16.15 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:15.04 | |||||||||
7 | Sini Heikkilä | 2003 | 359 | 35.64 | 1:17.66 | |||||
Salon Uimarit | 1:13.19 | |||||||||
8 | Mirella Sauhula | 2006 | 356 | 37.74 | 1:17.87 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:19.27 | |||||||||
9 | Eerika Kivistö | 2006 | 314 | 40.19 | 1:21.25 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:23.32 | |||||||||
10 | Sanni Jouppi | 2004 | 304 | 40.12 | 1:22.12 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:21.72 | |||||||||
11 | Erin Gonzalez Catón | 2005 | 295 | 40.03 | 1:22.96 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:26.73 | |||||||||
12 | Ulla Haarala | 2004 | 275 | 42.40 | 1:24.83 | |||||
Uimaseura Kaarina | 1:24.69 | |||||||||
13 | Iida Vartiainen | 2006 | 275 | 41.68 | 1:24.92 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:24.57 | |||||||||
14 | Mia Karolina Müürsepp | 2006 | 251 | 42.43 | 1:27.50 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:25.54 | |||||||||
15 | Sara Suonio | 2006 | 176 | 47.58 | 1:38.43 | |||||
Salon Uimarit | 1:34.43 | |||||||||
16 | Sanni Tapio | 2005 | 173 | 48.21 | 1:39.01 | |||||
Salon Uimarit | 1:36.69 | |||||||||
- | Ronja Mäkelä | 2005 | DSQ | 75m | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 17:11 |